Вчасний розрахунок за спожиті послуги - обов’язок кожного!

image

    Вінничани вже через кілька днів  почнуть отримувати платіжки в свої поштові скриньки, зокрема, за послуги спожиті в травні.  

    Нагадуємо, що розраховуватися за комунальні послуги необхідно щомісяця  до 20 числа (відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 630).

   До речі, переглянути нарахування  та розрахуватися можна й в електронному варіанті, скориставшись сервісом pay.vn.ua.  Нині сплачувати  за комунальні послуги, користуючись онлайн-сервісами, дуже зручно та комфортно. Зараз є чимало інтернет-способів, як можна розрахуватися за комунальні послуги швидко, навіть не виходячи з дому. Для цього потрібно мати лише доступ до мережі Інтернет і платіжну картку.

    Наразі загальна заборгованість категорії «населення» перед теплопостачальним підприємством становить понад  147 млн. грн.

    Звертаємо увагу:  теплопостачальне підприємство зобов`язане сплачувати за ресурси, необхідні для надання послуг споживачам. Дані розрахунки напряму залежать від розрахунків споживачів за послуги.

     Тому  закликаємо  всіх  бути відповідальними споживачами та вчасно розраховуватися за спожиті послуги!Актуальні теми: відеороз’яснення