Підготовка до наступного опалювального сезону триває

image

   Незважаючи на дощову погоду, ремонтні бригади КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» продовжують здійснювати планові роботи та ліквідацію аварійних ситуацій, які були виявлені після проведення гідравлічних випробовувань мереж (перевірки трубопроводів на міцність за допомогою подачі води під підвищеним тиском) від котельні за адресою вул. 600-річчя, 13. Завдяки таким випробовуванням, які проводять щороку, вдається виявити й ліквідувати аварійні ділянки зараз,  щоб не було таких ситуацій і відключень у холодну пору.

     Також сьогодні тривають роботи з реконструкції мереж на кількох ділянках.

    На фото – одна з ділянок, де працює ремонтна бригада: перехрестя вул. В. Порика та В. Інтернаціоналістів. Де буде замінено частину мережі довжиною 102 метра у двотрубному виконанні. Використовуватимуть труби з попередньо ізольованим пінополіуретаном з низькою теплопровідністю,  завдяки чому мінімізуються тепловтрати при транспортуванні теплової енергії. Наразі, незважаючи на негоду та дощ, вже замінено 40 метрів трубопроводу у двотрубному прокладанні. Запланований період робіт: з 02.06 по 23.06.

   Нагадуємо, що  у зв’язку з проведенням даних робіт з реконструкції на тепломережі  тимчасово буде  перекритий рух  по 18 червня  на перехресті вул. В. Порика та вул. В. Інтернаціоналістів (навпроти будинку за адресою по вул. В. Інтернаціоналістів, 4).

   Прохання до всіх не загромаджувати транспортом місце проведення робіт, обмежене спеціальними знаками.
   Перепрошуємо за тимчасові незручності і вдячні за розуміння!

image image image image image image image image imageАктуальні теми: відеороз’яснення