Як швидко та зручно сплатити за спожиті послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання?

image

Карантин у світі все ще триває, тож ми нагадуємо своїм споживачам, як можна сплатити за послуги, не створюючи скупчення людей.

-  інтернет-сервіси: один із таких  - pay.vn.ua. Достатньо зареєструватися і будете бачити всі нарахування. Зручний спосіб отримувати платіжки і сплачувати онлайн.

- банкінги: ледь не кожен банк зараз має інтернет-банкінг, завдяки якому можна сплачувати за комунальні послуги. Як все функціонує -  дізнавайтеся, зателефонувавши  в той банк, картку якого Ви маєте. Впевнені, що фахівці банківської установи  з радістю допоможуть своїм клієнтам у цій справі.

- термінали: Якщо у вас немає платіжної карти і Ви все ж бажаєте сплатити готівкою, радимо скористатися спеціальними банківськими терміналами, щоб не стояти в чергах в банківських установах чи Укрпошті: їх є чимало у кожному куточку міста.

Бережіть здоров’я своє та оточуючих, дотримуйтеся карантинних вимог,  але не забувайте виконувати свій обов’язок – справно сплачувати за спожиті комунальні послуги до 20 числа щомісяця. Вітаємо всіх з наступаючим Новим 2021 роком!Актуальні теми: відеороз’яснення