ТОП-боржників перед КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго»

image

   Ось вже і другий місяць  літа пролетів, немов один день. А КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» активно готується до нового опалювального періоду.

  У міжопалювальний період підприємство проводить обслуговування та ремонт обладнання котелень, центральних теплових пунктів, теплових камер, індивідуальних теплових пунктів, теплових мереж, мереж гарячого водопостачання. Всі ремонтні роботи виконуються  відповідно до комплексного плану по ремонту та реконструкції обладнання теплопостачального комплексу.

    Але головне, щоб всі споживачі відповідально ставилися до свого обов’язку оплачувати за спожиті послуги вчасно (до 20 числа щомісяця відповідно до постанови КМУ № 630) та в повному обсязі.

    Вдячні всім, хто розраховується за комунальні послуги без накопичення боргів!

  Але загалом платіжна дисципліна населення перед КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» бажає бути кращою. Є чимало споживачів, які постійно ігнорують нарахування за комунальні послуги у платіжках, накопичують великі борги. Зауважимо, заборгованість не зникне! За спожите все одно потрібно буде розрахуватися!

   Відтак, станом на 27 липня борг населення перед теплопостачальним підприємством сягає  понад 135 млн. грн.

  Звертаємо увагу, що КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» зобов`язане оплачувати за ресурси, необхідні для надання послуг споживачам, це і електроенергія, і холодна вода, і заробітна плата працівникам, які і вдень і вночі працюють, щоб у Ваших домівках було тепло, і розрахунок перед НАК «Нафтогаз України» за спожитий природний газ, і закупівля обладнання для виконання аварійних та планових ремонтних робіт. А розрахунок підприємства з НАК «Нафтогаз України» та оплата інших вищезазначених ресурсів напряму залежить від розрахунку споживачів за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання.

  Тож варто змінити байдуже ставлення до обов’язку  розраховуватися за спожиті послуги на сумлінне та відповідальне! Не поповнюйте лави боржників та не очолюйте лідерство серед злісних неплатників!

   Тож надаємо на ознайомлення, як «анти приклад», перелік  сформованого  ТОП-10 серед боржників, які на своїх  особових рахунках накопичили  рекордні суми несплати за послуги з централізованого опалення  та гарячого водопостачання:

  • 341 тис. грн - заборгував «рекордсмен» серед боржників  по вул. М. Шимка, 32.  
  • 301 тис. грн - майже на 10 тисяч менше  порівняно з попередньою адресою накопичили борг  вінничани по вул. Шмідта, 34.
  • 293 тис. грн - боргують мешканці квартири по вул. Шмідта, 36.
  • 266 тис. грн. – мають борг на особовому рахунку  по вул. Пирогова, 59а.
  • 256 тис. грн. -  також на 10 тисяч менше порівняно вищезазначеною адресою боргують по вул. М. Шимка, 34.
  • 256 тис. грн. -  накопичили споживачі по проїзду Станіславського, 2А.
  • 252 тис. грн. – по вул. Баженова, 28;
  • 242 тис. грн. по вул. Київська, 12;
  • 233 тис. грн. – по вул. Жуковського, 10;
  • майже 200 тис. грн. – по вул. Грибоєдова, 3.

   На підприємстві постійно проводиться робота з боржниками, зокрема, чимало роботи проведено з вищезазначеними споживачами.

    Підприємство завжди йде назустріч навіть злісним неплатникам, пропонуючи можливість реструктурувати борг і оплатити його частинами.  Якщо вичерпано всі важелі впливу, коли споживач повинен погасити борг добровільно, за справу береться юридично-договірна служба, вирішуючи справи в судовому порядку.

   Сподіваємося на Вашу відповідальність і закликаємо оплачувати за спожите в повному обсязі до 20 числа щомісяця!Актуальні теми: відеороз’яснення