За спожиті послуги - розраховуйтесь вчасно.

image

КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» ще на початку жовтня вчасно і без перешкод розпочало  опалювальний сезон 2017-2018 рр.  Підприємство і зараз працює в стабільному режимі, надаючи споживачам якісну послугу з централізованого опалення та гарячого водопостачання. Більшість споживачів сумлінно виконують свій обов’язок, сплачуючи за надані послуги до 20 числа щомісяця. Але є й такі, які не розраховуються за спожите вчасно або ігнорують платіжки взагалі. 

Станом на 23.11.2017 р. заборгованість населення перед КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» за спожиті послуги становить  25  млн 745 тисяч грн. Але навіть попри наявну заборгованість  теплопостачальне знаходить можливість надавати якісну послугу населенню.

       Теплове підприємство постійно проводить роботу з боржниками, як радикальні дії  - позови до суду. З початку 2017 року станом на 23.11 за результатами роботи юридично-договірного відділу підприємства відкрито 396 наказних проваджень на суму понад 5 млн гривень. А також вже задоволено 80 позовних проваджень на суму близько 2 млн.грн.

       КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» вкотре нагадує всім своїм споживачам, аби вони вчасно розраховувалися за спожиті послуги. Пам’ятайте – борги нікуди не дінуться! Тож будьте відповідальними та свідомими по відношенню до теплового підприємства, яке зігріває вас в холодну днину!Актуальні теми: відеороз’яснення