Доступ до деяких документів тимчасово обмежено у зв’язку із військовою агресією Російської Федерації проти України. Публічна інформація, згідно ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» стане знову відкритою після перемоги України над загарбниками.
 
filler image

Постачання електроенергії

 

Загальна інформація для споживачів

 

Права та обов'язки споживача, постачальника та інших суб'єктів ринку електричної енергії України визначені законодавчими та підзаконними актами, що розміщені у розділі «Нормативні акти».

Подати звернення, скаргу або претензію стосовно якості постачання електричної енергії та повідомити про загрозу електробезпеки можна повідомити за телефонами: (0432)-56-14-41, (0432)-55-16-55.

Для отримання необхідної інформації у телефонному режимі, Ви можете звернутися до відділу енергоменеджменту за номером: (0432)-56-14-41, (0432)-55-16-55.

Для отримання необхідної інформації письмово, просимо звертатись за адресою 21100, м. Вінниця, вул. 600-річчя, 13. тел. (0432)-56-14-41, (0432)-55-16-55. або на електронну пошту, надіславши запит на електронні адреси: office@vmte.vn.ua; emvmte@ukr.net;

Договір про постачання електричної енергії споживачу – це документ, підписаний між електропостачальником і споживачем, що передбачає постачання всього обсягу фактичного споживання електричної енергії споживачем у певний проміжок часу одним електропостачальником за вільними цінами.

У договорі про постачання електричної енергії споживачу прописано умови продажу споживачу електричної енергії та визначає ціну та/або порядок розрахунку ціни електричної енергії. Також зазначено способи оплати, спосіб оплати послуг з розподілу електричної енергії тощо.

Наше підприємство завжди йде на конструктивний діалог. Тому якщо у споживачів будуть пропозиції щодо корегування умов договору та будуть інші суперечливі питання, ми готові все розглянути та обговорити, враховуючи побажання споживачів.

Також просимо при виявлені загрози електробезпеки та життю людей, як найшвидше повідомляти наше підприємство за вище вказаними контактами.


 
Інформація щодо контактної особи, яка здійснює прийом споживачів електроенергії, в яких постачальником є КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго»
 
Дєрбєньова Юлія Володимирівна
Начальник служби виробничо-технічної та енергоменеджменту
 
 

Регіон обслуговування

Адреса

Контактний телефон

Графік роботи

e-mail

м. Вінниця

21100 вул. 600-річчя 13, м. Вінниця

(0432) 56-16-55

Пн.-Чт. 8.30-17.30

 

Обідня перерва 13.00-14.00

 

Вихідні: Пт. - Сб. - Нд.

 

 

 

office@vmte.vn.ua

 

   
   

 

 

Права споживачів

Загальні умови електропостачання

Переваги ефективного використання електроенергії споживачами і корисні поради для економії витрат

Порядок зняття показників лічильника електроенергії

ПРИКЛАД-РОЗ’ЯСНЕННЯ РАХУНКА ЗА ЕЛЕКТРИЧНУ ЕНЕРГІЮ

Посилання на веб сторінки:

Актуальні теми: відеороз’яснення