КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» відзначає Всесвітній День охорони праці

image

   28 квітня щорічно відзначають Всесвітній день охорони праці. Відповідно до рекомендації Міжнародної організації праці у 2021 році всі заходи проводяться під девізом «Передбачити, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи безпечних заходів на роботі». КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» також відзначає Всесвітній День охорони праці під цим гаслом.

  В кінці квітня з нагоди свята  на підприємстві проводитиметься роз’яснювальна робота про День  охорони праці, при цьому увага акцентуватиметься на питаннях інформування працівників, особливо молоді, щодо умов праці на робочому місці, в яких вони здійснюють трудову діяльність, про всі небезпечні та шкідливі виробничі фактори,  ризики та їх мінімізацію, користування ЗІЗ та колективного захисту. Також проводиметься перевірка на кожному робочому місці належних, здорових і безпечних умов праці, оновлення попереджувальних знаків на території підприємства.

  Зокрема, за результатами проведення Дня охорони праці буде визначено кращі підрозділи підприємства за станом охорони праці та буде підведення підсумків щодо дотримання всіх заходів на робочих містах з охорони праці.

  До проведення дня охорони праці підприємство долучається  щорічно для того, щоб підвищити рівень культури охорони праці та якість контролю за дотриманням техніки безпеки працівників на робочих місцях.  Актуальні теми: відеороз’яснення