У квітні до Вінниці приїде делегація зі Швейцарського Парламенту

image

16 березня у Вінниці відбулося чергове засідання Наглядової ради щодо реалізації Швейцарського проекту з енергоефективності, який у місті впроваджується вже четвертий рік поспіль. Сьогодні представники Державного секретаріату з економічних питань Швейцарської Конфедерації приїздили до Вінниці подивитися на завершення робіт по монтажу устаткування у котельні на деревині. Ця котельня працюватиме протягом всього року та забезпечуватиме теплом і гарячою водою мешканців мікрорайону Баженова.

За словами керівника КП «Вінницяміськтеплоенерго» Олега Розборського, ця котельня є унікальною. «Проект з будівництва котельні є унікальним не тільки для України, а й для Швейцарії та Австрії. Хоча там такі котельні і працюють, але в Україні є своя специфіка. Деякі інженерні питання були специфічними не тільки для нас, а і для компанії Viessmann. Адже, до прикладу, питання охорони праці та техніки безпеки в Україні та в Австрії відрізняються, тому іноді було важко пояснити, чому певне обладнання не можна ставити в тому місці, де австрійських котельнях воно стоїть», - каже Олег Розборський. 

Під час засідання ради заступник директора Швейцарського бюро співробітництва в Україні Петра Відмер повідомила, що на 20 квітня до України заплановано візит представників Швейцарського Парламенту: «Мені б хотілося запросити їх до Вінниці, щоб відвідати котельню на деревині, та показати їм наш проект з енергоефективності. Можливо, обмінятися думками з приводу Європейської енергетичної відзнаки і подальшого співробітництва в цьому напрямку».

Сьогодні представники Наглядової ради мають відвідати нову котельню. Новий керівник програм  SECO Деніель Менебі зазначив, що дуже важливим є, щоб всі необхідні пуско-налагоджувальні роботи були завершені вчасно: «Важливо, щоб котельня вже влітку покривала базові навантаження по гарячому водопостачанню. Для того, щоб скоротити використання газу і, відповідно, викиди СО2 в повітря. І зокрема ми б хотіли показати вашу котельню як зразок хорошого виконання проекту».

2.jpg

 



Актуальні теми: відеороз’яснення