На дільниці з метрології та електричних вимірювань КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» здійснюють повірку приладів обліку

image

     Повідомляємо, що крім індивідуальних приладів обліку гарячого водопостачання, КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» повіряє загальнобудинкові прилади обліку теплової енергії, прилади обліку холодного водопостачання, а також прилади обліку теплової енергії діаметром до 100 мм в будинках з ОСББ та установах. Про вартість повірки інших приладів обліку можна дізнатися за посиланням  http://vmte.vn.ua/additional_services.html .

     Повірку вищезазначених приладів обліку на підприємстві виконує дільниця з метрології та електричних вимірювань, що знаходиться за адресою вул. І.Миколайчука, 38А (зупинка громадського транспорту «вул. Шевченка»), тел. (0432) 53-50-02, (067) 433-81-93.  

    Починаючи з 2018 року повірка приладів обліку здійснюється за рахунок власників цих приладів, тобто за рахунок коштів споживачів (відповідно до Законів України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» та «Метрологію і метрологічну діяльність»). Вартість повірки одного індивідуального приладу обліку гарячого водопостачання становить 101,00 грн. 

    Щодо повірки індивідуальних приладів обліку гарячого водопостачання з демонтажем - роз’яснюємо порядок здійснення такого способу повірки:  

   1. Спочатку необхідно викликати контролера КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» для розпломбування індивідуального приладу обліку гарячого водопостачання. Це можна зробити кількома способами:

 - в телефонному режимі за номерами (0432) 60-54-44, (098) 160-54-44,

 - на офіційному сайті підприємства, залишивши заявку за посиланням http://vmte.vn.ua/workMeter.html,

 - у чат-боті в Telegram – щоб зайти в чат-бот, наберіть у пошуку в Telegram ВМТЕ або перейдіть за посиланням https://telegram.me/VMTE_bot. Заявки приймаються цілодобово, а опрацьовуються протягом 2 робочих днів (робочі дні  з пн-чт з 8:00 до 17:00; пт з 8:00 до 15:45).

    Вартість розпломбування індивідуального приладу обліку гарячого водопостачання – 25,00 грн. (з ПДВ). У випадку повірки приладу обліку холодного водопостачання, розпломбування проводить КП "Вінницяоблводоканал".

    2. Після розпломбування мешканець повинен самостійно демонтувати прилад обліку та принести його на дільницю з метрології та електричних вимірювань підприємства, пред’явивши при цьому акт розпломбування.

    3. Коли споживач звертається до фахівців дільниці з метрології та електричних вимірювань, йому видають квитанцію, за якою потрібно здійснити оплату за повірку у будь-якій фінансовій установі. Повірений прилад обліку видається при наявності квитанції про оплату послуги.

   4. Після повірки прилад обліку потрібно встановити на місце експлуатації та викликати контролера для опломбування приладу обліку та фіксації показників на момент опломбування. Вартість опломбування  індивідуального приладу обліку гарячого водопостачання –  30,00 грн. (з ПДВ).

    Нарахування за послугу з централізованого гарячого водопостачання від моменту розпломбування приладу обліку до його опломбування відбуваються відповідно до показників загальнобудинкового приладу обліку гарячого водопостачання, якщо такий є в будинку, або по нормативу згідно з кількістю прописаних осіб.

   Звертаємо увагу, що на підприємстві також можна замовити послугу повірки лічильників без демонтажу на місці експлуатації.

   Її можна замовити:

- звернувшись в кол-центру КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» за номерами телефонів: (0432) 60-54-44, (098) 160-54-44;

- залишити онлайн-заявку на виклик фахівця на сайті за посиланням https://vmte.vn.ua/workTest.html ;

- написати повідомлення у Viber (098) 160-54-44;

- скористатися чат-ботом ВМТЕ в Telegram.

    Вартість даної послуги складає 250грн.

    Шановні споживачі, наголошуємо, що саме ви відповідальні за утримання приладів обліку у своєму помешканні в належному стані і повинні забезпечити до них вільний доступ.Актуальні теми: відеороз’яснення