Триває реконструкція тепломережі по просп. Юності, 28

image

   Сьогодні, 21 липня, відповідно до комплексного плану тривають роботи з реконструкції тепломережі на чотирьох ділянках: по вул. Келецькій, вул. Г. Крут, просп. Юності, 28 та просп. Космонавтів, 68.  Виконання даних робіт дозволить вивести зі схеми теплопостачання частину аварійних теплових мереж, які вже вичерпали свій ресурс.

   На фото – просп. Юності, 28, де наразі здійснюється демонтаж старих труб та прокладання нового трубопроводу. На даній ділянці буде замінено частину тепломережі довжиною 466 метрів у двотрубному виконанні.

    До речі, використовують труби з попередньо ізольованим пінополіуретаном з низькою теплопровідністю, завдяки чому мінімізуються тепловтрати при транспортуванні теплової енергії. Такі роботи виконуються задля наявності безперебійних якісних послуг у домівках споживачів КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» у холодну пору року.

   Але, на жаль, виконання даних робіт неможливе без тимчасового відключення будинків.  Перепрошуємо за незручності і вдячні за розуміння.Актуальні теми: відеороз’яснення