Як здійснюються нарахування за послугу з постачання теплової енергії при наявності/відсутності загальнобудинкового приладу обліку теплової енергії?

image

    До КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» в опалювальний період часто надходить запитання від мешканців:  «Як здійснюються нарахування за послугу з постачання теплової енергії при наявності/відсутності загальнобудинкового приладу обліку теплової енергії?»

     Роз’яснюємо:

- при наявності загальнобудинкового приладу обліку теплової енергії у будинку всі нарахування здійснюються відповідно до показників цього приладу обліку;

-  разі відсутності загальнобудинкового приладу обліку теплової енергії плата за надані послуги здійснюється згідно з установленими нормативами споживання - з розрахунку за 1 кв. метр опалюваної площі квартири та з урахуванням фактичної температури зовнішнього повітря і фактичної кількості днів надання цієї послуги в місяці, який є розрахунковим.

    Будьте відповідальними та сплачуйте всі нарахування за спожиту послугу з централізованого опалення в повному обсязі та вчасно!Актуальні теми: відеороз’яснення