Сплачуйте за спожите вчасно та в повному обсязі!

image

     Нагадуємо, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 630, розраховуватися за комунальні послуги необхідно до 20 числа щомісяця. Загальний борг населення за послуги, надані КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», складає  понад 127 мільйонів гривень.

     Переглянути нарахування та розрахуватися за спожите, можна в електронному варіанті, скориставшись сервісом pay.vn.ua.

     Нині оплачувати  за комунальні послуги, користуючись онлайн-сервісами, дуже зручно та комфортно! Зараз є чимало інтернет-способів, за допомогою яких можна розрахуватися за комунальні послуги швидко, не виходячи з дому. Для цього потрібно мати лише доступ до мережі Інтернет і платіжну картку.

     Звертаємо увагу, що розраховуватись за комунальні послуги необхідно у будь-якому випадку!

     Якщо ж споживач нехтує розрахунками та лише накопичує борг, за справу береться юридично-договірна служба підприємства і працює в судовому порядку. В такому випадку борг буде стягнутий через суд на підставі судового наказу (ст. 95 Цивільного процесуального кодексу). Якщо і судовий наказ боржник буде ігнорувати, на його рухоме і нерухоме майно буде накладений арешт з подальшою реалізацією (ст. 56 Закону України «Про виконавче впровадження»).  

     Відповідно до чинного законодавства, боржник може потрапити під низку санкцій: штрафи, судовий і виконавчий збори, неможливість отримати субсидію, заборона виїзду за кордон, арешт майна, внесення до єдиного реєстру боржників.

     Такі дії – вимушені, адже від рівня розрахунку споживачів за послуги залежить рівень розрахунку підприємства за використані ресурси для надання послуг.

     Тому закликаємо всіх споживачів перевірити свої рахунки і, якщо є неоплачені поточні нарахування або ж існує накопичений борг за попередні періоди, обов’язково погасіть його!Актуальні теми: відеороз’яснення