КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» проводить контроль за стічними водами

image

    Україна запроваджує інтегроване управління водними ресурсами за басейновим принципом та заходи для захисту і відновлення природних водних екосистем. І в цій стратегії велика роль відводиться контролю за стічними водами.

    КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» також  долучилось до заходів щодо захисту та відновлення природних водних екосистем.

    На фото - лаборанти хімічного аналізу хіміко – екологічної лабораторії КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» проводять відбір проб води на березі річки Південний Буг та роблять деякі визначення на місці.

   Свою роботу співробітники підприємства починали з комплексного аналізу процесу утворення стоків і вивчення всієї наявної технологічної документації. Це дозволяє максимально повно скласти документальні підтвердження безпеки скидання стічних вод для навколишнього середовища.

   Підприємством отриманий дозвіл на спеціальне водокористування. Тож відповідно до цього дозволу проводиться системний контроль якісних показників забруднень з метою недопущення їх перевищення.

   Підприємство «Вінницяміськтеплоенерго» поважає право громадян на проживання в сприятливому екологічному середовищі.Актуальні теми: відеороз’яснення