Як відбуваються нарахування за послугу з централізованого гарячого водопостачання?

image

Час від часу до КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» надходять звернення щодо нарахувань за послугу з централізованого гарячого водопостачання.

Роз’яснюємо, як відбуваються нарахування:

  • Якщо у Вас є індивідуальний  прилад обліку гарячої води, нарахування за спожиту послугу відбуваються відповідно до фактичних показників. Але за умови, якщо Ви щомісяця вчасно (з 25 по 31 число) їх передаватимете (згідно з Постановою КМУ №630).
  • Якщо в будинку встановлено загальнобудинковий прилад обліку гарячого водопостачання, всі нарахування на квартири, де відсутні індивідуальні прилади обліку, відбуваються відповідно до показників загальнобудинкового приладу обліку (згідно з Постановою КМУ №630).
  • Якщо загальнобудинкового приладу обліку гарячого водопостачання в будинку немає, нарахування за послугу з централізованого гарячого водопостачання на квартири, де відсутні індивідуальні прилади обліку гарячої води, здійснюються по нормативу(згідно з Постановою КМУ №630).

Більше питань, які найчастіше задають споживачі та відповіді на них, - за посиланням http://vmte.vn.ua/questions.html.Актуальні теми: відеороз’яснення