З якого числа здійснюватимуться нарахування за послугу з централізованого опалення?

image

Не за горами 20 жовтня - крайній день, коли споживачі  повинні розрахуватися з КП ВМР "Вінницяміськтеплоенерго" за послуги, спожиті в попередньому місяці (відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №630). Загальний борг населення  становить 124 млн. грн.

Опалювальний період 2021-2022 рр. для категорії «населення» цьогоріч було розпочато  на виконання  рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради від 11.10.2020 р.  № 2438 з 11 жовтня.

Роз’яснюємо: з якого числа і як здійснюються нарахування за послугу з централізованого опалення: 

-  у багатоповерхівках, де встановлено загальнобудинковий прилад обліку теплової енергії, нарахування за послугу з централізованого опалення здійснюються відповідно до показників даного приладу. Тобто, нарахування здійснюватимуться за фактичну кількість спожитої теплової енергії будинком.

-   у разі відсутності загальнобудинкового приладу обліку плата за надані послуги нараховується відповідно до постанови КМУ №630 згідно з установленими нормативами споживання - з розрахунку за 1 кв. метр опалюваної площі квартири з урахуванням фактичної температури зовнішнього повітря і фактичної кількості днів надання цієї послуги в місяці, який є розрахунковим, тобто від моменту подачі послуги на будинок

Якщо на один будинок було подано теплоносій 11 жовтня, а на інший 13-го, то нарахування здійснюються, починаючи з першого дня подачі послуги на конкретний будинок.

Закликаємо  всіх  бути відповідальними та вчасно розраховуватися за спожиті послуги та не накопичувати боргів.Актуальні теми: відеороз’яснення