На які адреси сьогодні, 18 жовтня, тимчасово призупинено послуги?

image

КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» повідомляє, що під час подачі теплоносія на будинки, йде велике навантаження на мережі і можуть виникати пориви.

Сьогодні, 18 жовтня,  виявлено пориви на тепломережах: вул. М. Ващука, 14, вул. Стеценка, 24, вул. Соборна, 97, вул. Магістратська, 62. Послуга з централізованого опалення тимчасово призупинена на будинки за такими ж адресами.

Також у зв’язку з налагоджувальними роботами на індивідуальному тепловому пункті (ІТП) во вул. Ватутіна, 34 послуга з централізованого опалення тимчасово призупинена на будинок за такою ж адресою.

На всі місця, де виявлені аварійні ситуації, оперативно виїжджають і працюють аварійні бригади бригади КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго».

Є 25 будинків, де відсутня послуга з централізованого опалення у  зв’язку з поривами у внутрішньобудинкових системах, за які відповідають управителі будинків. Перелік адрес: просп. Коцюбинського, 37, пров. Літовський, 13, вул. Чехова, 10, вул. Червонохрестівська, 10, вул. Стеценка, 25,27, вул. Соборна, 22,75,79, вул. Р. Скалецького, 13, вул. Привокзальна, 2/1, вул. Пирогова, 47,105, вул. О. Антонова, 28,40, вул. Нансена, 4,6,  вул. М. Оводова, 6, вул. Л. Толстого, 7, вул. Келецька, 52, вул. Шимка, 32, вул. Київська, 158, вул. Волошкова, 9, вул. Замостянська, 27,39.

Наголошуємо на тому, що теплопостачальне підприємство подає теплоносій до будинків, а управителі будинків (управляючі компанії, ТОВ «ЖЕО» та ОСББ) зобов’язані виконати запуск теплоносія по кожному стояку  та перевірити якість теплопостачання по всьому будинку! 

Також у зв’язку з аварійними роботами на мережах по вул. Немирівське шосе, вул. Келецька, 104 та проїзду Станіславського, 2а тимчасово призупинено послугу з централізованого гарячого водопостачання на будинки за  адресами: вул. Немирівське шосе,82,84,86, вул. Келецька, 104, вул. В. Інтернаціоналістів, 14 та проїзд Станіславського, 2а.

У зв’язку з ремонтними роботами на центральних теплових пунктах (ЦТП) по вул. М. Литвиненко-Вольгемут, 48а та вул. Ю. Клена, 12 тимчасово призупинена послуга з централізованого гарячого водопостачання на адреси: вул. М. Литвиненко-Вольгемут, 19,24,27,30,32,40,44 та вул. Ю. Клена, 12.

! Звертаємо увагу, що є адреси, на які  призупинено послугу з централізованого гарячого водопостачання у зв’язку з постійними витоками у внутрішньобудинкових  системах:

  • вул. Заболотного, 7 (проблеми має ліквідувати ТОВ "ЖЕО"),
  • вул. Стельмаха, 35 (проблеми має ліквідувати УК "Житло Гарант"),
  • вул. Магістратська, 98а (проблеми має ліквідувати ОСББ "Першотравневе 98").

Дані проблеми мають ліквідувати управляючі компанії/ОСББ. Послуга у вищезазначених будинках буде відновлена після проведення відповідних робіт управляючими компаніями/ОСББ. Їм надано припис на виконання робіт.

Шановні споживачі! Якщо послуги з централізованого опалення у Вашому будинку ще немає і Вашу адресу не зазначено в переліку поривів, звертайтеся до управителів будинків!Актуальні теми: відеороз’яснення