24 грудня: на яких ділянках проводять ремонтні роботи

image

У зв’язку з ремонтними роботами на мережі тимчасово призупинені послуги  на деякі будинки. 
Ділянки, де виявлено пориви, та будинки, які отримують від них послуги:
по вул. Келецька, 103: будинки за адресами: вул. М. Келецька, 93,95,101,103 ( послуга  з централізованого гарячого водопостачання).

Також у зв’язку з  ремонтними роботами на центральних теплових пунктах (ЦТП) тимчасово призупинено послуги  на деякі будинки:
ЦТП по вул. М. Кошки, 57: будинки за адресами: вул. М. Кошки, 57,59; вул. М. Литвиненко-Вольгемут, 46,48 (послуга з централізованого гарячого водопостачання).
ЦТП по вул.Ю. Клена,12а: будинки за адресами: вул. Ю. Клена, 12,18,22 (призупинена послуга з централізованого гарячого водопостачання).

Роботи тривають сьогодні.                                                

! Якщо у Вашому будинку є проблеми з подачею послуг  з централізованого опалення або централізованого гарячого водопостачання, але Вашої адреси у вищезазначеному переліку немає,  необхідно звертатися, в першу чергу, до управляючих компаній (житлово-експлуатаційних об’єднань чи голів правлінь ОСББ). Адже в будинках можуть бути проблеми з послугами у зв’язку з несправностями у внутрішньобудинковій системі, за які відповідають саме управляючі компанії /житлово-експлуатаційні об’єднання/ правління ОСББ.

Дана інформація – оперативна, станом на 09:00. Інформація оновлюватиметься  у випадку появи нових даних.Актуальні теми: відеороз’яснення