28 грудня: адреси, на які призупинено послуги в зв’язку з ремонтними роботами

image

Адреса місця проведення робіт та будинки, на які призупинено послугу:
вул. Короленка, 33а  – будинки за адресами: вул. Короленка, 31,33,35,40; вул. Шмідта, 34,36 (призупинено послугу з централізованого гарячого та холодного (!) водопостачання).

Також у зв’язку з ремонтними роботами на котельні по вул. О. Антонова, 27 тимчасово призупинені  послуги з централізованого опалення та централізованого гарячого водопостачання.

Також у зв’язку з аварійними ремонтними роботами на центральних теплових пунктах (ЦТП) тимчасово призупинено послугу на деякі будинки:
ЦТП  по вул. М. Кошки, 57: будинки за адресами: вул. М. Кошки, 57, 59; вул. М. Литвиненко- Вольгемут, 46,48.

Роботи тривають сьогодні.

! Якщо у Вашому будинку є проблеми з подачею послуг  з централізованого опалення або централізованого гарячого водопостачання, але Вашої адреси у вищезазначеному переліку немає,  необхідно звертатися, в першу чергу, до управляючих компаній (житлово-експлуатаційних об’єднань чи голів правлінь ОСББ). Адже в будинках можуть бути проблеми з послугами у зв’язку з несправностями у внутрішньобудинковій системі, за які відповідають саме управляючі компанії /житлово-експлуатаційні об’єднання/ правління ОСББ.

Дана інформація – оперативна, станом на 10:00. Інформація оновлюватиметься  у випадку появи нових даних.Актуальні теми: відеороз’яснення