Повідомлення про відкриті слухання інвестиційної програми КП ВМР

image

Повідомлення про відкриті слухання інвестиційної програми КП ВМР

«Вінницяміськтеплоенерго» на 2018 р. та її обґрунтування

 

 

На      виконання      умов       постанови      №866       від       30.06.2017       КП      ВМР

«Вінницяміськтеплоенерго» повідомляє про початок відкритих обговорень проекту інвестиційної програми на 2018 рік.

Усі зацікавлені та небайдужі особи можуть надати зауваження та пропозиції до 11.12.2017. Ваші повідомлення надсилайте за адресою м. Вінниця, вул. 600-річчя, 13 або на електронну адресу підприємства office@vmte.vn.ua, zmi@vmte.vn.ua, також звертайтеся за телефоном 55-16-57.

Відкрите обговорення проекту Інвестиційної програми Комунального підприємства Вінницької міської ради «Вінницяміськтеплоенерго» на 2018 рік відбудеться 12 грудня 2017 року о 14:00 в приміщенні конференц-залу адміністративної будівлі КП ВМР

«Вінницяміськтеплоенерго» за адресою      вул. 600-річчя, 13, м. Вінниця.

Для ознайомлення із проектом інвестиційної програми пропонуємо перейти за посиланням http://vmte.vn.ua/investments.html.

 

Обґрунтування інвестиційної програми 2018 Комунального підприємства Вінницької міської ради «Вінницяміськтеплоенерго»

 

Основним напрямком Інвестиційної програми  є  реконструкція  теплових  мереж.  Це дозволить зменшити втрати при виробництві, транспортуванні та постачанні теплової енергії, а також зменшити поточні експлуатаційні витрати.

На сьогоднішній день на балансі КП ВМР "Вінницяміськтеплоенерго" знаходиться 40 газових котелень та одна ТЕЦ, в яких встановлено 123 котла, з них 18 модулів нагріву, які розташовані на дахових котельнях. Підприємство експлуатує 202 км теплових мереж. Більшість теплових мереж експлуатуються понад 25 років.

Загальна сума інвестиційної програми становить – 11 725,66 тис.грн. в т.ч.: амортизаційні відрахування – 11 725,66 тис.грн.

Інвестиційна програма розвитку включає в себе один основний напрямок – реконструкція системи теплозабезпечення, а також аварійних та зношених магістральних теплових мереж із застосуванням попередньо-ізольованих труб та сучасних технологій їх прокладання.

В результаті оцінки технічного стану системи централізованого теплопостачання на підставі аналізу були визначені заходи технічного характеру – а саме реконструкція чотирьох магістральних та розподільчих теплових мереж загальною довжиною 1,63 км. на суму 11 725,66 тис.грн. з заміною морально та фізично застарілих трубопроводів на попередньоізольвані.Актуальні теми: відеороз’яснення