Готуємо будинки до наступного опалювального сезону влітку!

image

    Щоб отримувати якісні послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання в холодні місяці року – будинки необхідно готувати в міжопалювальний період.

    Кожен споживач повинен пам’ятати, що відповідальність за внутрішньобудинкову систему будинків лежить на плечах не лише управляючих компаніях або правлінь ОСББ, а насамперед на самих мешканцях (відповідно до Статті 382 Цивільного кодексу України всі власники квартир та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку є співвласниками на праві спільної сумісної власності спільного майна багатоквартирного будинку. Внутрішньобудинкові системи – це теж невід’ємна частина ваших будинків, співвласниками якого  є власники кожної з квартир).

    Тобто, піклуватися про підготовку будинку до наступного опалювального сезону, перш за все,  повинні самі мешканці.

     До КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго»  час від часу надходять звернення щодо наявності проблем з послугами з централізованого гарячого водопостачання або централізованого опалення (в опалювальний сезон).Теплопостачальне підприємство завжди оперативно реагує, не залишаючи мешканців сам на сам з проблемою – фахівці виходять на обстеження будинків.

     Обов’язково до таких обстежень залучають представників управляючих компаній або правлінь ОСББ, адже теплопостачальне підприємство  відповідає лише за справність зовнішніх мереж, які знаходяться поза межами житлових будинків. А щоб перевірити злагодженість внутрішньобудинкової системи необхідна присутність представників управляючих компаній або правлінь ОСББ.

     Так, під час проведення  таких обстежень  фахівці часто визначали, що в будинках є проблеми з наданням послуги саме із-за несправності у внутрішньобудинкових систем.

  Після обстеження будинків усім управляючим компаніям та головам ОСББ працівники КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» видали приписи на виконання робіт.

      Зазначимо, що теплопостачальне підприємство не може впливати на невиконання робіт управляючими компаніями або правліннями ОСББ. Ви, співвласники будинку, самі обираєте і укладаєте договір з управляючою компанією або створюєте ОСББ, які обслуговують і будинок, і всі внутрішньобудинкові мережі.

     Звертаємось до споживачів КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго»! Будьте відповідальними мешканцями в будинках, де проживаєте. Адже саме від Вашого небайдужого ставлення залежить підготовка внутрішньобудинкової системи до наступного опалювального сезону!  Актуальні теми: відеороз’яснення