КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» до наступного опалювального сезону готове вже на 57,44%

image

   З квітня по жовтень, КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» здійснює підготовку всіх об`єктів теплопостачального комплексу, зокрема: перевірку  та ремонт котелень, центральних теплових та індивідуальних теплових пунктів, теплових мереж, мереж гарячого водопостачання.

   Звертаємось до споживачів нашого підприємства з розумінням ставитись до тимчасових відключень гарячого водопостачання у будинках. Це робиться задля успішного початку нового опалювального періоду, задля мінімізації ймовірних аварійних ситуацій та відключень у холодну пору року. Інформацію щодо проведення планових робіт ми постійно розміщуємо на нашому офіційному сайті http://vmte.vn.ua/index.html та на нашій сторінці у фейсбук https://www.facebook.com/kp.vmte/ .

   Тож наразі відповідно до комплексного плану підприємство вже здійснило  реконструкцію 2 км 172 м теплових мереж по вулицях: вул. Чорновола, вул. Писарєва, вул. Гоголя, вул. А. Янгеля, між вул. Янгеля, 85,95 та вул Київська, 23, 25, між вул. Хмельницьке шосе, просп. Космонавтів та вул. 600-річчя (1-ий мікрорайон) та на перехресті вул. В. Порика та вул. В. Інтернаціоналістів.

   На даний час здійснюється реконструкція мереж довжиною 404 м у двотрубному прокладанні по вул. Келецькій: від перехрестя з проспектом Космонавтів до перехрестя з вулицею 600-річчя (м-н Вишенька, роботи виконуються підрядною організацією).

   Також  тривають роботи з реконструкції мереж на наступних ділянках:

  • від ЦТП 7/1, 7/2 по проспекту Юності, 28 до ЦТП 7/3 по вул. Келецька, 99:

вже замінено відповідно до плану 205 метрів мереж у двотрубному прокладанні, залишилось  ще 261 м. Запланований термін виконання робіт - 03.08;

  •  від ЦТП 6/2 по проспекту Космонавтів, 68:

вже замінено відповідно до плану 280 метрів мереж у двотрубному прокладанні, залишилось  ще 155 м. Запланований термін виконання робіт -   15.08;

  • по вул. Г. Крут, 8:

вже замінено відповідно до плану 140 метрів мереж у двотрубному прокладанні, залишилось  ще 139 м. Запланований термін виконання робіт -  06.08.

   Загалом у міжопалювальний період заплановано реконструювати  теплові мережі протяжністю  5 км 734 м у двотрубному прокладанні.

   Виконання робіт з реконструкції дозволить вилучити зі схеми теплопостачання частину аварійних ділянок мереж.

   Також згідно з графіком вже відремонтовано:

  •  22 котелень з 45,
  •  46 центральних теплових пунктів з 66,
  •  267 індивідуальних теплових пункти з 398,
  •  492 теплових камер із 1499,
  •  проведено гідравлічні випробування 154,79 км теплових мереж з 177 км.

   Але, на жаль, без відключень проводити роботи неможливо. Тривалість відключень залежить від масштабу роботи. Якщо проводиться ремонт індивідуальних теплових пунктів (ІТП) та центральних теплових пунктів (ЦТП), це може бути від одного до кількох днів. Якщо говорити про зупинку на ремонт  котелень, ремонт може тривати до трьох тижнів. Найдовше часу по роботі займає заміна тепломереж. Всі роботи виконуються згідно із затвердженим графіком. Можливі відхилення від графіку лише за певних технічних причин. Якщо й виникають певні відхилення, продовження терміну виконання робіт  погоджується з Вінницькою міською радою.Актуальні теми: відеороз’яснення