Вчасно передані показники індивідуального приладу обліку гарячої води – гарантія коректних нарахувань!

image

     Показники індивідуальних приладів обліку гарячої води необхідно передавати з 25 по останнє число (включно) кожного місяця. Тож розпочати  подачу інформації про об`єм спожитої послуги споживачі вже мали ще вчора.

  Час від часу до підприємства надходять звернення від вінничан, які не користуються послугою з централізованого постачання  гарячої води, але при цьому вони досі є нашими споживачами і  мають встановлені індивідуальні прилади обліку гарячої води.  Часто такі споживачі не передають показники і як наслідок – отримують у платіжках нарахування за послугу з централізованого гарячого водопостачання.

    Передавати показники даних приладів обліку необхідно всім споживачам без винятку, навіть тим, які не користуються послугою з гарячого водопостачання, але мають такий прилад обліку в квартирі. Від вашого відповідального ставлення залежать коректні нарахування!

     Надати показники з 26 по 30 квітня  можна наступними способами:

  • на офіційному сайті КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» за посиланням https://vmte.vn.ua/countMeter.html ;
  • за багатоканальним номером телефону (0432) 65-15-65 служби збуту КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго»  (графік роботи з пн по чт: з 8:00 до 17:00. Обідня перерва з 12:00 до 13:00. Вихідні дні в міжопалювальний період: пятниця, субота та неділя);
  • у чат-бот в Telegram  (перейдіть за посиланням https://telegram.me/VMTE_bot або наберіть у пошуку в Telegram ВМТЕ);
  • на веб-сайті https://www.pay.vn.ua, в  особовому кабінеті;
  • у Центрі муніципальних систем управління за тел.: 0 800 216 612.

    Вчасно передали показники індивідуального приладу обліку гарячої води – отримаєте коректні нарахування. Будьте відповідальними!Актуальні теми: відеороз’яснення