Проведення планових та аварійних робіт станом на 14 квітня

image

Сьогодні ремонтні бригади КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» здійснюють низку робіт на мережах, серед яких і планові, і аварійні. Одна з ділянок, де проводиться ліквідація аварійної ситуації, – по вул. М. Ващука, 25. Від даної ділянки  в опалювальний період послугу з централізованого опалення отримують 3 адреси.

Також розпочалися роботи з реконструкції тепломережі на перехресті  вул. А. Янгеля та вул. Київська, де буде замінено частину мережі довжиною 70 метрів у двотрубному виконанні. Використовуватимуть труби з попередньо ізольованим пінополіуретаном з низькою теплопровідністю, завдяки чому мінімізуються тепловтрати при транспортуванні теплової енергії. Наразі здійснюються роботи з демонтажу старих мереж, які вже вичерпали свій ресурс. У зв’язку з проведенням ремонтних робіт на   перехресті по вул. А. Янгеля та вул. Київська тимчасово  буде призупинено послугу з централізованого гарячого водопостачання на 3 адреси: вул. А. Янгеля, 68; вул. Київська, 64; вул. В. Чорновола, 12.

Всі ремонтні роботи виконуються для надання якісних безперебійних послуг споживачам і щоб не здійснювати відключень у холодну пору. Перепрошуємо за незручності та вдячні за розуміння!

image image image image image imageАктуальні теми: відеороз’яснення