Будьте відповідальними - розраховуйтеся за спожите вчасно!

image

   Рівень розрахунку населення  станом на 19 липня за послуги, спожиті в червні, -  лише 66 % від нарахувань.

    Нагадуємо, що сьогодні вже 19 липня, тобто ще є лише 2 дні, щоб сплатити всі нарахування за спожиті послуги відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №630!

   КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» дякує всім справним споживачам, а боржникам наголошуємо, що сплачувати за спожите потрібно вчасно та в повному обсязі!

   Підприємство постійно проводить роботу з боржниками. Якщо споживач не сплачує рахунки, спочатку працівники служби збуту з`ясовують причини виникнення боргу, пропонують боржнику реструктурувати заборгованість. У випадку нехтування рахунками  надалі і якщо споживач не бажає реструктурувати борг або ж не сплачує заборгованість навіть після укладання договору на сплату боргу частинами, підприємство застосовує радикальні дії - позови до суду. Це може призвести до заборони виїзду за кордон, арешту майна та низки інших санкцій.

    Це радикальні дії, але вони вимушені. Адже так само, як і населення споживає послуги і повинне за них розраховуватися відповідно до чинного законодавства, так само і теплопостачальне підприємство змушене розраховуватися за ресурси, використані для надання послуг споживачам.

   Зі своєї сторони, теплопостачальне підприємство виконує всі необхідні роботи, щоб у помешканнях вінничан було затишно і комфортно. Зокрема, наразі відбувається підготовка до наступного опалювального періоду, в рамках якого здійснюється низка робіт: це і реконструкція мереж, ремонт котелень, центральних та індивідуальних теплових пунктів тощо.

   Закликаємо і вас не нехтувати обов’язками і розраховуватися за спожите! Перевірте свої рахунки і якщо існує накопичений борг, обов’язково погасіть його! Будьте відповідальними споживачами!Актуальні теми: відеороз’яснення