У витратомірній лабораторії КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» здійснюють повірку приладів обліку

image

Шановні споживачі! Нагадуємо Вам про необхідність періодично повіряти індивідуальні прилади обліку гарячого водопостачання.

Починаючи з 2018 року повірка приладів обліку здійснюється за рахунок власників цих приладів, тобто за рахунок коштів споживачів (відповідно до Законів України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» та «Метрологію і метрологічну діяльність»). Вартість повірки одного індивідуального приладу обліку гарячого водопостачання становить 101,00 грн. 

Крім індивідуальних приладів обліку гарячого водопостачання, підприємство повіряє загальнобудинкові прилади обліку теплової енергії, прилади обліку холодного водопостачання, а також прилади обліку теплової енергії діаметром до 100 мм в будинках з ОСББ та установах. Про вартість повірки інших приладів обліку можна дізнатися за посиланням  http://vmte.vn.ua/additional_services.html .

Повірку на підприємстві виконує витратомірна лабораторія, що знаходиться за адресою вул. І.Миколайчука, 38А (зупинка громадського транспорту «вул. Шевченка»), тел. (0432) 53-50-02, (067) 433-81-93.  Звертаємо увагу, що лабораторія не здійснює повірку на місці експлуатації приладу обліку, повірка проводиться лише в лабораторії.

Послугу з повірки без демонтажу на місці експлуатації можна замовити, звернувшись до КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» за номерами телефонів: (0432) 60-54-44, (098) 160-54-44 або залишити онлайн-заявку на виклик фахівця на сайті за посиланням https://vmte.vn.ua/workTest.html чи скористатися чат-ботом ВМТЕ в Telegram.

Щодо повірки індивідуальних приладів обліку гарячого водопостачання з демонтажем - роз’яснюємо порядок здійснення такого способу повірки:  

1. Спочатку необхідно викликати контролера КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» для розпломбування індивідуального приладу обліку гарячого водопостачання. Це можна зробити кількома способами:

 -    в телефонному режимі за номерами (0432) 60-54-44, (098) 160-54-44,

 - на офіційному сайті підприємства, залишивши заявку за посиланням http://vmte.vn.ua/workMeter.html,

 - у чат-боті в Telegram – щоб зайти в чат-бот, наберіть у пошуку в Telegram ВМТЕ або перейдіть за посиланням https://telegram.me/VMTE_bot . Заявки приймаються цілодобово, а опрацьовуються протягом 2 робочих днів (робочі дні  у міжопалювальний період з пн-чт з 8:00 до 17:00).

Вартість розпломбування індивідуального приладу обліку гарячого водопостачання – 25,00 грн. (з ПДВ). У випадку повірки приладу обліку холодного водопостачання, розпломбування проводить КП "Вінницяоблводоканал".

2. Після розпломбування мешканець повинен самостійно демонтувати прилад обліку та принести його до витратомірної лабораторії підприємства, пред’явивши при цьому акт розпломбування.

3. Коли споживач звертається до лабораторії, йому видають квитанцію, за якою потрібно здійснити оплату за повірку у будь-якій фінансовій установі. Повірений прилад обліку видається при наявності квитанції про оплату послуги.

4. Після повірки прилад обліку потрібно встановити на місце експлуатації та викликати контролера для опломбування приладу обліку та фіксації показників на момент опломбування. Вартість опломбування  індивідуального приладу обліку гарячого водопостачання –  30,00 грн. (з ПДВ).

Нарахування за послугу з централізованого гарячого водопостачання від моменту розпломбування приладу обліку до його опломбування відбуваються відповідно до показників загальнобудинкового приладу обліку гарячого водопостачання, якщо такий є в будинку, або по нормативу згідно з кількістю прописаних осіб (відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №630).

Шановні споживачі, наголошуємо на тому, що саме ви відповідальні за утримання приладів обліку у своєму помешканні в належному стані і повинні забезпечити до них вільний доступ.Актуальні теми: відеороз’яснення