Делегація зі Швейцарії завітала у Вінницю

image

21 листопада відбулося 11 засідання Наглядової  Ради  за участі представників Вінницької міської ради, КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» та Державного секретаріату з економічних питань Швейцарської Конфедерації.

Тема зустрічі – прогрес, статус та результати реалізації  «Проекту з енергоефективності м.Вінниця», а також обговорення робочого плану на наступний період.

Нагадаємо, у рамках проекту (з 2011 року) вже реалізовано на І етапі – повна реконструкція мікрорайонів М.Шимка (К.Маркса), Баженова; ІІ етап – по мікрорайону Зулінського (Тарногродського) реконструйовано теплові мережі, влаштовано ІТП з системою SCADA.

На 2018 рік заплановано реконструкція газової котельні та будівництво твердопаливної по вул. Зулінського, 9 (Тарногродського). Також, у 2018 році заплановано влаштування 142 ІТП по мікрорайону Вишенька.

Швейцарська делегація відвідала газову та твердопаливну котельні по вул.Баженова, а також, існуючу стару газову котельню по вул.Зулінського, 9, де у 2018 році проводитимуться роботи.

     Актуальні теми: відеороз’яснення