У КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» відбулося протипожежне тренування

image

Краще попередити надзвичайну ситуацію, ніж ліквідовувати її наслідки. Саме тому періодично на підприємстві проводяться протиаварійні й протипожежні тренування та навчання.

Так, 15 грудня 2017 року на котельні КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» спільно з особовим складом Державних пожежно-рятувальних частин ДСНС України у Вінницькій області проведено протипожежне тренування  із залученням обслуговуючого персоналу котельні та служб підприємства.

Мета тренування – практичне відпрацювання злагодженості дій як персоналу підприємства, так і підрозділів ДСНС на випадок виникнення пожежі. Протягом години обслуговуючий персонал котельні та пожежно-рятувальні підрозділи відпрацьовували дії при гасінні пожежі на енергетичних об’єктах та у приміщеннях з електроустановками.

За легендою, пожежа виникла у щитовій керування котлами, на другому поверсі котельні. Старший зміни котельні повідомив про умовну пожежу черговому диспетчеру СВД. Черговим диспетчером виробничо-диспетчерської служби підприємства було здійснено повідомлення оперативним службам міста й керівництву підприємства про надзвичайну подію. Пошкоджені вогнем електроустановки були знеструмлені черговим електриком, обслуговуючим персоналом були вжиті заходи  щодо гасіння пожежі за допомогою первинних засобів пожежогасіння.

Один із важливих аспектів тренувань – відпрацювання взаємодії з оперативними службами міста. Тож всі дії, як зі сторони працівників КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», так і рятувальників, які брали участь у навчанні, виконувались злагоджено, відповідно до планів локалізації та ліквідації аварійних ситуацій, вимог інструкції з гасіння пожеж на енергетичних об’єктах України. Із поставленими завданнями всі рятувальники та адміністрація підприємства впоралися на оцінку «добре».            Актуальні теми: відеороз’яснення