Повірка приладів обліку гарячої та холодної води без демонтажу – зручна послуга від КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго»

image

Шановні споживачі!

КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» пропонує  скористатися  зручною  послугою  – «ПОВІРКА ПРИЛАДІВ ОБЛІКУ ГАРЯЧОГО/ХОЛОДНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ НА МІСЦІ ЕКСПЛУАТАЦІЇ».

!!УВАГА!! Ви можете оплатити за послугу банківською карткою, під час здійснення повірки, не виходячи з дому. Для зручності споживачів,  у фахівця з повірки завжди з собою POS-термінал!  Вартість послуги складає 250 грн.

Для того, щоб скористатися  цією послугою, необхідно викликати фахівця з повірки будь-яким зручним нижченаведеним способом:

- звернутись до служби збуту підприємства за телефонами  (0432) 60-54-44, (098) 160-54-44;

- залишити онлайн-заявку на виклик фахівця на сайті за посиланням http://vmte.vn.ua/workMeter.html . Формуючи заявку не забудьте вказати,  яким способом будете оплачувати послугу - оплата через термінал на місці, або оплата по рахунку в касі банку, до приходу фахівця. Онлайн-заявка опрацьовується протягом двох робочих днів (робочі дні у міжопалювальний період: пн-чт 8:00-17:00). Після опрацювання, Ви отримаєте повідомлення на Вашу особисту електронну пошту, де буде вказано час та день приходу фахівця з повірки.

 - скористатися Чат-ботом в Telegram.  Для цього перейдіть за посиланням https://telegram.me/VMTE bot   або наберіть у пошуку в Telegram ВМТЕ.

  • виберіть функцію «виклик фахівця з повірки»,
  • вкажіть повну адресу,
  • зазначте номер телефону,
  • виберіть необхідну дію: «повірка лічильника без демонтажу»,
  • виберіть спосіб оплати (через термінал або по рахунку).

Після оформлення виклику фахівця з повірки  в Чат-бот Telegram Ви отримаєте підтвердження прийняття заявки. А рахунок отримаєте лише у випадку, коли при оформлені заявки оберете послугу «оплата по рахунку», який необхідно оплатити до приходу фахівця.

Повірка приладів обліку гарячої/холодної води без демонтажу – це  економія Вашого часу та суттєве спрощення процедури повірки приладів обліку!

В чому полягають переваги: Вам не потрібно викликати контролера КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» для розпломбування Вашого індивідуального приладу обліку, демонтувати його, щоб особисто занести на повірку до витратомірної лабораторії. Після здійснення повірки приладу обліку гарячої/холодної води, знову викликати контролера для опломбування.

Також звертаємо увагу, що Ви і надалі можете повіряти свої прилади обліку, як і раніше, самостійно приносити до витратомірної лабораторії КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго». Ця послуга також активна. Вибір залишається за Вами!

Теплопостачальне підприємство робить все, щоб споживачам було зручно та комфортно!Актуальні теми: відеороз’яснення