На території КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» відбулося спеціальне об’єктове навчання з реагування на надзвичайну ситуацію

image

  Краще попередити надзвичайну ситуацію, ніж ліквідовувати її наслідки. Саме тому періодично на підприємстві проводяться спеціальні тренування та навчання.

    Так, у період 24-25 листопада в КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» було проведено спеціальне об’єктове навчання з цивільного захисту на тему: «Організація захисту робітників, службовців та населення при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і ліквідація їх наслідків. Проведення заходів по захисту населення, яке проживає поблизу потенційно-небезпечних об’єктів». 

   Мета тренування – досягнення злагодженості в роботі керівного складу та формувань цивільного захисту при виконанні заходів по запобіганню ураженню персоналу; виконання заходів цивільного захисту при виникненні аварії поблизу котельні; відпрацювання прийомів та дій керівного складу з проведення рятувальних робіт; перевірка реальності планів приведення формувань цивільного захисту в готовність до дій за призначенням; отримання працівниками підприємства навиків у практичних діях  при виникненні надзвичайної ситуації.

  Сьогодні, 25 листопада, відбувся практичний етап. За легендою, охоронець повідомив черговому диспетчеру, що пройшов шквальний вітер, внаслідок чого на території підприємства зруйнувалися лінії електропередач, пошкодилися будівлі, сталася пожежа біля котельні, є ймовірність розповсюдження вогню на інші приміщення, крім цього, є потерпілі. Черговим диспетчером виробничо-диспетчерської служби підприємства було здійснено повідомлення керівництву підприємства й оперативним службам міста про надзвичайну ситуацію. Після прибуття представників ДСНС у Вінницькій області на підприємство було погоджено з керівництвом проведення евакуації.

   Далі була здійснена евакуація працівників підприємства з приміщень, фельдшером підприємства було розгорнуто штаб надання медичної допомоги потерпілим.

   Також було ліквідовано наслідки умовної надзвичайної ситуації підрозділами ДСНС у Вінницькій області спільно з формуваннями цивільного захисту підприємства. 

   Відтак, практично відпрацьовано злагодженість дій ДСНС у Вінницькій області та працівників підприємства, які впоралися з поставленими завданнями.

  Після ліквідації умовної надзвичайної ситуації, всі охочі працівники підприємства мали змогу потренуватися користуватися вогнегасниками. Це робили на території складу підприємства, яка знаходиться під відкритим небом, під керівництвом організаторів навчань.

  Один із важливих аспектів навчань – відпрацювання взаємодії з оперативними службами міста. Тож всі дії, як зі сторони працівників КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», так і оперативно-рятувальної служби, які брали участь у навчанні, виконувалися злагоджено, відповідно до плану ліквідації надзвичайних ситуацій.Актуальні теми: відеороз’яснення