У новий рік - без боргів!

image

За вікном вже справжня зима, а КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» робить все для того, щоб споживачі не відчували холоду у своїх домівках.  Підприємство працює у стабільному режимі, теплоносій до будинків вінничан подається відповідно до норми. Зі своєї сторони, ми виконуємо всі необхідні дії, щоб у помешканнях вінничан було затишно і комфортно. Втім не всі споживачі сумлінно виконують свої обов’язки, невчасно розраховуючись за спожиті послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання. 

Попри сумлінність більшості споживачів, проблема розрахунків за послуги з з підприємством залишається досить серйозною. Станом на 21.12.2017 р. заборгованість населення перед КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» становить  37  млн  639 тисяч грн. Серед усіх боржників є рекордсмен, на особовому рахунку якого несплачена сума у розмірі 194 тисячі 228 гривень. 

Всього є таких 8 споживачів, які боргують за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання понад 100 тисяч гривень. А на рахунках 1269 споживачів несплачені суми від 10 тисяч гривень і більше.

 Але навіть попри наявну заборгованість  теплопостачальне знаходить можливість надавати якісну послугу населенню.

Вкотре нагадуємо: відповідно до чинного законодавства споживачі зобов’язані своєчасно сплачувати за комунальні послуги до 20 числа кожного місяця. Звертаємо вашу увагу й на те, що незабаром завершується 2017 рік. Тож, не затягуйте з розрахунками, не залишайте оплату комунальних послуг на 2018ий, адже за традицією рік новий потрібно зустрічати без боргів!Актуальні теми: відеороз’яснення