1848 онлайн-заявок на виклик контролера було подано через офіційний сайт КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго»

image

На офіційному сайті підприємства вже більше двох років  є функція «онлайн-заявка для виклику контролера». За цей час підприємство отримало й опрацювало 1848 таких онлайн-заявок.  

Тож, якщо Вам необхідно опломбувати або розпломбувати індивідуальний прилад обліку гарячого водопостачання або ж викликати контролера для зняття контрольних показників, Ви можете залишати заявку за посиланням http://vmte.vn.ua/workMeter.html

Заявка на виклик контролера опрацьовується протягом двох робочих днів (врахуйте, що п'ятниця, субота та неділя - неробочі дні в міжопалювальний період).

При створенні заявки обов’язково зазначайте коректну електронну адресу, адже саме на зазначену Вами адресу, буде відправлена відповідь щодо дня приходу контролера і рахунок, який необхідно буде сплатити. Перевіряйте також папку "спам", тому що були випадки, коли лист потрапляв саме до цієї категорії.

Контролер зможе опломбувати Ваш прилад обліку лише за наявності у Вас квитанції про оплату послуги.

Також вже понад рік на підприємстві функціонує чат-бот «ВМТЕ» в Telegram, за допомогою якого можна подати показники індивідуальних приладів обліку гарячої води та залишити заявку на виклик контролера, виконавши лише кілька простих дій у Telegram. Для того, щоб знайти чат-бот, перейдіть за посиланням https://telegram.me/VMTE_bot або наберіть у пошуку в Telegram ВМТЕ. Заявки приймаються цілодобово, а опрацьовуються протягом двох робочих днів.

Важливо! Виконати Вашу заявку (як на сайті, так і в Telegram) буде можливо лише у випадку зазначення повних і правильних даних. 

Також Ви можете, як і раніше, залишати заявку для виклику контролера в телефонному режимі за номерами (0432) 60-54-44 та (098) 160-54-44  у відділі контролю енергозбуту служби збуту КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго».Актуальні теми: відеороз’яснення