filler image

Online Питання - Відповіді


2018-07-15 07:25:28 ( Пачевський м. )

Доброго дня, прошу дати відповідь на запитання: чи можливо відключитися від постачання тепла в багатоквартирному будинку останій поверх без додаткових сплат і встановити аатономне опалення, якщо так то що потрібно для відключення. Дякую

Відповідь відправили на електронну скриньку

2018-07-13 17:53:41 ( Галина )

Коли нарешті на стахурського 48 буде гаряча вода? Безкінечні ремонти тепломереж! Весь травень не було води, тепер весь липень. Як можна ремонтувати, щоб той ремонт тільки місяць прослужив?? Все на соплях тримається чи то так "совісно" все робиться??!

Щодо відключення гарячого водопостачання у травні місяці звертайтеся до ПАТ "Маяк", яке надавало Вам послуги станом на травень. КП ВМР "Вінницяміськтеплоенерго" немає жодного відношення до робіт, які проводило ПАТ "Маяк" на своїх котельнях. Щодо відсутності гарячого водопостачання у липні - проводиться плановий ремонт котельні ПТВМ-30, за адресою 600-річчя, 13. Оскільки відтепер подаватиметься послуга з гарячого водостачання на Ваш будинок від нашої вищезазначеної котельні, тому послуга у Вашому будинку тимчасово припинена і відновиться після завершення робіт - після 24.07.

2018-07-13 07:25:12 ( Панасюк Галина )

По будинку №55 по вул. Кооперативна в м. Вінниці було за червень 2018р. нараховано плату за гаряче водопостачання на одного мешканця без лічильника за 18 днів, хоча з 06 червня і по 05 липня 2018 року гаряче водопостачання було відсутнє взагалі. Прохання здійснити нарахування відповідно до тієї кількості днів, у які було постачання гарячої води до будинку, а саме: за 5 днів червня!


2018-07-12 20:55:59 ( Марценюк Олена )

Здравствуйте, звертаюсь до Вас з проханням переглянути нарахування за гарячу воду за адресою К.Василенка4/73.Гарячою водою ми не користуємось ще з 2015р. По лічильнику 334244 показник 636, а по лічильнику 332924 показник 181. Всі лічильники у нас запломбовані,при необхідності можете перевірити.Постає питання звідки беруться показники які я бачу в електронній квитанції і ця незрозуміла сума ? Чекаю відповідь.Дякую!

Нарахування за послугу з гарячого водопостачання відбулися у зв’язку з тим, що Ви не подаєте показники індивідуального приладу обліку гарячої води. Ви є нашим споживачем. І навіть якщо ви не користуєтеся послугою з гарячого водопостачання, ви повинні подавати показники індивідуального приладу обліку гарячої води до 31 числа щомісяця, навіть якщо показник залишається такий же, як і минулого місяця. До Вас буде направлено контролера для зняття показників приладу обліку. Після цього, відповідно до фактичних показників приладу обліку, нарахування за гаряче водопостачання буде приведено у відповідність. Щоб не виникало таких ситуацій надалі, передавайте показники індивідуального приладу обліку гарячої води до 31 числа щомісяця, або ж ми можемо запропонувати Вам опломбувати запірну арматуру в закритому стані. Очікуйте дзвінка контролера на вказаний Вами номер телефону.

2018-07-12 16:54:39 ( Тамара Патлатюк )

Доброго дня! В моїй квартирі за адресою вул.Келецька, буд.84, кв.188 в 2006 році було встановлено автономне опалення. Котел двоконтурний, тож гарячою водою не користуємось. А в єдиному рахунку, який приходить на мою електронну адресу, вашою організацією самовільно проставляється використання гарячої води і пишеться сума до сплати. Утворюється борг таким чином. Коли ж я намагаюсь поставити показник лічильника, який був при відключенні, то мені пише, що показник не може дорівнювати попередньому. Але цей показник вже 12 років є НЕЗМІННИМ! Будь ласка, розберіться з цим порозумінням

Нарахування за послугу з гарячого водопостачання відбулися у зв’язку з тим, що Ви не подаєте показники індивідуального приладу обліку гарячої води. Навіть якщо ви не користуєтеся послугою з гарячого водопостачання, ви повинні подавати показники індивідуального приладу обліку гарячої води до 31 числа щомісяця, навіть якщо показник залишається такий же, як і минулого місяця. Передати показники можна, звернувшись до відділу по роботі з населенням за номерами 55-16-51, 46-03-45 (Графік роботи: Пн-Чт: 8:00 до 17:00, Пт,Сб, Нд - вихідні. Обідня перерва з 12:00 до 13:00). Також показники можна подати у Центрах адміністративних послуг “Прозорий офіс”, під час сплати комунальних послуг у відділеннях банків чи Укрпошти або ж на веб-сайті https://www.pay.vn.ua. До Вас буде направлено контролера для зняття показників приладу обліку. Після цього, відповідно до фактичних показників приладу обліку, нарахування за гаряче водопостачання буде приведено у відповідність. Щоб не виникало таких ситуацій надалі, передавайте показники індивідуального приладу обліку гарячої води до 31 числа щомісяця, або ж ми можемо запропонувати Вам опломбувати запірну арматуру в закритому стані. Очікуйте дзвінка контролера на вказаний Вами номер телефону.

2018-07-10 10:30:59 ( Франчук Галина )

Доброго дня! Роз'ясніть, будь ласка, чому якщо була нарахована субсидія, але не використана, зекономлені кошти просто обнулили та нарахували до сплати кошти заднім числом, мотивуючи тим, що субсидія була знята ще в березні і два місяці ми не платили. Вкажіть, будь ласка, відповідно до яких нормативних документів були анульовані зекономлені кошти та нараховані заднім числом. Дякую.

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України №300 від 26.04.2017, якою внесено зміни у положення про Порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 р №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на виплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», після закінчення опалювального сезону невикористана сума субсидії для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання), постачання холодної та гарячої води і водовідведення, послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення (у разі використання природного газу, електричної енергії для індивідуального опалення) повертається підприємством (виробником, виконавцем такої послуги) до бюджету в повному обсязі на підставі акту-розрахунку загального обсягу невикористаних сум субсидії. Розрахунок і повернення до бюджету невикористаних сум субсидії для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання), постачання холодної та гарячої води та водовідведення, послуги з газо- та електропостачання для індивідуального опалення здійснюється до порядку, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №534 вд 23.08.2016 р. «Про затвердження порядку розрахунку та поверення до бюджету невикористаних сум субсидій для відшкодування витрат на оплату послуги з централізованого опалення (теплопостачання) постачання холодної та гарячої води і водовідведення послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення».

2018-07-05 16:22:36 ( Ольга )

Доброго дня. Цегельний провулок 10, гарячої води станом на сьогодні 05.07 досі немає. Спочатку обіцяли відновити 15.06, потім 20.06, остаточний термін назвали 04.07!! Коли нарешті буде гаряча вода??! Скільки ще ми маємо чекати!??!

До 4.06 (включно) тривала реконструкція тепломережі по вул.Михайличенка, тому була тимчасово припинена послуга з гарячого водопостачання на Ваш будинок. Послуга з гарячого водопостачання була відновлена 5.06. Якщо гарячої води у Вашому будинку досі немає, можливі проблеми у внутрішньобудирнковій системі, за яку відповідають житлово-експлуатуючі організації. Тож зверніться до ЖЕО, що знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Миколи Оводова, 1, тел. диспетчерської 550-350, 508-355, 068-118-09-49. Директор ТОВ «ЖЕО» Майданов Олександр Володимирович, тел. - 550-350.

2018-07-04 21:41:40 ( Орлов Дмитрий )

Обещали горячую воду 04.07 по Ерусалимке 8, когда будет? сегодня уже 05.07. Пожалуйста, ооочень нужна горячая водичка ;-(

До 4.06 (включно) тривала реконструкція тепломережі по вул.Михайличенка, тому була тимчасово припинена послуга з гарячого водопостачання на Ваш будинок. Послуга з гарячого водопостачання буде відновлена сьогодні, 5.06, до кінця дня. (за умови, якщо немає проблем у внутрішньобудинковій системі, за яку відповідає житлово-експлуатуюча організація).

2018-07-03 17:20:24 ( Александр Спивак )

Чи можна подавати дані про спожиту гарячу воду в онлайн-режимі, а не по телефону, бо телефоном не дуже зручно. Якщо можна - то як? Якщо не можна - чому?

Показники індивідуальних приладів обліку гарячої води можна подавати за допомогою веб-сайту https://www.pay.vn.ua/ , попередньо зареєструвавшись. Також на сайті можна розраховуватися за комунальні послуги.

2018-07-03 07:36:31 ( Светлана )

КОГДА включат горячую воду по адресу Замостянская 9?????Станом на 25.06 здійснюється ліквідація пориву мережі гарячого водопостачання. А что происходит станом на 26.06-03.07?????????? Реально надоело чувствовать себя первобытным человеком, греть воду в чайничке и мыться в тазике. Вы издеваетесь??????? Вопрос: КОГДА?

Наше підприємство вже завершило всі ремонтні роботи теплових мереж за Вашою адресою. Та виявлено порив у внутрішньобудинковій системі, який має ліквідувати житлово-експлуатуюча організація. Їй було зроблено припис на проведення даних робіт. Послуга з гарячого водопостачання буде відновлена одразу після ліквідації пориву працівниками ЖЕКу №5. Тож зверніться до ЖЕК №5, що знаходиться за адресою вул. Коцюбинського, 11. Телефон диспетчерської 50-83-47, 0674308604. Начальник - Вельгус Олександр Анатолійович, тел. 50-84-45.

2018-07-01 12:36:58 ( Гадомський Володимир )

В нашому будинку за адресою вул. Князів Коріатовичів 106, кв.16 склалась ситуація, коли власники багато років не сплачують за споживані послуги, які надає Ваша організація кп вмр «Вінницяміськтеплоенерго». Вирішить питання із стягненням боргу за фактично споживані послуги з власників вул. Князів Коріатовичів 106, кв.16.

Так, за вказаною Вами адресою є борги за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання, які надає наше підприємство. Підприємство подавало позови до суду для вирішення даної ситуації. Наразі є судове рішення щодо примусового стягнення заборгованості.

2018-06-29 01:28:16 ( оля )

Доброго дня спіткнулась із проблемою нарахування платіжок водоутримання і водовідведення за холодну воду. Келецька 106/153 , маю автономне опалення та не маю лічильника на холодну воду. Сплачую не на загальних засадах з усіма мешканцями . Осеільки той загальний лічильник який стоїть га весь будинок і де розподіляються кошти між мешканцями на мене не впливає. Оскільки цілий рік користуюсь лише холодною. І підігріваю своїм автономним котлом і газом на який маю лічильник. На яких засадах мені приходять платіжки по 250грн. На людину за холодну воду і з неї платіжка+ще за водовідведення. На даний момент у мому будинку у кого не має лічильника всі користуються водою і підлягають загальному рлзподілу коштів підвальному лічильнику. У них не має гарячої води всі жителі пенсіонери і сплачують по субсидії. У однієї мене стоїть автономка. Декілька інших жителів взагалі не платять та у них великий борг. У літній період під час відключення гарячої води всі користуються холодною на загальних тарифах. адже у мене автономка !!!!!!Наголошую . Що я вже не підлягаю під загальні тарифи і для мене виділено більше рлзхід холодної води адже у мене котел який нагріває холодну воду як гарячу самостійно з газовим лічильником. прошу перерахувати мені ці нарахування з небесними сумами. надати офіційну відповідь в письмовому вигляді !!!Наголошую саме в письмовому а не в електронному з ссилками на закони і завіреними гербовими печатками щодо оплати мною за холодну воду і водовідведення з автономним опаленням коли є лиш лічильник на газ. А на воду не має. Я приписана сама. Непрацююча. На біржі зайнятості не перебуваю. оскільки маю намір звертатись до суду. Готую документи разом із своїм адвокатом. Щодо відшкодування моральної і матеріальної шкоди спричинені міськрадою жеком водоканалом прозорим офісом і т.д. і завдання мені бігатни і клопоту по вказаним інстанціям а також незручностей які виникли у грошовому еквіваленті. та прошу повідомити мене у телефоному режимі за вказаним номером у моїй заяві-скпрзі. Щодо розгляду мого питання телефонограмою в телефонному режимі!!!!!

Наше підприємство КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» не надає послуги з холодного водопостачання та водовідведення. Для вирішення Вашого питання зверніться у відповідну структуру, яка надає Вам вказані Вами послуги.

2018-06-27 05:23:35 ( Тетяна )

Куди звертатися для уточнення боргу по гарячій воді? В рахунку пише раз борг, раз переплата..

Зверніться, будь ласка, у відділ по роботі зі споживачами за номером 46-03-45, 55-16-51

2018-06-24 07:04:41 ( Владислав )

Шмидта 69, месяц ждали горячей воды, сегодня опять нет. Что случилось ?

Направлено фахівців для з'ясування відсутності послуги гарячого водопостачання.

2018-06-21 15:39:12 ( Светлана )

Когда включат горячую воду по адресу Замостянская, 9? Вроде как 20-го обещали включить, но ничего нет!

Станом на 25.06 здійснюється ліквідація пориву мережі гарячого водопостачання.

2018-06-21 12:48:37 ( Галина )

Улица Янгеля 65 такая же проблема. Горячей воды нет больше месяца. Обещали включить 15 июля, затем 20 июля. А воз и ныне там. Хотелось бы знать конкретное число ,когда дадут горячую воду!

Сьогодні проводяться ремонтні роботи тепломережі біля будинку за адресою вул. Янгеля, 59, тому послуга з гарячого водопостачання на Ваш будинок ще не відновлена. Роботи планується завершити сьогодні, до кінця дня. Послуга з гарячого водопостачання на Ваш будинок буде відновлена одразу після завершення робіт.

2018-06-21 05:55:23 ( Вадим )

Пров. Цегельний 10. Гарячої води і досі немає! Обіцяли 15.06, потім вже 100% написали у відповіді на мою попередню скаргу, що буде 20.06. Сьогодні 21.06 - води немає!!!!!! Що далі? Який новий термін? Людям потрібен ОСТАТОЧНИЙ термін, а не проміжні! Майте повагу до споживачів ваших послуг!

У будинках №3 та №10 по пров. Цегельному послуга з гарячого водопостачання буде відновлена 5.07, у зв’язку з проведенням капітального ремонту тепломережі по вул. П.Могили, який триватиме до 4.07 включно.

2018-06-20 17:32:40 ( Іванков Андрій )

Доброго дня! По вул. Волошковій з 16.04.2018 відсутнє постачання гарячої води. Спочатку обіцяли дати гарячу воду 15.05.2018, потім перенесли термін на 15.06.2018. Станом на 20.06.2018 гарячої води досі НЕМАЄ. Чи є інформація про РЕАЛЬНІ терміни відновлення постачання гарячої води?????

Послуга з гарячого водопостачання на Вашу вулицю відновлена 20.06. Якщо гарячої води досі немає, можливо, є проблеми у внутрішньобудинковій системі. А це зона відповідальності житлово-експлуатуючитх організацій(ЖЕК, ЖЕО чи ОСББ). Тож для вирішення проблеми зверніться до вашої житлово-експлуатуючої ораганізації.

2018-06-20 07:35:44 ( Тимощук Максим Анатолійович )

Доброго дня. По вулиці Шмідта вже на протязі 1 місяця відсутнє гаряче водопостачання. При розмові з диспетчером постійно змінюються дати виконання робіт. Прошу звернути увагу, що відновлення планувалось на 15.06, станом на сьогоднішній день 20.05.18 - проблему не вирішено.

Послуга з гарячого водопостачання буде відновлена 20.06

2018-06-19 14:00:53 ( Ольга )

Доброго дня. Провулок Цегельний 10 досі без гарячої води. Згідно інформації, яка є на сайті та оголошення, постачання гарячої води мало віднлвитися 15.06. Прошу повідомити коли нарешті буде вода!

Послуга з гарячого водопостачання буде відновлена 20.06

2018-06-19 05:50:09 ( Актушинська Анастасія )

Проживаю за адресою Пушкіна 19. Обіцяли що 15 червня буде відновлене гаряче водопостачання...але станом на 19 червня цього не відбулось. Коли буде усунена ця проблема?

Послуга з гарячого водопостачання буде відновлена 20.06

2018-06-18 17:36:35 ( Кошелев Вадим )

Пров. Цегельний 10 - досі немає гарячої. Про технічні причини вже чув. Скажіть, КОЛИ вода буде??? Назвіть конкретну дату, будь ласка.

Послуга з гарячого водопостачання буде відновлена 20.06

2018-06-18 11:23:01 ( Григорук Тарас Анатолійович )

Брацлавська 39 досі немає гарячої води, хоча на сайті вказано, що ремонтні роботи триватимуть до 15 червня. З чим пов"язана 3-х денна затримка?

У зв’язку з технічними причинами продовжено зупинку котельні ТЕЦ-4 за адресою вул. Магістратська, 2, від якої подається послуга з гарячого водопостачання на Ваш будинок.

2018-06-18 10:06:44 ( Мурга Олена )

Добрий день! По вулицi П.Тичини, 21 третiй мiсяць вiдключено гарячу воду!!! Яка причина такого зневажливого ставлення до жителiв цього будинку?

Відповідно до комплексного плану робіт у міжопалювальний період триває плановий ремонт котельні ТЕЦ-4, по вул. Магістратська, 2, від якої надається послуга з гарячого водопостачання на Ваш будинок. Роботи планували завершити 15.06. Втім, у зв’язку з технічними причинами, зупинку котельні продовжено.

2018-06-18 09:01:37 ( Боярчук Марта )

Доброго дня! будинок по вул. Волошковій вже 2 місяці без гарячої води (ніби через ремонт). Ви мали відновити водопостачання 15.06. Сьогодні 18.06, а натяку на воду немає. Шановні! Ціікавить чи варто очікувати цього літа відновлення водопостачання.

Відповідно до комплексного плану робіт у міжопалювальний період триває плановий ремонт котельні ТЕЦ-4, по вул. Магістратська, 2, від якої надається послуга з гарячого водопостачання на будинки по Вашій вулиці. Роботи планували завершити 15.06. Втім, у зв’язку з технічними причинами, зупинку котельні продовжено.

2018-06-18 05:43:16 ( Наталья )

Добрый день!ул.Стеценко 57 по 15,06,2018 была отключена горячая вода ,сегодня 18,06,2018 воды до сих пор нет когда будет?

У зв’язку з технічними причинами продовжено зупинку котельні ТЕЦ-4 за адресою вул. Магістратська, 2, від якої подається послуга з гарячого водопостачання на Ваш будинок.

2018-06-15 15:00:50 ( Гоменюк Любов )

Доброго дня! Скажіть чому досі в Будинку 20 по вулиці Андрія Первозванного не спустили воду з системи? Я хотіла замінити батарею (радіатор) але не маю можливості це зробити бо вода є в систем! Минулої осені мені сказали шо я вже пізно прийшла (це був вересень) і сказали що воду будуть зливати в кінці травня. Але сьогодні 15 червня а вода так ще і не злита з системи! Можна почути дату коли це буде зроблено?

Для того, щоб злити воду з системи, необхідно взяти дозвіл. Для цього зателефонуйте за номером 51-34-40.

2018-06-14 06:44:42 ( Щербанюк Марина )

Доброго дня ! По вул.Д.Нечая 63 а відсутня гаряча вода. Як відповідає ваш диспетчер вирішується питання на рівні керівництва , так як низькй тиск газу. 1 Коли має вирішитись це питання? 2. Є така інформація , о це за бог котельні, чому не сповістили мешканців? 3 Чому це все покрито "мраком"? 4 Коли буде вода -конретніше? Дужех отілось би отримати відповідь на ціпитання!!!!

У зв’язку з низьким тиском газу з 5.06 призупинено роботу котельні за адресою вул. Костя Широцького, 10, від якої подається послуга з гарячого водопостачання на Ваш будинок. Питання вирішується на рівні керівництва, про стан вирішення буде повідомлено пізніше.

2018-06-12 10:39:06 ( Сергій Васильович )

Доброго дня! Чому за адресою вул.Янгеля 20, уже місяць немає гарячої води і коли відновиться її постачання? Дякую.

Відповідно до комплексного плану робіт у міжопалювальний період триває плановий ремонт котельні по вул. Стрілецька, 57, від якої надається послуга з гарячого водопостачання на Ваш будинок. У зв’язку з зупинкою котельні, послуга з гарячого водопостачання тимчасово припинена. Роботи планують завершити 15.06. Тоді й буде відновлена послуга. Можливе відхилення від графіку у зв’язку з технічними причинами.

2018-06-12 08:33:15 ( Рожок Надія )

Доброго дня! Я жителька м.Вінниці, проживаю за адресою: Вул.Нечуя-Левицького, буд. 8... Без попередження в нашому будинку 20.05.2018 року відключили гарячу воду, після чого я зателефонувала на вашу службу щоб дізнатися у зв’язку з чим виникло непорозуміння, мені відповіли, що планові роботи... Вже наступного дня біля будинку з’явилося оголошення, де було чітко вказано, що планові роботи у нашому районі починаються саме з 26.05.2018 року (що на тиждень пізніше) і триватимуть до 11.06.2018 року. Сьогодні вже 12 число, а обіцяної гарячої води ще досі немає. Набридло спостерігати за тим, як несвоєчасно і недбало виконується робота, а також ваша недостовірна інформація.. Мовчу вже за вічні поломки з відключенням води, яка іноді жовтого кольору час від часу тече з наших кранів. Дякую за увагу!

Зараз триває плановий ремонт котельні за адресою, вул. Стрілецька, 57, від якої надається послуга з гарячого водопостачання на Ваш будинок, тому й тимчасово припинено послугу з гарячого водопостачання. Роботи планують завершити до 15.06. Можливе відхилення від графіку у зв’язку з технічними причинами.

2018-06-11 09:29:53 ( Фармагей Павел )

Прошу надати розрахунок гарячого та холодного водопостачання за квітень та травень 2018 року, з вказанням кількості прописаних мешканців дому №20 вул.Олега Антонова без водяних лічильників та загальний використаний обьєм води по лічильниках вказаного дому, відповідно до терминів. ВКАЖІТЬ КІЛЬКІСТЬ КВАРТИР ОБЛАДНАНІХ ЛІЧИЛЬНИКОМ ТА КІЛЬКІСТЬ ПРОПИСАНИХ МЕШКАНЦІВ НЕОБЛАДНЕНИХ ЛІЧИЛЬНИКОМ.

Відповідь на Ваше ідентичне звернення вже розміщена на сайті: «У квітні місяці ваш будинок спожив 189 куб.м гарячої води, з них 150,33 куб.м спожили ті, у кого є індивідуальний прилад обліку гарячої води. У травні місяці ваш будинок спожив 136 куб.м гарячої води, з них 62,09 куб.м спожили ті, у кого є індивідуальний прилад обліку гарячої води. Надавати інформацію щодо холодного водопостачання – не в межах нашої компетенції, адже ми надаємо послугу лише з гарячого водопостачання.» Відповідь на останнє Ваше запитання: кількість квартир, необладнаних індивідуальними приладами обліку гарячої води, -4, де прописано загалом чотири мешканця. Решта квартир у будинку обладнані індивідуальними приладами обліку гарячої води.

2018-06-11 08:45:43 ( Космина Наталья )

Доброго дня. Проспект Космонавтів 70, на пятому поверсі гаряча вода зьявляється тільки через хвилин 10-15 після протікання в крані. Лічильників у квартирі немає, але якщо б і були підключені то як по них платити якщо з крану тече холодна, а рахують як за гарячу воду? Будинок пятиповерховий, по 2 квартири у підїзді. У моємо підїзді живуть переважно пенсіонери які рідко користуються гарячою водою, на першому поверсі в квартирі котел на гарячу воду, на четвертому та другому поверхах під нами живуть одинокі пенсіонерки які практично не вмикають воду, навпроти нас на першому, четвертому та пятому поверхах - індивідуальне отоплення!!! На кухні і у ванній різні трубопроводи, тобто якщо хочеш помити посуд - чекаеш 10-15хв поки протече холодна вода на кухні, а якщо хочеш помити дітей, а у нас двоє маленьких (1,5р. на 3,5р.) то чекаєш у ванній кімнаті 10-15хв. гарячу воду! Чи можливо встановити котел на гарячу воду і відключитися від централізованого гарячого водопостачання? Як можна вирішити проблему з нарахуванням великих сум за гарячу воду? Дякую за відповідь.

Відповідь на звернення опрацьовується. Очікуйте відповідь на електронну скриньку.

2018-06-10 18:00:47 ( Фармагей Павел )

Прошу надати розрахунок гарячого та холодного водопостачання за квітень та травень 2018 року, з вказанням кількості прописаних мешканців дому №20 вул.Олега Антонова без водяних лічильників та загальний використаний обьєм води по лічильниках вказаного дому, відповідно до терминів.

У квітні місяці ваш будинок спожив 189 куб.м гарячої води, з них 150,33 куб.м спожили ті, у кого є індивідуальний прилад обліку гарячої води. У травні місяці ваш будинок спожив 136 куб.м гарячої води, з них 62,09 куб.м спожили ті, у кого є індивідуальний прилад обліку гарячої води. Надавати інформацію щодо холодного водопостачання – не в межах нашої компетенції, адже ми надаємо послугу лише з гарячого водопостачання.

2018-06-10 13:37:44 ( Пазюк Анастасія )

Доброго дня, чому в мене в рахунку №07093820 почали вписувати показники приладів гарячої води, якщо в мене індивідуальне отоплення!!!!!коли я відправляю показники я ставлю все по 0.00 а Ви знову мені рахуєте по своєму.Додзвонитися я не можу ніхто не бере телефон і йде рахунок на гарячу воду і водовідведення.Що робити?

Для того, щоб вирішити питання, за Вашою адресою буде направлено контролера для зняття показників приладу обліку гарячої води.

2018-06-08 13:36:06 ( Артем )

Добрий день З 15.05.18 по вул.Данила Галицького 58-а немає гарячої води Скажіть будь ласка скільки ще триватиме ремонт котельні ?

Ви не є споживачем послуг нашого підприємства. З вашою проблемою зверніться до КП «Вінницяоблтеплоенерго», яке надає послуги з гарячого водопостачання на ваш будинок.

2018-06-07 09:53:04 ( Анастасія )

Добрый день! 4-й день нет горячей воды по ул. Пирогова 146. Можно узнать причину?

Відповідно до комплексного плану робіт у міжопалювальний період 4.06 зупинено роботу котельні по вул. Пирогова, 144, від якої надається послуга з гарячого водопостачання на Ваш будинок. У зв’язку з зупинкою котельні послуга з гарячого водопостачання тимчасово припинена на будинки за адресами: вул. Пирогова, 144, 146,148. Роботи згідно із графіком завершаться 20.06. Тоді й буде відновлена послуга. Інформацію про ремонтні роботи та відключення гарячого водопостачання у червні розміщено на нашому офіційному сайті за посиланням. http://vmte.vn.ua/news.html?news_id=157

2018-06-05 11:05:43 ( Лонська Оксана Дмитрівна )

На адресу житлового будинку, розташованого за адресою: м. Вінниця, просп. Юності, 83, надійшов Акт КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», у якому міститься Припис №2 від 03.-5.2018 року, про те, що мешканцям необхідно виконати повірку теплового лічильника до 01.09.2018 року. Часом раніше, 25 квітня 2018 року, на адресу: Teplo.gov.ua, було направлено запит (ID 15658) із проханням повідомити, чи повинен мешканець багатоквартирного будинку, обладнаного лічильником тепла, додатково здавати кошти на періодичну повірку лічильника. У надісланій відповіді (http://teplo.gov.ua/questions/tarifs/15658.html), зазначено: «Повірку та ремонт лічильників на газ, воду, електроенергію та тепло мають проводити за свій рахунок не споживачі, а надавачі комунальних послуг. Вони тепер відповідають за своєчасність повірки, стежать за термінами проведення, мають письмово повідомити споживача про терміни проведення повірки. Закон України "Про метрологію та метрологічну діяльність"». З огляду на викладене, у відповідності до положень зазначеного вище Закону, прошу повідомити письмово споживачів (мешканців вказаного будинку) про терміни проведення повірки теплового лічильника.

Інформація на звернення опрацьовується. Очікуйте відповідь на електронну скриньку після опрацювання

2018-06-05 10:56:44 ( Краснов Андрій )

у будинку №5 по вул. Юрія Клена з 16.03.2018 відсутнє постачання гарячої води. Згідно оголошень планові роботи мали тривати декілька днів. Потім працівник комунального підприємства у телефонному режимі повідомив, що роботи будуть тривати до 15 травня. Згодом, на домі було вивішено оголошення, що роботи триватимуть з 21 травня по 16 червня. При цьому, вже більше як півтора місяці гаряче водопостачання не відновлено. За такий великий проміжок часу вже можна було б все завершити, тому не зрозуміло яким чином проводяться ці планові роботи і як виконують свої обов'язки особи відповідальні за це. Прошу повідомити, які саме роботи проводяться? Яким чином це фіксується? Які строки їх проведення і хто ініціює їх продловження та з яких пісдтав? Що вже встановлено за цих півтора місяці? Оскільки виникають думки, що ніякі роботи не проводяться, а гаряче водопостачання не відновлюється аби економити кошти. Якщо воду не включать найближчий час, мною буде ініційовано перед міськрадою перевірку факту ремонтних робіт та порядку доступу до публічної іформації витребувано всі документи, що стосоються даних робіт.

Інформація на звернення опрацьовується. Очікуйте відповідь на електронну скриньку після опрацювання

2018-06-03 15:15:44 ( Терек Андрій )

Доброго дня!! Виникла необхідність замінити рушникосушку у ванній кімнаті за адресою Шмідта 69. Цікавить питання: Чи є вода в системі опалення на даний час? Якщо є, то скажуть будь ласка куди необхідно звернутись, що злити воду із системи. Дякую.

Для злиття води із системи потрібно звертатися до житлово-експлуатуючої організації. Тож зверніться до ЖЕК №5, що знаходиться за адресою вул. Коцюбинського, 11. Телефон диспетчерської 50-83-47, 0674308604. Начальник - Вельгус Олександр Анатолійович, тел. 50-84-45.

2018-06-02 23:54:56 ( Алексейчук Анастасия )

Прошу!!! Ответьте. Когда же на конец то включат гарячую воду по улице Стельмаха? Больше месяца нет уже... Не знаю как у других но у меня двое маленьких детей . + Мыться уже ну совсем не удобно. Пока помоешь детей перед чем нужно побегать с кастрюлька и при такой жаре 100 раз вспотеешь!!!!! Обещали включить 1 июня уже 3 иидо сих пор нет

Ви не є споживачем послуг нашого підприємства. З вашим питанням зверніться до ПАТ «Маяк», яке надає послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання на ваш будинок.

2018-05-30 13:07:36 ( Смичок Сергій )

Добрий день. Два місяці тому біля будинку по вул. Юності, 31 фахівцями Вінницяміськтеплоенерго проводились ремонтні роботи. Після завершення ремонтних робіт асфальтне покриття не було відновлене до попереднього його стану, а було просто засипане камінням. Будь ласка, в найкоротші терміни відновіть асфальтне покриття біля будинку по вул. Юності, 31. Дякую

Наше підприємство після проведення ремонтних робіт виконує лише підготовчі роботи для відновлення асфальтного покриття. Роботи з відновлення асфальтного покриття виконує підрядна організація. Відповідно до графіку роботи повинні бути виконані до 10 червня.

2018-05-29 13:13:18 ( Ваша Величність )

3 доби немає теплої води,Порика 27! Коли нарешті тепла вода буде в крані??? Сьогодні, 29.05, за вашою адресою працюватиме комісія у складі представників нашого підприємства та житлово-експлуатуючої організації – ЖЕК №6 для того, щоб з’ясувати причини відсутності гарячого водопостачання у вашому будинку. ВАША КОМІСІЯ СЬОГОДНІ НЕ ПРАЦЮВАЛА!!! ЛЮДИ ВЖЕ ЗВЕРТАЮТЬСЯ ДО МІСЬКОГО ГОЛОВИ!

Роботу комісії у складі представників нашого підприємства та житлово-експлуатуючої організації – ЖЕК №6 для того, щоб з’ясувати причини відсутності гарячого водопостачання у вашому будинку, перенесли на завтра, на 11:00.

2018-05-28 07:17:52 ( Ваша Величність )

3 доби немає теплої води,Порика 27! Коли нарешті тепла вода буде в крані???

Сьогодні, 29.05, за вашою адресою працюватиме комісія у складі представників нашого підприємства та житлово-експлуатуючої організації – ЖЕК №6 для того, щоб з’ясувати причини відсутності гарячого водопостачання у вашому будинку.

2018-05-24 15:10:11 ( Гандзюк Микола )

Доброго дня! В країнах ЄС за 1 зарплату можна придбати автомобіль, такого як в нас називають євробляха. Купівельна спроможність населення зазначених країн в 5-15 разів більша ніж в Україні. Однак, тарифи лише в 3 рази вищі. Вкажіть який відсоток від мінімальної або середньої зарплати йде на оплату комунальних послуг в Україні, Естонії, Латвії, Данії, Чехії і Словаччині. Дякую за інформацію.

Наше підприємство не має інформації щодо відсотку від мінімальної або середньої зарплати, який йде на оплату комунальних послуг в Україні, Естонії, Латвії, Данії, Чехії і Словаччині. Проводити моніторинг - не в межах компетенції теплопостачального підприємства.

2018-05-22 18:28:09 ( Іванков Андрій )

Доброго дня! По вул.Волошковій з 16.04.2018 відсутнє постачання гарячої води - коли буде відновленено постачання????

Відповідно до комплексного плану робіт в міжопалювальний період з 21.05 по 15.06 призупинено роботу ТЕЦ-4, від якої надається послуга з централізованого гарячого водопостачання на будинки по вашій вулиці. Послуга з гарячого водопостачання буде відновлена відповідно до графіку 15.06.

2018-05-22 14:10:43 ( Боярчук Марта )

Доброго дня! По вул. Волошковій обіцяли дати гарячу воду 15 травня. Досі немає. Підкажіть, будь ласка, коли з"явиться.

Відповідно до комплексного плану робіт в міжопалювальний період з 21.05 по 15.06 призупинено роботу ТЕЦ-4, від якої надається послуга з централізованого гарячого водопостачання на будинки по вашій вулиці. Послуга з гарячого водопостачання буде відновлена відповідно до графіку 15.06.

2018-05-22 09:19:21 ( Маженков Дмитро )

Доброго дня! Прошу уточнити фактичну наявність лічильника теплової енергії (опалення) в будинку по вул. Архітектора Артинова, 29. Згідно плану на 2017 рік (опублікований в новинах ресурсу vmte.vn.ua) він мав бути встановленим до кінця 2017 року. Але по факту до кінця останнього сезону опалення ми отримували платіжки, де сумма за тепло розраховувалась з використанням температурного коефіціенту, а не кількості тепла, що пройшло через лічильник. Прохання перевірити і дати відповідь. Дякую!

За Вашою адресою встановлений загальнобудинковий прилад обліку теплової енергії у жовтні 2017 року. Від моменту встановлення приладу обліку теплової енергії нарахування за централізоване опалення у вашому будинку здійснюється відповідно до показників приладу. Сума, яку ви бачите у платіжках, нараховується відповідно до такої формули: витрата теплової енергії на будинок (відповідно до показників лічильника) множиться на тариф 1123, 69 грн за 1 гігакалорію, який є єдиним по підприємству, і ділиться на опалювальну площу будинку.

2018-05-22 08:56:07 ( Жилін )

Доброго дня! За адресою Стрілецька, 47 другий день немає гарячої води. Згідно з інформацією на сайті - відключення мало бути з 26 травня до 11 червня. Яка ситуація наразі?

Сьогодні за Вашою адресою проводяться гідравлічні випробування теплових мереж, тому тимчасово припинено послугу з централізованого гарячого водопостачання на Ваш будинок. А з 26.05 по 11.06 відповідно до комплексного плану робіт в міжопалювальний період буде призупинено роботу котельні за адресою, вул. Стрілецька, 57, від якої надається послуга з централізованого гарячого водопостачання на Ваш будинок, тому послуга з гарячого водопостачання буде також тимчасово припинена.

2018-05-22 06:24:15 ( Владислав )

Добрый день, по улице Шмидта 69 второй день отсутсвует горячая вода. С чем это связано и как долго ее не будет ( и будет ли вообще)?

Відповідно до комплексного плану робіт в міжопалювальний період з 21.05 по 15.06 призупинено роботу ТЕЦ-4, від якої надається послуга з централізованого гарячого водопостачання на ваш будинок. Послуга з гарячого водопостачання буде відновлена відповідно до графіку 15.06.

2018-05-22 04:15:13 ( Іванова )

Доброго ранку. Скажіть, будь ласка, чому відсутнє гаряче водопостачання за адресою Коріатовичів 149? І як надовго? Не знайшла інформації на сайті Дякую за відповідь

Відповідно до комплексного плану робіт в міжопалювальний період з 21.05 по 04.06 призупинено роботу котельні за адресою М.Кошки, 12/1, 12/2, від якої надається послуга з централізованого гарячого водопостачання на ваш будинок. Послуга з гарячого водопостачання буде відновлена відповідно до графіку 4.06. Інформація щодо зупинки котелень, центральних теплових пунктів та індивідуальних теплових пунктів на сайті є, вона розміщена за посиланням. http://vmte.vn.ua/news.html?news_id=151

2018-05-21 07:23:02 ( Наталья Якубова )

Добрый день!ул.Стеценко 21 мая нет горячей воды когда будет и в чем причина отключения?

На вулиці Стеценка зараз тривають планові ремонтні роботи, тому в деяких будинках тимчасово припинено надання послуги з централізованого гарячого водопостачання. Завершення робіт планується на 15.06

2018-05-20 18:29:05 ( Пасічник О. В. )

Добрый день, уже на протяжении целой недели по ул. Миколи Амосова 9, отсутствует гарячая вода и нормальное давление в кранах горячей воды. В чем проблема и когда будет востановленна подача горячей воды? Я не хочу платить за услуги которые мне НЕ предоставляются!

Ви не є споживачем послуг нашого підприємства. З вашою проблемою зверніться до КП «Вінницяоблтеплоенерго», яке надає послуги з гарячого водопостачання на ваш будинок.

2018-05-18 09:41:46 ( Мурга Олена )

Відсутня гаряча вода з 16/04 за адресою вул.П.Тичини, 21. Яка причина такого тривалого періоду відсутності водопостачання?

За Вашою адресою тривають планові ремонтні роботи. Завершення робіт планується на 15.06

2018-05-16 12:28:13 ( Горовенко Олеся )

Доброго дня. У вас є мобільний телефон? На стаціонарний немає змоги подзвонить

Офіційні телефонні контакти нашого підприємства (0432) 55 16 55 (приймальня), (0432) 43 34 95 (диспетчерська служба) та (0432) 46 03 45 (група по роботі з населенням). Або ж звертайтеся до нас за адресою м.Вінниця, вул.600-річчя, 13.

2018-05-16 11:25:02 ( Веретянов Олег Миколайович )

Шановні друзі! Мені помилково була нарахована субсидія за гарячу воду, якою я не користуюсь багато років. Ця субсидія "висить" в рахунку як переплата.за гарячу воду. Прошу Вас цю субсидію вернути управлінню по субсидіям. Мій рахунок 1111720, вул. Акад. Янгеля, буд. 20, кв. 20. З повагою

За вашою адресою буде здійснено перерахунок невикористаної субсидії

2018-05-15 14:26:03 ( Чобанова Емілія )

Добрий день. Хочу дізнатись, чому за квітень за опалення нам нарахували 763,03 грн.? В телефонном режимі цього зробити не можу, у вас або зайнято, або ніхто не піднімає трубку. Прошу надати віповідь письмово у найближчий термін. Моя адреса:провулок Вчительський 14, кв.47

Інформація на звернення опрацьовується. Очікуйте відповідь на електронну скриньку після опрацювання

2018-05-14 13:19:07 ( Гусляков Павло )

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чому по особовому рахунку 7095121 не зараховано субсидію за квітень? Дякую!

Для з’ясування Вашого питання зверніться в департамент соціальної політики Вінницької міської ради.

2018-05-14 12:06:42 ( Бабій Кирило )

Доброго дня! 13.04.2018 ДП "Вінницястандартметрологія» проводила первірку лічильника гарячої води місцю його експлуатації, а саме вул. Заболотного 32 кв.55. 18.04.2018 представник/інспектор КП "Вінницяміськтеплоенерго" проводив переопломбування лічильника, зафіксувавши у відповідному акті той факт, що трос пломби проіржавів (трос до цього часу зберігається дома) В той самий час, за квітень місяць мені була нарахована сума оплати за гарячу воду в сумі 183. 86 ( по слова представників КП "Вінницяміськтеплоенерго" за час користування гарячою водою при неомпломбованому лічильнику), хоча, фактично, гаряча вода не використовувалася, показники лічильника не змінилася І Я НЕ МАЮ ЖОДНОГО ВІДНОШЕННЯ ДО ТОГО, ЩО ТРОС ПРОЇРЖАВІВ ВІД ВІКУ. Прошу пояснити ситуацію, та, враховуючи логіку ситуації, зняти вищевказане нарахування.

Інформація на звернення опрацьовується. Очікуйте відповідь на електронну скриньку після опрацювання

2018-05-12 15:00:59 ( Кохан Світлана )

Прошу пояснити нарахування за квітень по опаленню в розмірі 1308,68грн., при тому, що опалення було в квітні тільки декілька днів (за весь березень-31 день було нараховано 1656,25). Адреса:вул.Брацлавська, 39/60

За вашою адресою буде здійснено перерахунок. Ви його побачите у платіжках за травень, які ви отримаєте у червні.

2018-05-09 20:15:39 ( Чернятинський О.П. )

Скажіть будь-ласка чому досі не зробили перерахування по оплаті? В квартирі ніхто не проживає і не користується водою

Щоб врегулювати питання, за Вашою адресою буде направлено контролера для зняття показників приладу обліку гарячої води. Після цього буде прийнято рішення щодо перерахунку за послугу.

2018-04-26 04:20:13 ( Павленко Надежда )

Добрый день! Почему по адресу Л.Ратушной 79б с вечера 25.04 отсутствует горячая вода?

Наші фахівці сьогодні перевірили послугу з гарячого водопостачання, яка подається на ваш будинок. Темпратурні показники гарячої води, що подається на ваш будинок, – в межах норми. Ймовірні проблеми у внутрішньобудинковій системі. Наголошуємо на тому, що відповідальність нашого підприємства завершується зовнішньою стіною вашого будинку. Далі - внутрішньобудинкова система, за яку відповідає житлово-експлуатуюча організація. Тому зверніться до ОСББ/ФОП Ступак В.П.

2018-04-25 09:18:50 ( Павленко Надежда )

(Відповідно до рішення виконкому Вінницької міської ради від 16.06.2016р. за № 1467 Про внесення змін та доповнень до рішення виконкому міської ради від 09.04.2009р. № 802 «Про затвердження Порядку відключень споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання у м. Вінниця» відключення від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання можливо виключно для житлового будинку або під’їзду житлового будинку в цілому. Відключення окремих приміщень заборонено. КП ВМР “Вінницяміськтеплоенерго” надає технічні умови на від’єднання житлового будинку або під’їзду від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання після отримання дозволів, виданих міжвідомчою комісією з питань від’єднання споживачів від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання усім без виключення мешканцям даного будинку.) Мнение всех жильцов не рассматривается и дом отключают? Я правильно Вас понимаю?

Враховується думка всіх мешканців будинку, яким надається послуга з централізованого опалення

2018-04-24 14:47:29 ( Столяр Анастасия )

Здравствуйте, скажите пожалуйста почему по адресу Андрея Первозванного 2в с горячего крана течет летняя, а не горячая вода?

За Вашою адресою сьогодні буде направлений майстер для перевірки температурних показників.

2018-04-23 08:33:59 ( Боярчук Марта )

Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, коли буде відновлено гаряче водопостачання по вулиці Волошкова 3? З 16,04 ведуться ремотні роботи

За вашою адресою тривають ремонтні роботи. Завершення робіт планується до 15 травня.

2018-04-20 05:48:52 ( Павленко Надежда )

Здравствуйте. 80% жильцов нашего дома, ул.Л.Ратушной, установили автономное отопление и хотят отключится от теплосети, Я против отключения. Также, сообщили о отключении горячей воды. Имеют ли право отключать без нашего согласия.

Відповідно до рішення виконкому Вінницької міської ради від 16.06.2016р. за № 1467 Про внесення змін та доповнень до рішення виконкому міської ради від 09.04.2009р. № 802 «Про затвердження Порядку відключень споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання у м. Вінниця» відключення від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання можливо виключно для житлового будинку або під’їзду житлового будинку в цілому. Відключення окремих приміщень заборонено. КП ВМР “Вінницяміськтеплоенерго” надає технічні умови на від’єднання житлового будинку або під’їзду від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання після отримання дозволів, виданих міжвідомчою комісією з питань від’єднання споживачів від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання усім без виключення мешканцям даного будинку.

2018-04-20 03:47:04 ( Василінич Анна )

Доброго дня. По вул. Марії Литвиненка Вольгемут 44 відсутня гаряча вода з 18.04.18. Яка причина?

У зв’язку з плановими ремонтними роботами з 18.04 до 23.04 призупинено роботу центрального теплового пункту за адресою Вул. М.Литвиненко-Вольгемут, 48а, тому на цей період у будинках по вул. М.Литвиненко-Вольгемут № 24,30,32,19,44,27,40 призупинено подачу послуги з централізованого гарячого водопостачання.

2018-04-17 10:19:21 ( Виктория )

Почему у меня в квитанции указана отопительная площа такая же как и общая?

По факту скарги роз'яснення надано. якщо виникають запитання схожого характеру - звертайтеся у відділ по роботі зі споживачами за тел.55-16-51,46-03-45

2018-04-15 19:43:04 ( Андрухів Віталій )

Доброго дня. Виникла проблема з нарахуванням рахунку на опалення за березень місяць 2018 р за адресою: м. Вінниця, вул. Айвазовського, буд. 25 кв 23. Сума нарахування за березень складає 2402.44 грн, що майже 5 разів перевищує показники за минулий місяць. Прошу уточнити нарахування або обгрунтувати нарахування. На вашому сайті тариф для квартир без лічильників складає 28.8 грн на 1 м.кв площі квартири, для площі 40 м.кв. сума має скласти приблизно 1152 грн, а не 2402.44. Дякую, чекаю на Вашу відповідь.

Відповідь відправили на електронну скриньку

2018-04-14 14:43:39 ( Булгакова Тетяна Едуардівна )

Генеальному директору КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» Бульбасу С.В. Булгакова Тетяна Едуардівна, вул. В. Порика, 3, кв.16, м. Вінниця, 21021, тел. 098 898 29 27. ЗАЯВА Я, Булгакова Т. Е., є старшою будинку № 3 по вул. В. Порика. У неділю 25 лютого 2018 року інспектор Стужний І.В.(тел. 096 909 77 97)разом зі мною увійшов в кімнату теплового вузла для перевірки показників теплового лічильника Х 12, БВ №07561, ДВ ДУ32, зав. №07163. Табло даного лічильника показувало нулі у категоріях «витрати» та «потужність». Інспектор заповнив заготовлений акт стосовно несправності лічильника, якій я підписала, та повідомив служби Вашого підприємства. 27 лютого 2018 року прийшов працівник Вашого підприємства, заявив що ремонт на місці не можливий, зняв лічильник та забрав його з собою. Даний робітник не пред'явив свого посвідчення. На мою вимогу надати документ щодо вилучення лічильника він заявив, що «так як лічильник знаходиться на балансі їх підприємства, то вони можуть робити з ним все, що завгодно». Додам, що на вид йому біля 50 років, середнього зросту, русяве волосся з сивиною, обличчя червоне, характерно опухле з набряками під очима. Був одягнений у джинси. Після отримання рахунків з завищеним тарифом за опалення у 25,74 грн./кв.м за лютий , 11 березня 2018 року я написала онлайн-скаргу на сайт Вашого прідприємства. В результаті чого 15 березня 2018 року у моєму будинку вищезазначений працівник Вашої організації (з опухлим обличчям) встановив інший лічильник Х 12, який виявився старим, зношеним та несправним, знятим з будинку, де встановлено опалення по швейцарської технології. Даний працівник встановлював цей чужий лічильник півтори години та за цей час самовільно, без мого дозволу та дозволу мешканців нашого будинку, підключив до опалення під'їзд № 3, де знаходиться теплової вузел ! Непідключення всіх шести під'їздів нашого будинку до опалення вирішено на рівні начальника ЖЕК №7 і загальних зборів мешканців, що зафіксовано в протоколах і документах ЖЕК №7. Доступ до підвалу даного під'їзду обмежений, тому 15.03.2018 року таку "послугу" мог зробити тільки вищевказаний працівник Вашої організації(з опухлим обличчям), коли встановлював несправний прилад. Коли 23 березня 2018 року Стужний І. В. прийшов пломбувати цей лічильник, то виявив, що він є несправний. Несправність його полягала також у відсутності показників "потужності" і "витрати"( були одні нулі), що наводить на думку про неправильне встановлення лічильників, а ні про несправність приладів. По дзвінку Стужного І. В. цей лічильник того ж дня Вашим працівником (уже молодої людиною) теж був знятий і відправлений у ремонт. 25 березня 2018 року я знову написала онлайн-скаргу, відповідь на яку Ваших працівників вважаю неналежною. Після отримання рахунків з завищеним тарифом за опалення у 35,06 грн./кв.м за березень, 11 квітня 2018 року я знову написала онлайн-скаргу. В результаті чого протягом години я отримала дзвінок стосовно того, що лічильник нашого будинку уже прибув з Київу, відремонтований та може бути встановлений наступного дня. Домовились зустрітися о 08.30. 12 квітня 2018 року о 09.20 до моєї квартири прийшов працівник(невідомий) та взяв ключі від приміщення теплового вузла. Я відкрила вікно та побачила під своїм під'їздом уже давно відомого мені вищевказаного працівника(з опухлим обличчям), якій сказав своєму товаришу про мене : «Гляди, вона морду висунула». Через декілька хвилин з'явився з ключами сам вищевказаний працівник(з опухлим обличчям) та почав скандалити стосовно того, що я була «зобов'язана» зустрічати його внизу перед під'їздом. Він голосно кричав, обзивався, що чули сусіди та двірники. Також він заявив, що «ми повинні бути йому дуже вдячні, що він підключив лічильник зараз, а не в середині наступного опалювального сезону, коли ми заплатили би ще забагато коштів по тарифу без лічильника». З його слів Ваше підприємство може так зробити. Через декілька годин я виявила, що встановлений лічильник є не нашим, який був знятий 27 лютого 2018 року, а схожим на той старий, що встановлювали нам 15 березня 2018 року та також зняли 23 березня 2018 року. Таким чином, завдяки «старанням» працівників Вашого підприємства, два місяця – лютий- березень та 6 днів квітня наш будинок був без лічильника! За що ми додатково сплатили забагато зайвих коштів. Зауважу, що мешканці нашого будинку розцінюють такі маніпуляції з лічильниками, як крадіжку їх спільного майна, так як лічильник Х 12, БВ №07561, ДВ ДУ32, зав. №07163 був куплений за кошти мешканців нашого дому та тільки пізніше переданий на баланс Вашого підприємства. Також мешканці нашого будинку сумніваються у тому, що даний лічильник не був пошкоджений навмисно працівниками Вашого підприємства, не був навмисно утриманий нібито на ремонті більш ніж два місяці , а також не було навмисним самовільне підключення площі під'їзду до опалення, з метою зняти якомога більше грошей зі споживачів, зокрема по вул. Порика, 3. Чому жителі нашого будинку повинні нести матеріальну шкоду за невиконання вами своїх зобов'язань щодо забезпечення мешканців будинку справним приладом, що знаходиться у вас на балансі, за недбальство ваших співробітників, їх нездатність своєчасно ремонтувати та встановлювати прилади? Вважаємо таки Ваші дії неправомірними. Ми змушені колективно звертатися в поліцію, в суд, а також скаржитися меру і прем'єр-міністру. Додам, що мешканці нашого будинку дуже чутливо відреагували на захмарні тарифи, призначені «в покарання» за то, що зламався лічильник та деякі старенькі навіть захворіли. Вони збирають довідки для суду щодо відшкодування моральної шкоди. Таким чином, наполегливо вимагаємо повернути та встановити наш відремонтований лічильник Х 12, БВ №07561, ДВ ДУ32, зав. №07163, згідно паспорту та акту вилучення, а також зробити перерахунок тарифу за опалення за березень 2018 року згідно чинному законодавству. « 16 « квітня 2018 року. Булгакова Т. Е.

Відповідь відправили на електронну скриньку

2018-04-13 19:10:43 ( Маркін Юрій )

Зробили нарахування по неправильному тарифу 2,08+69,8752 і вийшло загалом 3592 грн. Скільки мені платити за березень???

Відповідь відправили на електронну скриньку

2018-04-12 21:28:32 ( Булгакова Тетяна Едуардівна )

Те, що ви відписали на мою скаргу від 11.04.2018 ні є належною відповіддю. Ви так і не обгрунтували призначений тариф у 35,06 грн/кв.м.. Більш того після моєї скарги з"явились ваші недолугі працівники та зі скандалом, брудною лайкою, навіть матом у мою адресу встановили ЧУЖІЙ лічильник !!!!Де наш лічильник, якій ви нібито відправляли для ремонту у Київ на два місяці???? Поверніть негайно НАШ лічильник!!!Ви вкрали наш лічильник БВ № 07561 зав.№ 07163??? Мешканці нашого будинку обурені непристойною поведінкою вашого персоналу, вашим постійним обманом, вашими захмарними нарахуваннями, протизаконними діями!!! Ми усім будинком звернемося зі скаргами на ваші неправомірні дії до мера, до Гройсмана, до суду.

Відповідь відправили на електронну скриньку

2018-04-11 19:45:43 ( Крістіна )

В квартирі ніхто не проживає вже майже 5 років, платіж по опаленню сплачую справно,але зараз в квитанції бачу нарахованих 3 куби гарячої води... Цікаво звідки вони взялись, і чому?! Як зробити перерахунок?! Я проживаю в іншому місті

Для того, щоб вирішити питання, за Вашою адресою буде направлено контролера для зняття показників приладу обліку гарячої води.

2018-04-11 11:38:36 ( Булгакова Тетяна Едуардівна )

Да что же это такое??!!!!! в феврале забрали общедомовой счетчик на ремонт по адресу ул.В. Порика, 3, и насчитали за февраль плату как для дома без счетчика по 25 грн/кв. м. Счетчик не отремонтировали, не вернули назад до сих пор, а за отопление насчитали уже по 35, 06 грн./кв.м!!!!Вы что совсем там обнаглели??? На каком основании такой тариф по 35,06 грн/кв.м???? Прошу обосновать в письменном виде такой тариф. А так же прошу ответить на вопрос : Почему жители нашего дома должны оплачивать проблемы вашей организации, такие как нерадивость ваших сотрудников, их неспособность ремонтировать приборы, которые находятся у вас на балансе, необеспечение своевременной замены неисправных приборов? Почему мы должны нести материальный ущерб за невыполнение вами своих обязательств по обеспечению жителей дома исправным прибором, находящемся у вас на балансе?Ваши действия неправомерны. Мы вынуждены коллективно обращаться в суд.

Відповідь відправили на електронну скриньку

2018-04-11 10:27:44 ( Іванчиков Олег )

Чи можете ви пояснити, з якого х..я тариф за березень склав майже 30грн. якщо ви майже не топили півмісяця і сума платежу перевищила навіть лютий на 30%? Будинок по пр-ту Космонавтів 43.

Відповідь відправили на електронну скриньку

2018-04-04 18:11:31 ( Оксана )

Добрий день! Вiдключiть будласка опланення на Гладкова 5. На вулицi жарко а топлят батареи як зимою в -20

Для завершення опалювального сезону необхідно, щоб Вінницька міська рада прийняла відповідне рішення. Як тільки буде рішення – буде завершення опалювального сезону і буде відключена послуга з централізованого опалення на Ваш будинок.

2018-03-29 16:25:46 ( )

Здравствуйте прорвало трубу возле общежития по адресу Чорновола 3,уже 5-й день не могут починить.Нету у всего общежития гарячой воды и отопления.На улице холодновато ещё.Если можно отреагировать и починить трубу.

Ситуація знаходиться під контролем, на разі проводяться ремонтні роботи. Очікуйте відновлення гарячого водопостачання.

2018-03-27 14:57:38 ( Олександр )

Вулиця Порика 27,немає гарячої води,температура води не відповідає нормам!За що вам платити кошти?за не якісні послуги?! Звертаюсь до вас не одноразово !!!

Вкотре перевірено подачу ГВП. Темпратурні показники гарячої води, що подається на ваш будинок, – в межах норми. Ймовірні проблеми у внутрішньобудинковій систе6мі. Наголошуємо на тому, що відповідальність нашого підприємства завершується зовнішньою стіною вашого будинку. Далі - внутрішньобудинкова система, за яку відповідає житлово-експлуатуюча організація. Тому якщо виникають проблеми у внутрішньобудинковій системі, в першу чергу, звертайтеся до ЖЕКу №6, що знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. 600-річчя, 10, тел. диспетчерської - 50-83-54, начальник - Дуднік Тетяна Борисівна, тел. 51-31-51.

2018-03-25 15:12:04 ( Булгакова Тетяна Едуардівна )

Вітаю!Я є старшою по будинку № 3 по вул. В. Порика. Я вже писала скаргу 11.03.2018 року стосовно того, що 27.02.2018 в нашому будинку, що за адресою вул. В. Порика, 3, працівниками Вашої організації був знятий та відправлений у ремонт лічильник теплоенергії, внаслідок чого за лютий 2018 року Вами були надані завищені суми у рахунках за опалення. Особисто для мене рахунок за опалення за лютий збільшився на 300 грн. В результаті вищезазначеної скарги, 15.03.2018 року у моєму будинку працівниками Вашої організації був встановлений інший лічильник, який виявився старим, зношеним та несправним. Причому як і у нашого рідного лічильника несправність полягала у відсутності показників "потужності" і "витрати"( були одні нулі), що наводить на думку про неправильне встановлення лічильника, а ні про несправність самого приладу. Цей лічильник 23.02.2018 року Вашими працівниками теж був знятий і відправлений в ремонт. Таким чином, завдяки старанням працівників ВМТЕ, цілий місяць - березень- наш будинок знову був без лічильника! Мені і жителям нашого будинку навіть страшно уявити які суми будуть нараховані за березень 2018 року, виходячи з Вашого бажання якомога більше здерти грошей з людей !!! Ваша жадібність полягає навіть у тому, що Ваші працівники без дозволу мешканців нашого будинку самовільно підключили до опалення під'їзд, де знаходиться елеваторна !!! Не підключення ВСІХ шести під'їздів нашого будинку до опалення вирішено на рівні начальника ЖЕК №7 і загальних зборів мешканців, що зафіксовано в протоколах і документах ЖЕК №7. Доступ до підвалу даного під'їзду обмежений, тому 15.03.2018 таку "послугу" могли зробити тільки працівники Вашої організації, коли встановлювали несправний прилад.  На даний момент під'їзд знову відключений від опалення, тому наполягаю не враховувати в розрахунках плати за опалення ті дні, коли Ваші працівники самовільно, без нашої згоди підключили один під'їзд до опалення.         Мешканці нашого будинку розцінюють такі маніпуляції з лічильниками, самовільне підключення площ до опалення як ваше непереборне бажання зняти якомога більше грошей зі споживачів, зокрема з вул. Порика, 3. Ваша неправомірна жадібність має і інші докази, які я особисто передам в управління поліції і оприлюдню в ЗМІ. А якщо ваше підприємство і надалі буде затягувати з ремонтом нашого лічильника, щоб й надалі отримувати додаткові незаконні кошти з мешканців, то я та інші мешканці будемо скаржитися не тільки у міськраду на публічний сайт та письмово, а також у КМУ та поліцію. Очікуємо швидкої відповіді на дану скаргу та відновлення нашого рідного лічильника у нашому будинку. З повагою, мешканці буд.3 по вул. В. Порика.

Відповідь відправили на електронну скриньку

2018-03-20 21:13:11 ( Оля )

Добрий вечір. За адресою Цегельний провулок 10 відсутня гаряча вода та опалення. Яка на те причина?! На вулиці морози, а батареї холодні!! Жодних оголошень та попереджень про відключення не було!

Температурні показники теплової енергії, що подається на ваш будинок, – в межах норми. Одна із можливих причин відсутності гарячого водопостачання та централізованого опалення – це відсутність циркуляції у внутрішньобудинковій системі. А це – зона відповідальності житлово-експлуатуючих організацій. Тож зверніться до ЖЕО, що знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Миколи Оводова, 1, тел. диспетчерської 550-350, 508-355, 068-118-09-49. Директор ТОВ «ЖЕО» Майданов Олександр Володимирович, тел. - 550-350.

2018-03-19 18:14:01 ( Швець Яна )

Ваше підприємство Вже дуже надоїло!!!Взагалі гаряча вода відсутня!Помитись не можливо !!!!! За що люди платять вам гроші? Порика 27 ТЕПЛЛА ВОДА ВІДСУТНЯ!!!

Температурні показники гарячої води, що подається на ваш будинок, – в межах норми. Можливі проблеми у внутрішньобудинковій системі. 5.03, за вашою адресою працювала комісія у складі представників нашого підприємства та житлово-експлуатуючої організації – ЖЕК №6. Але старшої будинку не було на місці і був закритий доступ до вузла вводу в будинок. Завтра на 9:00 працюватиме знову комісія у складі представника нашого підприємства і ЖЕКу №6. Старша по будинку також повинна бути на місці, тому що лише в неї є доступ до вузла вводу.

2018-03-15 10:07:28 ( Ірина )

Доброго дня.Проживаю за адресою вул.Келецька 122 Поясність чому за лютий тариф на опалення склав 40.70грнз/м2, а за січень 37,8 грн/м2, хоча лютий був тепліший за січень і має 28 днів. В звязку з чим таке подорожчення коли у вас на сайті вказано що 28,80 грн/м2 це тариф опалення з 30.12.2017р. (відповідно до Зміна тарифів відбулася відповідно до постанови НКРЕКП від 28.12.2017 р. № 1516 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб населення КП Вінницької міської ради «Вінницяміськтеплоенерго»), а звідки беруться такі тарифи у платіжках. І це недивно якщо скоро у нас побільшає боржників за комуналку.

Ви не є споживачем послуг нашого підприємства. З вашим питанням зверніться до ПАТ «Маяк», яке надає послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання на ваш будинок.

2018-03-14 11:57:02 ( Семко Юрий )

Доброго дня! Я шукаю роботу механiка автотранспорту.Куди можна надiслаты резюме.Дякую.

Зверніться до відділу організації праці та кадрового забезпечення нашого підприємства за номером телефону 55-16-61 і дізнайтеся про вакансії. Також про вакантні посади дізнавайтесь на нашому офіційному сайті за посиланням. http://vmte.vn.ua/vacancies.html. Наголошуємо на тому, що категорія «онлайн-скарга», в першу чергу, створена для для оперативного реагування на аварійні та інші проблемні ситуації.

2018-03-13 09:13:10 ( Огороднік Ніна )

Доброго дня! Я проживаю за адресою: м.Вінниця, вул. Ватутіна, 50 кв.8. Протягом 12 років я не користуюсь послугами КП "Вінницяміськтеплонерго", квартира облаштована котлом, який забезпечує наявність в квартирі гарячої води та опалення. Уже 11 років як лічильники взагалі демонтовано (в наявності є документ, який засвідчує демонтаж лічильників). В кінці 2017р. з цього приводу була перевірка, дані зафіксували. За останні два місяці прийшли рахунки з нарахуванням гарячої води. Показники лічильника виставлені довільно та збільшуються щомісяця. Нарахованні суми я сплачувати не буду, так як вони нарахованні не вірно. Підскажіть будь ласка, куди звернутись з данною проблемою, щоб в майбутньому не здійсювались нарахування за гарячу воду і не зростав борг?

Для того, щоб вирішити це питання, Вам потрібно прийти до нашого підприємства за адресою вул. 600-річчя, 13 у службу збуту. При собі необхідно мати документ, , який засвідчує факт демонтажу приладу обліку гарячої води.

2018-03-13 08:57:52 ( Крижанівський Валерій )

Доброго дня.Проживаю за адресою вул. Р.Скалецького,31/91 Поясність чому за лютий тариф на опалення склав 37,53грн/м2, коли у нас на сайті вказано що 28,80 грн/м2

Нарахування за послугу з централізованого опалення у вашому будинку проводяться згідно із постановою №630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», пункт 12 « У разі вiдсутностi на вводах у багатоквартирний будинок засобiв облiку теплової енергії плата за послугу з централізованого опалення здійснюється згiдно з нормативами (нормами) споживання та з урахуванням фактичної температури зовнiшнього повiтря i фактичної кiлькостi дiб надання цiєї послуги в мiсяцi, який є розрахунковим». У зв’язку з тим, що температура зовнішнього повітря у лютому місяці була низькою, нарахування за послугу з централізованого опалення нарахування за послугу на ваш будинок склали 37,53грн/м2.

2018-03-12 19:09:04 ( Калініна Наталія )

Добрий день! В нашому будинку 25 по вул. Скалецького із 36 квартир 23 обладнані індивідуальним опаленням. Наразі, після отримання "скажених" рахунків за опалення, мешканці кількох квартир також хочуть встановити індивідуальне, тим паче, що новий закон по ЖКХ це дозволяє зробити. В прозорому офісі сказали, що цим займається міська рада. В міській раді сказали, що спочатку потрібно звернутися до вас. Я хочу запитати, які документи для цього потрібно подавати вам і чи не потрібно ще якихось додаткових довідок з інших організацій.

Закон України про Житлово-комунальні послуги прийнятий 9.11.2017 року. Даний Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та вводиться в дію через шість місяців з дня набрання чинності цим Законом. Тобто Закон про Житлово-комунальні послуги буде введений в дію не раніше 9 травня 2018 року. До моменту введення в дію Закону відповідно до чинного законодавства від’єднання квартири багатоквартирного будинку від системи централізовного опалення неможливо.

2018-03-12 16:15:19 ( Булан Владислав )

Доброго дня. Я власник 3-кімнатної квартири з проведеним АГВ, тобто не користуюсь ні послугами опалення та гарячої води. У моєму будинку немає батарей, які б його обігрівали. Я не підписував контракт з ВМТЕ за гарячу воду та опалення в прозорому офісі, коли оформляв документи після покупки квартири. Чому у моєму рахунку за комунальні платежі стоїть кожно місяця від 30 до 110 гривень за опалення яким я не користуюсь? Прошу провірити дану інформацію і припинити нарахування за опалення яким я не користуюсь за адресою м. Вінниця вул. Писарєва 5 кв. 2

Нарахування, які ви бачите у платіжці – це нарахування за опалення МЗК (місця загального користування), а саме - за втрати теплової енергії трубопроводами системи опалення, яка проходить в підвальному приміщенні чи на горищі багатоквартирного будинку. Нарахування здійснюються згідно із Постановою № 630 пункту 28, де вказано, що споживачі, які становили у квартирі багатоквартирного будинку індивідувальну (автономну) систему опалення, сплачуюють послуги з централізованого опалення місць загального користування будинку відповідно до методики розрахунку кількості теплоти спожитої на опалення місць загального користування багатоквартирних будинків та визначення плати за їх опалення, затвердженої наказом Міністерства регіонального розвитку та будівництва від 31.10.2006 р. №359.

2018-03-12 08:35:36 ( Подолян Тетяна Анатоліївна )

Доброго дня! Я проживаю за адресою: м.Вінниця, вул. Зодчих, 42 кв.24. Протягом 12 років я не користуюся послугами КП "Вінницяміськтеплонерго", квартира облаштована котлом, який забезпечує наявність в квартирі гарячсої води та опалення. Показники на лічильнику по обліку гарячої води НЕ ЗМІНЮЮТЬСЯ протягом останніх 12 років та знаходяться на рівні 73 куб.м., які повністю оплачені 12 років тому. В останні 3 місяці я почала отримувати рахунки за гарячу воду та опалення. Показники лічильника виставлені довільно та збільшуються щомісяця (станом на 01.03 до сплати 863.37 гривні, поточний показник 84.28) при тому, що до моєї квартири не постачається гаряча вода та опалення вашим підприємством, показник на лічильку незмінний з 2006 року - 73!. Такі нарахування є неправомірними та оплачені мною не будуть, оскільки я не є споживачем послуг КП "Вінницяміськтеплонерго". Прошу скасувати нараховані платежі за опалення та гарячу воду.

Нарахування за послугу з гарячого водопостачання відбулися у зв’язку з тим, що Ви не подали показники індивідуального приладу обліку гарячої води. Ви є нашим споживачем. І навіть якщо ви не користуєтеся послугою з гарячого водопостачання, ви повинні подавати показники індивідуального приладу обліку гарячої води до 31 числа щомісяця, навіть якщо показник залишається такий же, як і минулого місяця. До Вас буде направлено контролера для зняття показників приладу обліку. Після цього відповідно до фактичних показників приладу обліку нарахування за гаряче водопостачання буде приведено у відповідність.

2018-03-11 12:08:10 ( Булгакова Тетяна Едуардівна )

Я є старшою по будинку № 3 по вул. В. Порика. 25.02.2018 до мого будинку прийшов з перевіркою лічильника опалення Стужний Віктор Ігоревич (тел. 096 909 77 97). Він зафіксував, що загальнобудинковий лічильник опалення не справний( не було даних "потужності" та "расходу"). Я підписала складений акт. 27.02.2018 згідно до заяви Стужного В.І. прийшли робітники ВМТЕ та зняли лічильник на ремонт. На теперішній час будинок обслуговується без лічильника, рахунок за лютий 2018 року прийшов з неймовірно збільшеними сумами. Мешканці будинку обурені! Що нам очікувати в рахунках за березень?? Вважаемо, що 10 днів достатньо для ремонту нашого лічильника. А якщо ваше підприємство і надалі буде затягувати з ремонтом нашого лічильника, щоб й надалі отримувати додаткові незаконні кошти з мешканців, то я та інші мешканці будемо скаржитися не тільки у міськраду на публічний сайт та письмово, а також у КМУ та поліцію. Очікуємо швидкої відповіді на дану скаргу та відновлення лічильника у нашому будинку. З повагою, мешканці буд.3 по вул. В. Порика.

Інформація опрацьовується, відповідь буде відправлена на електронну скриньку

2018-03-10 16:22:19 ( Веретянов Олег Миколайович )

Шановні друзі! Я ветеран ЗСУ і користуюсь пільгами: 50% оплати опалення на 31,5 кв.м. Однак за лютий місяць розрахунок не відповідає розрахункам.і. Так в лютому тариф за опалення встановлений в розмірі 26,44 грн за кв. м. Виходячи з цього 26,44 *31,5 /2 = 416,43 грн. В розрахуку чомусь вказано 361,57 грн. Про те, що може змінились норми я не чув. Роз'ясніть, будь ласка. Янгеля 20, кв. 20, рахунок 01111720.

Інформація опрацьовується, відповідь буде відправлена на електронну скриньку

2018-03-07 08:06:44 ( Олександр )

ПОРИКА 27!ПОСТІЙНО НЕМАЄ ГАРЯЧОЇ ВОДИ! З ГАРЯЧОГО КРАНУ ТЕЧЕ ТАКА ВОДА,ЯК ІЗ ХОЛОДНОГО!!! ПРОШУ ВАС ПРИЙНЯТИ МІРИ!!!!!!!!

Ми знаємо про Вашу ситуацію. 5.03, за вашою адресою працювала комісія у складі представників нашого підприємства та житлово-експлуатуючої організації – ЖЕК №6. Ситуація про причину низької температури гарячої води з’ясовується. Втім зазначаємо, що темпратурні показники гарячої води, що подається на ваш будинок, – в межах норми. Тому визначено, що ймовірні проблеми у внутрішньобудинковій систе6мі. Наголошуємо на тому, що відповідальність нашого підприємства завершується зовнішньою стіною вашого будинку. Далі - внутрішньобудинкова система, за яку відповідає житлово-експлуатуюча організація. Тому якщо виникають проблеми у внутрішньобудинковій системі, в першу чергу, звертайтеся до ЖЕКу №6, що знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. 600-річчя, 10, тел. диспетчерської - 50-83-54, начальник - Дуднік Тетяна Борисівна, тел. 51-31-51.

2018-03-04 17:27:02 ( Олександр )

Порика27квартира70 температура гарячої води не перевищує 35 градусів.

Темпратурні показники гарячої води, що подається на ваш будинок, – в межах норми. Можливі проблеми у внутрішньобудинковій системі. Сьогодні, 5.03, за вашою адресою працюватиме комісія у складі представників нашого підприємства та житлово-експлуатуючої організації – ЖЕК №6. Але наголошуємо на тому, що відповідальність нашого підприємства завершується зовнішньою стіною вашого будинку. Далі - внутрішньобудинкова система, за яку відповідає житлово-експлуатуюча організація. Тому якщо виникають проблеми у внутрішньобудинковій системі, в першу чергу, звертайтеся до ЖЕКу №6, що знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. 600-річчя, 10, тел. диспетчерської - 50-83-54, начальник - Дуднік Тетяна Борисівна, тел. 51-31-51.

2018-03-02 06:44:55 ( Дернова Вікторія )

Після прориву у технічному примішенні на першому поверсі будинку по вул. Заболотного, 8 та перекриття мережі аварійною службою другий день немає гарячої води. Прохання усунути пошкодження.

Станом на сьогодні наше підприємство подає послугу з гарячого водопостачання на ваш будинок. За пориви у технічних приміщеннях будинків відповідають житлово-експлуатуючі організації. Тож для відновлення послуги з гарячого водопостачання зверніться до ЖЕО, що знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Миколи Оводова, 1, тел. диспетчерської 550-350, 508-355, 068-118-09-49. Директор ТОВ «ЖЕО» Майданов Олександр Володимирович, тел. - 550-350.

2018-03-01 12:30:14 ( Грабчак Олег Володимирович )

Доброго дня! Я, Грабчак Олег Володимирович, звертався до вас 19 лютого поточного року з приводу роз’яснення причини значного збільшення вартості за отримання послуги за централізоване опалення за січень 2018 року . Дякую вам за відповідь. Однак звертаюся до вас знову, так як із вашого роз’яснення я зрозумів, що нарахування за послуги з централізованого опалення у січні місяці повинно було складати: з 1 січня до 12 січня відповідно до середнього споживання теплової енергії за попередній опалювальний сезон (Постанова КМУ від 21 липня 2005 р. №630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення») поділеного на 31 день та помноженого на 11 днів (до часу встановлення відремонтованого лічильника) з 12 січня по 31 січня нарахування здійснювалися вже згідно з показниками лічильника теплової енергії, який було встановлено після ремонту. Отже, вартість за отримання послуги за централізоване опалення за січень 2018 року мені була нарахована з 12 січня за двома показниками (і лічильника і відповідно до середнього споживання теплової енергії за попередній опалювальний сезон. Тому прошу в лютому здійснити мені перерахунок ціни за централізоване опалення врахувавши переплату за січень 2018 року. Відповідь прошу направити на мою електронну адресу. Дякую за розуміння. 1.03.2018 року

Нарахування за послугу з централізованого опалення за Вашою адресою – коректні. Всі пояснення, як саме здійснювалися нарахування, зазначені у листі, який ми відправляли на Вашу електронну адресу. Нарахування і за показниками загальнобудинкового приладу обліку теплової енергії, і за середньозваженим тарифом минулого року - одночасно неможливо.

2018-02-26 13:06:28 ( Пересунько Володимир )

Ще у 2008 році я встановив індивідуальне опалення в квартирі по вул. А.Кримського,46, 3-й під"їзд. Стояки системи опалення обрізаані під пол, так як моя квартира остання, а у всіх, що піді мною - теж індівідуалка. Рушникосушка та гаряче водопостачання повністю від"єднані від стояка гарячої води, а сам стояк, що проходить через вбиральню, в енергозберігаючому камуфляжі згідно договору, який був укладений на дату установки індивідуального опалення. Про розірвання цього договору я належним чином повідомив постачальника послуг ще 5 років тому. Однак, на даний час мені щомісяця приходить нарахування за опалення в розмірі 23 грн. - за послугу яку я фактично не отримую, будь яких приладів обігріву в місцях загального користування в нашому під"їзді немає, при цьому, я ще за свій рахунок підтримую температуру в стояку гарячої води, яка проходить транзитом, і яка зазвичай холодна, так як не постійно проточна. Тому у мене запитання щодо відповідності цих нарахувань діючим Законам України "Про теплопостачання" та "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання", а саме: - Дані нарахування мені здійснюють як якому Споживачу і якої фактично відпущеної мені теплової енергії та згідно якого договору я є її покупцем?

Нарахування, які ви бачите у платіжці – це нарахування за опалення МЗК (місця загального користування), а саме - за втрати теплової енергії трубопроводами системи опалення, яка проходить в підвальному приміщенні чи на горищі. Нарахування здійснюються згідно із Постановою № 630 пункту 28, де вказано, що споживачі, які становили у квартирі багатоквартирного будинку індивідувальну (автономну) систему опалення, сплачуюють послуги з централізованого опалення місць загального користування будинку відповідно до методики розрахунку кількості теплоти спожитої на опалення місць загального користування багатоквартирних будинків та визначення плати за їх опалення, затвердженої наказом Міністерства регіонального розвитку та будівництва від 31.10.2006 р. №359.

2018-02-26 07:18:14 ( Ковальчук Олександр Іванович )

Ватутіна 28 кв. 15, температура гарячої води не перевищує 35 градусів.

Температурні показники гарячої води, що подається на ваш будинок, – в межах норми. Зверніться до житлово-експлуатуючої організації для перевірки внутрішньобудинкової системи. Тож зверніться до ПП «Бокуд», що за адресою вул. Ватутіна, 46. Тел. диспетчерської 26-34-44, начальник Олєшко Юрій Миколайович, тел. 27-14-44

2018-02-22 08:28:26 ( Дишкант Лариса Михайлівна )

Доброго дня! В телефонному режимі я вже до вас зверталася, в січні місяці, але ніяких змін. Я проживаю по вулиці Магістратській, будинок 65, квартира 23, до того як був встановлений будинковий лічильник у мене в квартирі було тепло і були гарячі батареї, а тепер в квартирі холодно і половина батареї теплої, а половина холодної. Невже не можна прийти і випустити повітря, щоб було тепло? За що я плачу гроші?

Наше підприємство перевірило надання послуги з централізованого опалення на Ваш будинок, температурні показники - в межах норми. Тому зверніться до експлуатуючої організації для перевірки внутрішньобудинкової системи, адже внутрішньобудинкова система – це їх зона відповідальності. Тож, зверніться до ЖЕО, що знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Миколи Оводова, 1, тел. диспетчерської 550-350, 508-355, 068-118-09-49. Директор ТОВ «ЖЕО» Майданов Олександр Володимирович, тел. - 550-350.

2018-02-19 12:15:11 ( Грабчак Олег Володимирович )

Я, Грабчак Олег Володимирович, пенсіонер, учасник бойових дій звертаюсь до Вас з метою отримання роз’яснення стосовно нарахованої мені вартості за отримання послуги за централізоване опалення за січень 2018 року у сумі 1424.20 грн (це з урахуванням пільги 75% як учаснику бойових дій). Звернутися до Вас мене змусила необхідність, так як за контактними телефонами, що вказані у єдиному рахунку за надані житлово-комунальні послуги, мені ніхто не зміг надати конкретної інформації на питання: чому так збільшилася вартість. Так, за листопад 2017 р. ця послуга становила(до сплати) – 630,20 грн. грудень 2017 р. (до слати) – 677,82 грн. (зросла на 7,6%) січень 2018 р. (до сплати) – 1424,2 грн. (зросла в порівняні з груднем на 110%) Навіть якщо взяти до уваги відсоток збільшення оплати вартості наданої вами послуги за аналогічний період минулого року, то грудень 2016 р. (до сплати) – 623 грн. січень 2017 р. (до сплати) – 740,10 грн. (зросла в порівняні з груднем на 18,8 %) Також поясніть мені як встановлюється тариф, чому він кожного місяця змінюється і чому так зріс за минулий місяць цього року: листопад 2017 р. – 21,0651 грудень 2017 р. – 21,9926 січень 2018 р. – 36,7845 Комунальні послуги я завжди оплачую вчасно, заборгованості не маю. Однак, різниця (746,38 грн.) в порівняні з отриманою мною пенсією є суттєвою для мене.

Відповідь очікуйте на електронну скриньку

2018-02-19 08:55:09 ( Нечипор Микола Степанович )

Вул.Ю.Клена 1 кв.14.уже більше двох років некористуюсь гарячою водою (стоїть бойлер) ,кінцеві показники лічильника 551.За січень 2018 прийшла платіжка в якій нараховано три куби гарячої води(показники збільшились на 554 ).Прошу Вас розібратися в даному питанні та перерахувати нарахування

- нарахування за послугу з гарячого водопостачання відбулися у зв’язку з тим, що Ви не подали показники індивідуального приладу обліку гарячої води. До Вас буде направлено контролера для зняття показників приладу обліку Після цього відповідно до фактичних показників приладу обліку нарахування за гаряче водопостачання буде приведено у відповідність. Наголошуємо, що показники індивідуального приладу обліку гарячої води необхідно подавати до 31 числа щомісяця, навіть якщо показник залишається такий же, як і минулого місяця.

2018-02-18 06:34:33 ( Наталія )

Добрий день! Звертаюсь до вас з питанням з приводу нарахувань по опаленню будинку за січень місяць. Отримавши в цьому місяці платіжки, мешканці нашого будинку здивованні з приводу нарахувань за опалення, а саме - чому в більшості платіжок вказано тариф 2.08+24.9195, а в деяких 3.57+24.9196? Чому різні тарифи у мешканців одного будинку? Адреса: ПИРОГОВА, 144. Дякую.

На підприємстві діє двоставковий тариф, який включає умовно-постійну та умовно-змінну складову. Умовно-постійна – складає 2.08 грн за кв.м і нараховується щомісяця протягом року, незалежно від кількості спожитої теплової енергії. Мешканцям, що отримують субсидію (за їхньою заявою), ця складова нараховується лише протягом опалювального періоду і складає 3.57.

2018-02-16 13:41:48 ( Шведа Іван )

Доброго дня ,у нас індивідуальне опалення та відповідно і гаряча вода ,коли ваші працівники прийшли знімати лічильник на перевірку ,то його не було 1-3 дні ,звісно ми гарячою водою не користуємося ,а за цей час нам нарахували певну суму,де логіка ,чому я маю платити за те чим не користуюсь,чекаю на вашу розсудливість та розуміння.

у період повірки індивідуального приладу обліку гарячої води нарахування здійснюються відповідно до показників загальнобудинкового приладу обліку гарячої води. Якщо ж ви не користувалися послугою, Вам буде зроблено перерахунок.

2018-02-16 08:45:47 ( Петюренко Павло Миколайович )

В моїй квартирі індивідуальне опалення, транзитом проходить теплова мережа діаметром 20мм в ізоляції, довжина якої складає 2,50 м. Прошу Вас пояснити нарахування за центральне опалення 72 грн 90 копійок за січень місяць. м. Вінниця 3пров Глінки 15а кв 18

Вказана сума – це нарахування за опалення місць загального користування вашого будинку. Нарахування здійснюються згідно із Постановою № 630 пункту 28 споживачі, які становили у квартирі багатоквартирного будинку індивідувальну (автономну) систему опалення, сплачуюють послуги з централізованого опалення місць загального користування будинку відповідно до методики розрахунку кількості теплоти спожитої на опалення місць загального користування багатоквартирних будинків та визначення плати за їх опалення, затвердженої наказом Міністерства регіонального розвитку та будівництва від 31.10.2006 р. №359.

2018-02-15 17:21:01 ( Герцун Н. О. )

Доброго дня. Проживаю за адресою проспект Юності 29/812 . Мені постійно дописують лишні куб.м гар.води. Тільки за останній рік, скільки до вас звонила з цього питання. Дописали лишні 34,42 куб.м гар.води, а це 2548,81 грн. Почали з 02.2017-07.2017 року. Приходив контролер виправила. І це при тому, що я завжди завчасно подавала показники лічильника, тому що максимум скільки я можу використати - це 2 куб.м, а так то 1 куб.м в місяць Через місяць в жовтні знов дописали 6 куб.м, знову звонила скаржилася. Я вже не користуюсь гар.водою з грудня 2017р. З показниками 336 куб.м. Син поставив мені бойлер. І на тобі, в лютому 2018р. дописали 8,69куб.м гар.води на 665,74 грн. Знову звонити скаржитися? Скільки це буде тривати? Я досі відправляю показники 336 куб.м Зробіть щось з цим. Дуже вас прошу. Оскільки звонити до вас з мобільного дуже дорого.

нарахування за послугу з гарячого водопостачання за Вашою адресою здійснювалися відповідно до нормативу в ті місяці, коли Ви або невчасно, або некоректно подавали показники приладу обліку гарячої води. Для зняття показників приладу обліку зверніться до відділу контролю енергозбуту нашого підприємства за тел.. 67-11-07. Після цього відповідно до фактичних показників нарахування за гаряче водопостачання буде приведено у відповідність

2018-02-15 11:12:13 ( Маламура Станислав Алексееви )

Спасибо за оперативный ответ на мой запрос,но он совершенно не удовлетворил меня.Прошу Вас предоставить мне план коммуникаций теплокомунэнерго НЕ ВНУТРИДОМОВЫХ, а ПРОХОДЯЩИХ ПО УЛИЦЕ ДОМА 25. Заранее благодарен. План прошу выслать почтой по адресу 21018 Винница ул.Р.Скалецкого д.25,кв.22 Маламура С.А. заверенный печатью вашего предприятия. Заранее благодарен.

Інформація на звернення опрацьовується і буде відправлена на електронну скриньку

2018-02-15 06:32:58 ( Гедз Сергій )

Доброго дня. Будинок вул.Батозька 6. Встановлено лічильник тепла (наскільки я розумію, для раціонального використання тепла і економії на опаленні) і почались чудеса. В трубах вода градусів 40, а тариф 47,32. Постає питання чи це такий лічильник добрий, чи сама система опалення не відповідає нормам. Надіюсь на вашу турботу про абонентів і вирішення цієї проблеми. Дякую. Надіюсь на оперативне реагування.

За Вашою адресою встановлений загальнобудинковий прилад обліку теплової енергії відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання». Лічильник встановлений відповідно до всіх норм. Звертаємо Вашу увагу на те, що прилад обліку теплової енергії - не спосіб економії, а він фіксує кількість реально спожитої теплової енергії на будинок. Нарахування за централізоване опалення у вашому будинку здійснюється відповідно до показників загальнобудинкового приладу обліку теплової енергії. Сума, яку ви бачите у платіжках, нараховується відповідно до такої формули: витрата теплової енергії на будинок (відповідно до показників лічильника) множиться на тариф 1123, 69 грн за 1 гігакалорію, який є єдиним по підприємству, і ділиться на опалювальну площу будинку.

2018-02-14 15:46:16 ( Маламура Станислав Алексееви )

Добрый день.Ул.Р.Скалецкого 25.Летом был установлен счётчик,оплата за тепло вырасла в 10 (!)раз.На жалобы и просьбы разобраться нет действий.Счётчик установлен на входе дома,после коммуникации проходят по улице(более 150 метров)-мы платим за отопление улыцы. Прошу Вас выслать по почте на адрес-21018 Винница,ул.Р.Скалецкого д.25 кв.22. Маламура Станиславу Алексеевичу план прохождения комуникаций отопления дома с указанием мемта устаногвки счётчика.Данная информация нежна для обращения в суд.Прошу заверить данный план мокрой печатью организауии и подписью ответственного. Заранее благодарен.

За Вашою адресою працівниками КП ВМР “Вінницяміськтеплоенерго” спільно з представником експлуатуючої організації ТОВ “ЖЕО” було проведено обстеження теплового обладнання та технічного стану внутрішньобудинкової системи централізованого опалення. В результаті обстеження було встановлено, що температурні та гідравлічні параметри теплоносія на вводі в будинок відповідають режиму роботи котельні. Фактична витрата теплоносія на вводі в житловий будинок вдвічі перевищує розрахункову. Працівником КП ВМР “Вінницяміськтеплоенерго” відрегульовано витрату теплоносія та надано припис експлуатуючій організації (ТОВ “ЖЕО”) щодо проведення налагодження елеваторного вузла, а саме встановлення звужуючого пристрою (сопла) у відповідності до приєднаного теплового навантаження на будівлю. Щодо встановлення загальнобудинкового приладу обліку теплової енергії - він встановлений відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» на вводі теплових мереж у будинок. Щодо плану системи опалення будинку – зверніться до ТОВ «ЖЕО», адже саме житлово-експлуатуюча організація відповідає за внутрішньобудинкову систему і може надати Вам відповідні документи.

2018-02-13 09:45:02 ( Мороз Т.О. )

Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, що вплинуло на тариф з централізованого опалення 35,23 за адресою: вул. Павла Тичини,5. В грудні тариф був 28,32. Особливих морозів (похолодання) у січні не було... Заздалегідь дякую.

За Вашою адресою встановлений загальнобудинковий прилад обліку теплової енергії. Нарахування за централізоване опалення у вашому будинку здійснюється відповідно до показників загальнобудинкового приладу обліку теплової енергії. Сума, яку ви бачите у платіжках, нараховується відповідно до такої формули: витрата теплової енергії на будинок (відповідно до показників лічильника) множиться на тариф 1123, 69 грн за 1 гігакалорію, який є єдиним по підприємству, і ділиться на опалювальну площу будинку.

2018-02-12 10:28:53 ( Варламова Марія )

Доброго дня! Сьогодні, 12.02.2018 р. за адресою вул. Келецькаа 78 Б, кв. 3. гарячою водою користуватись неможливо. У зв'язку з цим за цей день прошу не нараховувати плату (лічильники у квартирі відсутні). На жаль, при онлайн-зверненні неможливо прикріпити фото, на якому зображено колір води, проте копію звернення разом з фото надіслано до Вінницької міської ради. Чекаю на Вашу відповідь.

За Вашою адресою сьогодні відбувалася ремонтні роботи з чистки бойлера. Колір води може забруднюватися у зв’язку з накопиченням бруду у стояках. Для того, щоб у подальшому таких ситуацій із забрудненням води не виникало, зверніться до житлово-експлуатуючої організації, щоб вони прочистили стояки у будинку. Адже це внутрішньобудинкова система, за яку відповідають саме житлово-експлуатуючі орагіназації. Тож зверніться до ЖЕК-7, що знаходиться за адресою, вул. 600-річчя, 80. в.о. начальника - Олійніченко Віктор Васильович т.46-45-31, Диспетчерська т. 51-13-53, 46-94-72.

2018-02-08 07:44:49 ( Головатюк Ігор )

Доброго дня. Прошу розібратись і дати відповідь : хто винен ? Та хто і за що має платити ? Суть. Я є новим власником квартири. Побачив на дверях під'їзду оголошення, про перелік квартир в яких настав час повірки лічильників гарячої води, та якщо не зробити повірку - плата за гаряче водопостачання буде нараховуватись, як без лічильника. Також пропонували на цілий ( визначений) робочий день залишитись вдома, оскільки в такому випадку мої лічильники зможуть повірити безкоштовно. Враховуючи те,що в моїй квартирі по вулиці Константиновича б. 37 встановлене автономне опалення ( тому я не використовую гарячу воду) та немає змоги платити зайві кошти ( як без лічильника нарахування та оплата повірки), я з великими складнощами відпросився з роботи та очікував представників міськтеплоенерго весь робочий день. Але ніхто не завітав. Знаєте в комерційних організаціях люблять відпускати своїх працівників та втрачати прибуток (це сарказм). Як сумлінна людина, я зателефонував до вашої організації , щоб вияснити , як все ж повірити лічильники. Мені запропонували викликати контролера та чекати його весь робочий день. Залишилась дружина (розумієте чому) Прийшов контролер, дуже поспішала , нічого не говорила, не пропонувала. Розпломбувала лічильники, написала Акт та повідомила, що потрібно занести лічильник на повірку до організаці за адресою: вул. Миколайчука 38 а , а потім викликати її на опломбування. Також зазначила, що якщо швидко не повірять то в кінці місяця та на початку вона зайнята зняттям показників будинкових лічильників тому не зможе в ці дні прийти. Розпломбування відбулось: 17.01.18 Викликали приватного сантехніка ( не могли залишатись на весь робочий день вдома), оплатили послуги зняття лічильника. Залишились без гарячої води, оскільки контур гарячого водопостачання був розгерметизований ( правда сантехнік пропонував купити вентеля , щоб закрити труби в місцях лічильників і мати змогу користуватись і на далі гарячою водою котла автономного опалення. Не маючи бажання (та змоги) витрачати ще на вентеля 200-300 грн. - залишився без гарячої води (+ це було не критично, бо в цей час користувались рідко , були вдома не часто) Далі завіз лічильники на повірку ( в робочий час) там прийняли , але сказали що спеціаліста, що проводить повірку , зараз немає, може буде на наступному тижні. "Ви, як хочете" - сказали там, а я не хотів ще двічі викликати сантехніка і платити йому та двічі контролера в робочий час (а це 2 робочі дні). Тому залишив - що я втрачаю ? Ну побуду без гарячої води (мій прадід також не мав гарячого водопостачання - вижив. Тоді ж взяли мій номер телефона та повідомили, що зателефонують коли повірять. Не зателефонували ! Не дочекавшись дзвінка - сам пішов виясняти чи повірили мої лічильники. Не повірили! Людини що повіряє лічильники так і не було. Але сказали що я взагалі дарма приносив лічильники на повірку, оскільки на них пломба повірки IV квартал 2017 року , "і куди дивився контролер" - вони кажуть. "У вас також тут порядок" - кажу я їм. Знову я викликав приватного сантехніка ( в не робочий час приходить він, хоч і не в будь- який день - оплачую я) Викликали контролера - через день прийшла і опломбувала, вказавши на Акті (в куточку) , що причина розпломбування - заміна труб (все вірно - навіщо ж було розпломбовувати лічильники , які повірені) Та повідомила, вперше, що за весь час розпломбування ( майже 3 тижні) нам нарахують за середнім тарифом. А в квартирі прописано три мешканці. На питання: чому про це вперше говориться зараз? Відповідь - "то що вже зробиш", та розповідь про інші можливості не платити ( але вже пізно!) Є питання. Якщо мені нарахують плату за цей період: За що? , Чому? Що я зробив невірно? Що зробили невірно працівники міськтеплоенерго? Які профілі компетенції працівників ВМТЕ? Які обов'язки працівників ВМТЕ? Яка відповідальність працівників та керівництва ВМТЕ? Навіть якщо не нарахують плату: Чи включено в якийсь тариф плату за демонтаж-монтаж та транспортування при проведенні повірки. Чи не здається керівнику ВМТЕ, що в організації вцілому коїться безлад та хто за це відповідальний. P.S. Прошу з відповідальністю віднестись до даного звернення, оскільки дана ситуація мене дуже обурила і я вже знаходжусь на етапі вивчення законодавства. Я збираюсь використати всі законні та та гарантовані державою методи вирішення даного безладу. Цікавий факт: хто наплював на повідомлення ВМТЕ та нічого не робив - немає ні проблем ні боргів.

Прилади обліку гарячого водопостачання було розпломбовано 17.01.17р. контролером теплового господарства згідно із Вашим зверненням щодо розпломбування лічильників для періодичної повірки. Згідно із базою даних КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» термін повірки даних лічильників закінчився 01.12.14р. При проведенні розпломбування контролеру не було надано ні паспорта на лічильники, ні паспорта про проведення повірки. Перевірити повірочне тавро було неможливо, оскільки лічильники встановлено у важкодоступному місці. Після розпломбування, аби не нараховувалась плата, було запропоновано опломбувати вводи в закритому стані на період проведення робіт по демонтажу, монтажу та повірці, але споживач відмовився. В укладеному акті про розпломбування чітко прописано, що до моменту опломбування лічильників плата за послуги з постачання гарячої води буде нарахована згідно із затвердженими нормами споживання з розрахунку на одного мешканця в місяць. З даним актом споживач був ознайомлений, поставив свій підпис та отримав один екземпляр наручно. За період від моменту розпломбування до опломбування приладу обліку нарахування буде знято, а також буде проведено роз’яснювальну роботу з працівниками.

2018-02-07 12:24:42 ( Олійник Олександр Миколайови )

07.02.2018 року за адресою: м. Вінниця, Пирогова 157. кв.25 відключено централізоване опалення будинку вже упродовж 2 годин з 10:30 до 14:15. Прошу відреагувати. Дякую, Ваш споживач Олександр Олійник.

Ви не є споживачем послуг нашого підприємства. З вашою проблемою зверніться до КП «Вінницяоблтеплоенерго», яке надає послуги з гарячого водопостачання на ваш будинок.

2018-02-07 11:19:39 ( Федорчук Олена )

Відсутність гарячого водопостачання з 28.01.2018 по 07.02.2018 і на даний момент. 07.02.2018 контролером Вінницяміськтеплоенерго було складено акт-претензія про неналежне надання послуг гарячого водопостачання за адресою вул.Хмельницьке шосе буд.53, кв.64 (і по другому під'їзді в цілому в будинку 53 по Хмельницькому шосе). Належна реакція представників ЖЕО відсутня. Проблема протягом довгого терміну не усунена.

7.02.2018 р. контролером нашого підприємства було складено акт-претензію про неналежне надання послуги з гарячого водопостачання. Наше підприємство перевірило надання послуги на Ваш будинок, температурні показники - в межах норми. Тому зверніться до експлуатуючої організації для перевірки внутрішньобудинкової системи, адже внутрішньобудинкова система – це їх зона відповідальності. Тож, зверніться до ЖЕО, що знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Миколи Оводова, 1, тел. диспетчерської 550-350, 508-355, 068-118-09-49. Директор ТОВ «ЖЕО» Майданов Олександр Володимирович, тел. - 550-350.

2018-02-02 12:53:30 ( Калініна Наталія )

Доброго дня! Вас знову турбують мешканці буд. 25 по вул. Скалецького. До нас вже два раза приходили представники вашого підприємства, але пояснень, чому такий великий тариф на опалення, ми так і не отримали. Те, що нам кажуть про неутеплені труби на чердаку, так вони і в інших будинках неутеплені, але таких тарифів там нема. Єдине, чим ми вирізняємось серед інших будинків, так це те, що більше 100м труби після лічильника йде по подвір*ю, отже, основні втрати тепла саме там. Якщо це не так, то поясніть нам звідки такий тариф - 45,47грн/м2 і як його зменшити. Дякую.

На Ваше звернення, щодо великої плати за послугу з централізованого опалення в житловому багатоквартирному будинку по вул. Скалецького, 25 працівниками КП ВМР “Вінницяміськтеплоенерго” спільно з представником експлуатуючої організації ТОВ “ЖЕО” було проведено обстеження теплового обладнання та технічного стану внутрішньобудинкової системи централізованого опалення. В результаті обстеження було встановлено, що температурні та гідравлічні параметри теплоносія на вводі в будинок відповідають режиму роботи котельні. Фактична витрата теплоносія на вводі в житловий будинок вдвічі перевищує розрахункову. Працівником КП ВМР “Вінницяміськтеплоенерго” відрегульовано витрату теплоносія та надано припис експлуатуючій організації (ТОВ “ЖЕО”) щодо проведення налагодження елеваторного вузла, а саме встановлення звужуючого пристрою (сопла) у відповідності до приєднаного теплового навантаження на будівлю. Крім того під час обстеження розподільчих трубопроводів но горищі виявлено відсутність теплової ізоляції (70%), зауважимо, що схема подачі теплоносія з верхнім розливом. У другому підїзді на опалювальній сходовій клітині побите скло. Проектом на будівлю передбачено після елеваторного вузла вихід трубопроводів (підземна прокладка) для забезпечення послугою з централізованого опалення під’їздів 2-4. Вам необхідно звернутися в експлуатуючу організацію ТОВ “ЖЕО”, щоб в міжопалювальний період розглянути питання переобладнання внутрішньобудинкової системи опалення.

2018-01-31 09:03:36 ( житель міста )

Добрий день шановні працівники КП ВМТЕ. Я - житель будинку №5 по вул. Космонавтів. Хочу розповісти один цікавий факт: протягом року, підвали, які знаходяться в моєму під'їзді, зламували та обкрадали і, що найцікавіше, це ставалося після того, як працівники вашого підприємства працювали у підвальному приміщенні. Така ж ситуація сталась приблизно тиждень тому: я побачив великий автомобіль жовтого кольору, на якому було написано "ми несемо людям тепло", працівники, які перебували в ньому,постійно ходили у підвальні приміщення, напевно щось ремонтували. На наступний день, жителі мого під'їзду прийшли до мене та поскаржились, що в них зламані та пограбовані підвали. Я пішов перевірити свій і побачив , що його вдруге зламали, скоріше всього ломом, тому що на дерев'яних дверях залишились сліди та замок був пошкодженим. До поліції я вирішив поки не звертатися ,адже я не маю прямих доказів злочину. Я не хочу звинувачувати вашу організацію, але вважаю за потрібне порадити вам провести службове розслідування.

Інформація передана у відповідний структурний підрозділ нашого підприємства. Для проведення розслідування та з’ясування подробиць з вами зв’яжуться працівники нашого підприємства.

2018-01-30 17:45:17 ( Демко Олександр )

Доброго дня. Доводжу до Вашого відома, що в будинку, за адресою вул. Олега Антонова 54, кв. 115, тривалий час є проблема з постачанням гарячої води. А саме, гаряча вода подається неналежної температури або зовсім холодна. Попередньо звертався в ЖЕО, але отримав відповідь, що повинен звернутись до Вас. Сподіваюсь на найшвидше вирішення цієї проблеми, або проведення перерахунку за надання послуг не в повному обсязі згідно пункту №29 правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення. Дякую.

Ми передали інформацію у відповідний структурний підрозділ підприємства. Завтра наші фахівці вийдуть за Вашою адресою для перевірки.

2018-01-29 17:44:47 ( Калініна Наталія )

Доброго дня! Вас знову турбують мешканці буд. 25 по вул. Скалецького. До нас вже два раза приходили представники вашого підприємства, але пояснень, чому такий великий тариф на опалення, ми так і не отримали. Те, що нам кажуть про неутеплені труби на чердаку, так вони і в інших будинках неутеплені, але таких тарифів там нема. Єдине, чим ми вирізняємось серед інших будинків, так це те, що більше 100м труби після лічильника йде по подвір*ю, отже, основні втрати тепла саме там. Якщо це не так, то поясніть нам звідки такий тариф - 45,47грн/м2 і як його зменшити. Дякую.

На Ваше звернення, щодо великої плати за послугу з централізованого опалення в житловому багатоквартирному будинку по вул. Скалецького, 25 працівниками КП ВМР “Вінницяміськтеплоенерго” спільно з представником експлуатуючої організації ТОВ “ЖЕО” було проведено обстеження теплового обладнання та технічного стану внутрішньобудинкової системи централізованого опалення. В результаті обстеження було встановлено, що температурні та гідравлічні параметри теплоносія на вводі в будинок відповідають режиму роботи котельні. Фактична витрата теплоносія на вводі в житловий будинок вдвічі перевищує розрахункову. Працівником КП ВМР “Вінницяміськтеплоенерго” відрегульовано витрату теплоносія та надано припис експлуатуючій організації (ТОВ “ЖЕО”) щодо проведення налагодження елеваторного вузла, а саме встановлення звужуючого пристрою (сопла) у відповідності до приєднаного теплового навантаження на будівлю. Крім того під час обстеження розподільчих трубопроводів но горищі виявлено відсутність теплової ізоляції (70%), зауважимо, що схема подачі теплоносія з верхнім розливом. У другому підїзді на опалювальній сходовій клітині побите скло. Проектом на будівлю передбачено після елеваторного вузла вихід трубопроводів (підземна прокладка) для забезпечення послугою з централізованого опалення під’їздів 2-4. Вам необхідно звернутися в експлуатуючу організацію ТОВ “ЖЕО”, щоб в міжопалювальний період розглянути питання переобладнання внутрішньобудинкової системи опалення.

2018-01-22 09:35:33 ( Лілія )

17.11.2017 було здійснено платіж за усі комунальні послуги, включаючи опалення, а рахунок за грудень прийшов з боргом за опалення у розмірі 757.13 грн. Загальна сума платежу за опалення 31.1 кв.м за один місять склала 1543.5 грн. Як таке можливе? Особовий рахунок 06150939 (пр. Юності 23, кв. 53).

17.11.2017 року Ви здійснили платіж за попередній місяць (за жовтень). Сума у розмірі 757.13 грн була Вам нарахована за листопад. Оскільки Ви не сплатили цю суму, то зараз у платіжці Ви бачите нарахування у розмірі 1543,50 грн. – це нарахування за два місяці (листопад та грудень). Наголошуємо на тому, що в платіжках, які ви отримуєте в поточному місяці, ви бачите нарахування за попередній місяць.

2018-01-21 12:22:56 ( Жураківська Тетяна Валерїівн )

Добрый день! Проживаю по адресу: Винница, ул. Киевская 53/89 Жураковская Т.В. Последние 10 лет не пользуюсь горячей водой, так как установила бойлеры. Об отказе от горячей воды писала заявление в вашем расчетном центре. Последние показатели счетчиков 753233 - 31.01 куб, 699849 - 73.01 куб. Суть проблемы: в рахунке станом на 01.01.2018 вдруг изменились показания счетчиков и начислена за плата за горячую воду. Прошу остановить дописывание несуществующего потребления в будущем. На данный момент прибываю за границей, не имею возможности прийти в расчетный центр. Спасибо за внимание.

Сьогодні, 22.01, за Вашою адресою буде направлено контролера для зняття показників приладу обліку.

2018-01-18 18:46:56 ( Боженьов Олександр )

Моя адреса: вул. Стрілецька, буд. 16а кв.21. 10 років тому наша родина відмовилась від користування гарячою водою централізованого постачаня, встановили бойлер. Про вказане було написано заяву до розрахукового центру за адресою вул. Фрунзе 43. Показники ліічильників гарячої води залишались без змін: кухня - 20,00, ванна - 45,00. Але, в січні цього року, Вами до показників було нараховано по 4,88 кубів на кожен лічильник. Прошу розібратись та повідомити причину. Ми працюємо, вдома буваємо тільки після 18 годин.

За Вашою адресою нарахування за послугу з гарячого водопостачання відбувається за наданими показниками лічильника. Оскільки в грудні місяці Вами не було передані показники, Вам було нараховану суму відповідно до нормативу. Для врегулювання питання зверніться до служби збуту нашого підприємства за тел.: 46-03-45 або 55-16-51.

2018-01-17 18:21:45 ( Столяр Дмитро )

Добрий день Я вже давно не користуюсь гарячою водою, так як в мене стоять водонагрівачі, лічильники гарячої води показують завжди: 43 та 120.2 куба. В січні "Центр муніципальних систем управління" нарахував мені додатково 2.84 куба на кожний лічильник. Поясніть будь-ласка звідки взялись зайві куби ? Всі лічильники повірені декілька місяців тому. Моя адреса: Вінниця, А.Первозванного 24, 16. З повагою Дмитро Столяр.

Сьогодні, 18.01, за Вашою адресою буде направлено контролера для зняття показників приладу обліку.

2018-01-17 14:47:40 ( Горбунова Ганна Вікторывна )

здравствуйте моя семья я муж и двое детей живем на ул р Скалецкого 25 кв 15 мой муж болен и не работает мы получаем субсидию все было хорошо до ноября месяца пока нам не прислали платежки с завышенными необоснованными тарифами на отопление в которых даже не учтены показания по счетчику на дом .Скажите как мне заплатить 1.5 тысячи за отопление и прокормить семью с зарплатой в 3 тысячи.И такая ситуация не у меня одной в этом доме.Почему 10 лет было все в порядке с платежками и откуда появились такие завышенные тарифы на наш дом тем более часть трубы по отоплению проложена по стадиону.Прошу решить этот вопрос как можно скорее или мы жильцы этого дома будем вынуждены жаловаться в другии инстанции

Ваша інформація передана у службу збуту нашого підприємства. Після опрацювання чекайте відповідь на електронну адресу.

2018-01-17 13:51:18 ( Чащін Павло )

Доброго дня. Помешкання за адресою вул. Ерусалимка 9, кв.8 Цього року на будинок було встановлено лічильник тепла. Тарифи на тепло виросли більше ніж у 2 рази! За листопад і грудень по 45-46 грн за м2. І це за місяці коли не було морозів! Середня ставка опалення по місту в ці місяці 23-24 грн/м2. Будинок на 8 квартир, 4 з яких індивідуальне опалення. Плюс до того, лічильник втановлений не у будинку, а за 10-12 метрів біля нього. І труби ідуть в землі, ніяк не утеплені. Також не відомо стан утеплення труб на даху... З цього виникають питання: 1. Законність втановлення лічильника за таких умов (віддалено від будинку і без попереднього утеплення мереж) 2. Чи вірно налаштований лічильник. 3. Чи вірно проводяться розрахунки. 4. Чи утеплені труби у сусідів з індивідуальним, через яких проходять мережі. За 2км квартиру нарахування ~2800 грн. А це більше 400 м3 газу в перерахунку.... Завчасно дякую за відповідь.

Ваша інформація передана у службу збуту нашого підприємства. Після опрацювання чекайте відповідь на електронну адресу.

2018-01-17 12:18:11 ( Круць Дар'я )

Доброго дня! Компанія "Євроіндекс", організатор київської міжнародної виставки-форуму комунальної галузі, важкої техніки та обладнання для автодорожної, будівельної та гірничо-видобувної галузей. Запрошуємо Вас відвідати даний захід. Якщо Вас зацікавило безкоштовне відвідування заходу, ми надішлемо на Вашу електронну адресу більш детальну інформацію. Дякуємо за увагу!

Дякуємо Вам за запрошення. Але просимо Вас подібні запрошення наступного разу відправляти на електронну адресу zmi@vmte.vn.ua або office@vmte.vn.ua . Адже категорія «онлайн-скарга» на нашому сайті, в першу чергу, створена для оперативного реагування на аварійні та інші проблемні ситуації.

2018-01-16 18:55:35 ( Калініна Наталія )

Добрий день! Я вже зверталась до вас щодо тарифів по будинку 25 вул. Скалецького. Приходив представник вашого підприємства і було складено акт про те, що дійсно теплопровід після лічильника виходить за територію будинку. Якщо нестандартний проект теплопроводу, то має бути і нестандартне рішення по тарифам. Тариф 45 грн за кв.м. "непідйомний" для мешканців нашого будинку і ми не зобов*язані за законом оплачувати втрати тепла поза будинком. При такому тарифі температура в квартирах не піднімається вище 20 градусів, отже втрати тепла відбуваються поза межами будинку або несправний лічильник. Будинок наш цегельний, вікна пластикові. Вирішіть, будь ласка, нашу проблему.

Ваша інформація передана у службу збуту нашого підприємства. Після опрацювання чекайте відповідь на електронну адресу.

2018-01-12 10:50:47 ( Михайло Володимирович )

Скарга - 1 Від 6.01.18 по цей час 12.01.18 за адресою пров. І. Миколайчука 6 відсутня гаряча вода! Скарга - 2 На протязі дня 12.01.18 за телефоном 55-16-55 диспечир не відповідає!

6.01.2018 року до диспетчерської служби нашого підприємства надійшла заявка від мешканців квартири №16 вашого будинку за адресою: пров. Миколайчука, 6 про відсутністю гарячого водопостачання. Для перевірки вийшли працівники ЖЕО, які виявили течію між квартирами №16 та №20. Перекрили гарячу воду по стояку. Мешканців квартири №20 не було вдома, тому ліквідувати проблему було неможливо. Оскільки дана течія – це проблема внутрішньобудинкової системи, то її повинні ліквідувати представники житлово-експлуатуючої організації. Для з’ясування ситуації зверніться до ЖЕО, що знаходиться за адресою: м. Вінниця, Миколи Оводова, 1, тел. диспетчерської 550-350, 508-355, 068-118-09-49. В.о директора ТОВ «ЖЕО» Романюк Ірина Йосипівна 550-350. Телефон диспетчерської служби нашого підприємства – 43-34-95, яка працює цілодобово.

2018-01-12 10:09:37 ( Бондар Юрій )

Гаряча вода рідко буває гарячою. Протягом дня взагалі холодна. Треба довго спускати воду, щоб пішла тепла. Адреса: вул. М.Амосова, буд. 9, кв. 138

Ви не є споживачем послуг нашого підприємства. З вашою проблемою зверніться до КП «Вінницяоблтеплоенерго», яке надає послуги з гарячого водопостачання на ваш будинок.

2018-01-12 06:48:22 ( Volodymyr )

Здравствуйте, Первозванного 2/102, почему пришёл заоблачный счёт за отопление и за гарячую воду? Если в прошлом месяце отопление 600 грн, в этом 2000 грн, а за горячую воду в прошлом месяце 700 грн, а в этом 1300 грн. В чем повышение? Особенно за отопление!!!! Квартплата за месяц вышла около 4000 грн, 50 кв.м квартира! Прошу дайте разъяснение!

У вашому будинку за адресою вул. Первозванного, 2 був встановлений загальнобудинковий прилад обліку теплової енергії, який знаходився на балансі мешканців будинку. Минулого місяця прилад обліку був знятий, оскільки він вийшов з ладу та не піддатний ремонту. Нарахування за послугу з централізованого опалення за грудень місяць здійснювалося відповідно до нормативу. Щодо нарахувань за послугу з гарячого водопостачання: Оскільки у вашій квартирі не встановлений індивідуальний прилад обліку гарячої води, нарахування за послугу, відповідно до Постанови КМУ № 630, здійснюється відповідно до показників загальнобудинкового приладу обліку. Рекомендуємо Вам встановити індивідуальний прилад обліку гарячої води, тоді нарахування здійснюватимуться відповідно до кількості фактично спожитої гарячої води, якщо вчасно передаватимете показники приладу обліку, до 31 числа щомісяця.

2018-01-11 12:43:07 ( Михайлик Лариса )

Вчора за грудень 2017 місяць мені надійшов рахунок з підвищеною платнею та із збільшеним тарифом за центральне опалення. В самому рахунку у розділі примітки зазначена інформація, що нові тарифи вступають у дію з 31.12.2017р. Прошу пояснити, чому тоді за ВЕСЬ грудень 2017р. мені нараховано оплату за новими тарифами?! о/р 01035052.

За Вашою адресою встановлений загальнобудинковий прилад обліку теплової енергії. Нарахування за централізоване опалення у вашому будинку здійснюється відповідно до показників загальнобудинкового приладу обліку теплової енергії. Сума, яку ви бачите у платіжках, нараховується відповідно до такої формули: витрата теплової енергії на будинок (відповідно до показників лічильника) множиться на тариф 1123, 71 грн за 1 гігакалорію (з 31 грудня 2017 року тариф складає 1123,69 грн за 1 гігакалорію), який є єдиним по підприємству, і ділиться на опалювальну площу будинку. Оплата за грудень, окрім 31 грудня, Вам нарахована за тарифами, які діяли до 30 грудня включно. Рахунки за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання за новими тарифами ви побачите у платіжкам за січень, які отримаєте в наступному місяці. Так, на підприємстві на сьогодні нові тарифи, які вступили в дію з 31 грудня 2017 року. Але наголошуємо на тому, що тариф на послугу з централізованого опалення не збільшився, а навпаки - зменшився. Детальнішу інформацію про тарифи дивіться у розділі «тарифи для населення» на нашому сайті за посиланням. http://vmte.vn.ua/price_population.html

2018-01-11 11:21:03 ( Гайдар Костянтин Петрович )

Винница Замостянская дом 4. В октябре поставлен на дом счетчик отопления. Никто из жильцов предупрежден или поставлен в известность не был. В итоге получаю платежку с ценой 33.20 за кв.м. Дома прохладно как и прошлые года а цена намного выше. Кто и как снимает показания счетчика не понятно и невозможно выяснить по телефонам.

Загальнобудинковий прилад обліку теплової енергії у вашому будинку, як і в будинках інших споживачів послуг з централізованого опалення, встановлений відповідно до Закону України "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання". Нарахування за централізоване опалення у вашому будинку здійснюється відповідно до показників загальнобудинкового приладу обліку теплової енергії. Сума, яку ви бачите у платіжках, нараховується відповідно до такої формули: витрата теплової енергії на будинок (відповідно до показників лічильника) множиться на тариф 1123, 71 грн за 1 гігакалорію (з 31 грудня 2017 року тариф складає 1123,69 грн за 1 гігакалорію), який є єдиним по підприємству, і ділиться на опалювальну площу будинку. Показники приладу обліку теплової енергії знімають контролери нашого підприємства. Для того, щоб представник Вашого будинку був присутній при знятті показників, зверніться у відділ контролю енергозбуту за тел. 67-11-07.

2018-01-10 09:50:41 ( Довбня Дмитро )

Доброго дня! Прохання роз'яснити чому при вказаному тарифі в 28,80 грн за грудень 2017 року ви провели нарахування виходячи із тарифу 43,03 грн. Це при тому, що в листопаді нарахування було по тарифу 38,25. а в жовтні 20,51. Проживаю за адресою м.Вінниця Некрасова 15 кв 11. Прохання роз'яснити схему нарахувань З повагою Дмитро Довбня

За Вашою адресою, вул. Некрасова, 15, встановлений загальнобудинковий прилад обліку теплової енергії. Нарахування за централізоване опалення у вашому будинку здійснюється відповідно до показників загальнобудинкового приладу обліку теплової енергії. Тариф по підприємству – єдиний для всіх споживачів. Сума, яку ви бачите у платіжках, нараховується відповідно до такої формули: витрата теплової енергії на будинок (відповідно до показників лічильника) множиться на тариф 1123, 71 грн за 1 гігакалорію (з 31 грудня 2017 року тариф складає 1123,69 грн за 1 гігакалорію), який є єдиним по підприємству, і ділиться на опалювальну площу будинку.

2018-01-09 21:06:29 ( Сироватко Наталія )

Відкоригуйте показники лічильників гарячого водопостачання по ОР 22310422. Станом на 09.01.18 включно показники фактично складають по лічильнику 0878178 -132 м3; 4196995-172 м3. За грудень 2017року за Єдиним рахунком за надані житлово-комунальні послуги кінцеві показники по лічильникам: 0878178-132,57 м3; 4196995-174,74 м3. Перекриті повністю субсидійні кошти за грудень 2017р. та переплата.Тому станом на 01.01.2018 накопичився за ВАШИМИ ДАНИМ НЕПРАВОМІРНИЙ БОРГ споживача.Дані показників лічильників були передані в грудні 29.12.2017 через сайт pay.vn.ua через функцію внесення даних показників без оплати. Ви можете направити для перевірки показників лічильників контролера ( попередньо узгодити дату з обох сторін)

Завтра, 11 січня, до Вас буде направлено контролера для зняття показників приладу обліку.

2018-01-06 12:48:05 ( Ставнчий Андрей Анатольевич )

В связи с ухудшением качества отопления дома по ул. Саксаганского, 11, после того как Вы "влепили", с нарушением нормативных требований, общедомовой тепловой счетчик (извините за скудность речи, но другое выражение на ум не приходит) Вы нам советуете обратиться в ЖЕК-15? Поясните пжалуйста.

Після проведення комісії у Вашому будинку за адресою: вул. Саксаганського, 11 ЖЕКу №15 було зроблено припис, щоб представники ЖЕКу провели роботи зі збільшення діаметру сопла елеваторного вузла, адже елеваторний вузол – це внутрішньобудинкова система, за яку відповідає житлово-експлуатаційна організація, і тому саме вони повинні виконати дані роботи. Тому й ми порадили звернутися Вам до ЖЕКу №15, що знаходиться за адресою: вул. Станіславського, 5. Контактні телефони: диспетчерська - 50-83-53, начальник - Браславський Сергій Юрійович, тел.: 65-69-14

2018-01-06 12:08:00 ( Ставнчий Анюрій Анатолійович )

А температурный график отпуска тепла, разъяснения по-поводу нарушений во-время установки теплового счетчика мне тоже в ЖЕК-15 спросить??? Насколько я понял, все что происходит после элеваторного узла не Ваши проблемы???? Так зачем Вы вообще туда лезли?

Ми отримали Ваше письмове офіційне звернення щодо надання інформації про температурний графік відпуску теплової енергії на будинок та пояснень щодо встановлення приладу обліку теплової енергії. Звернення передали у відповідний структурний підрозділ підприємства. Звернення опрацьовується. Звертаємо Вашу увагу на те, що елеваторний вузол – це вже внутрішньобудинкова система, за яку відповідає житлово-експлуатаційна організація.

2018-01-04 13:03:36 ( Ставничий Андрій Анатолійови )

06.12.17р. звертались до Вас з повторною скаргою щодо погіршення якості опалення будинку по вул. Саксаганського, 11 після встановлення теплового лічильника. 07.12.17р.приходила комісія, яка за результатами своєї роботи прийшла до висновку, що для покращення опалення будинку необхідно збільшити диаметр сопла елеваторного вузла. Станом на 04.01.18р. роботи не виконані. Прошу Вас вжити відповідні заходи.

Дані роботи зі збільшення діаметру сопла повинні були провести представники ЖЕК №15, адже елеваторний вузол – це вже внутрішньобудинкова система, за яку відповідає житлово-експлуатаційна організація. Для вирішення проблеми зверніться, будь ласка, до ЖЕКу №15, що знаходиться за адресою: вул. Станіславського, 5. Контактні телефони: диспетчерська - 50-83-53, начальник - Браславський Сергій Юрійович, тел.: 65-69-14 ЖЕК-15.

2018-01-04 09:59:33 ( Кудлаєнко Викторія )

Добрый день, у меня холодные батареи на протяжении двух месяцев. Из жека приходил сантехник, попробовав стояк, сказал, что проблема в батареях и нужно обращаться к Вам дабы составить акт. Прошу незамедлительно связаться со мной.

Для з’ясування проблеми у вашому будинку за адресою: вул.Грушевського, 70 завтра, 5.01, з 10:00 працюватиме комісія у складі представників нашого підприємства та житлово-експлуатуючої організації – ЖЕО. Але наголошуємо на тому, що відповідальність нашого підприємства завершується зовнішньою стіною вашого будинку. Далі - внутрішньобудинкова система, за яку відповідає житлово-експлуатуюча організація. Тому якщо виникають проблеми у внутрішньобудинковій системі, в першу чергу, звертайтеся до ЖЕО, що знаходиться за адресою: м. Вінниця, Миколи Оводова, 1, тел. диспетчерської 550-350, 508-355, 068-118-09-49. В.о директора ТОВ «ЖЕО» Романюк Ірина Йосипівна 550-350.

2017-12-28 21:16:24 ( Калініна Наталія )

?Добрый день. Мы проживаем по улице Р.Скалецкого, 25. Получили за ноябрь платёжку на астрономическую сумму по новому вдруг тарифу 3.70+39.6800.В расчетном центре подтвердили новую цену-это всё потому что у вас стоит общедомовой счётчик тепла. Во всех квартирах нашего дома с центральным отоплением стоят пластиковые окна, подъезды закрыты, в квартирах прохладно, а счет ужасный. И только когда выпал снег, по проталинам вдоль подземных труб отопления, мы вспомнили, что труба отопления (уже после счетчика тепла) выходит на улицу из 1 подъезда и около 100 м до 4 подъезда греет землю, а мы за это платим. хотелось бы получить официальный ответ на вопросы жильцов: 1. Делалась ли проэктная документация на наш дом , кто и как её оплачивает. Можно ли с ней ознакомиться.? 2. В связи с большими потерями тепла не по нашей вине из-за труб теплоснабжения, которые уже после счетчика проходят снаружи дома, мы просим перевести наш дом на тариф без счетчика. И по этому же тарифу пересчитать оплату за октябрь и ноябрь. Достаточно ли для этого заявления жильцов с подписями, которое уже оформлено на ваше предприятие и на горсовет? Заранее благодарны.

Нарахування за централізоване опалення у вашому будинку здійснюється відповідно до показників загальнобудинкового приладу обліку теплової енергії. Тариф по підприємству – єдиний для всіх споживачів. Сума, яку ви бачите у платіжках, нараховується відповідно до такої формули: витрата теплової енергії на будинок (відповідно до показників лічильника) множиться на тариф 1123, 71 грн за 1 гігакалорію, який є єдиним по підприємству, і ділиться на опалювальну площу будинку. Обладнання будинків загальнобудинковими приладами обліку теплової енергії відбувається відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання». Відповідно до Закону всі будинки повинні бути обладнані приладами обліку. Тому проводити нарахування за послугу з централізованого опалення, нехтуючи показниками лічильника, не можливо. Інформацію щодо труби, яка виходить з першого під’їзду, ми передали у відповідний підрозділ нашого підприємства. Після опрацювання інформації – чекайте відповідь на електронну скриньку.

2017-12-28 19:00:00 ( Лаврова Валентина )

Доброго дня! Ми, мешканці будинку 50 по вулиці Грушевського. На протязі двох років не отримуємо належне тепло, тому, що поставили звужуючий пристрій на централізоване опалення. В результаті у квартирах холодно, сиріють стіни, хворіють мешканці будинку квартир №8,11,14,21,22,23,24. Попередню зиму у кімнатах було 8-10 градусів тепла. За холодні батареї ЖЕО робить повне нарахування, хоча знають що немає відповідного тепла. Просимо Вас направити комісію по вирішенню централізованого опалення по нашому будинку. Дякуємо!

Відповідальність нашого підприємства завершується зовнішньою стіною вашого будинку. Далі - внутрішньобудинкова система, за яку відповідає житлово-експлуатуюча організація. Тому з даним питанням зверніться до ЖЕО, що знаходиться за адресою: м. Вінниця, Миколи Оводова, 1, тел. диспетчерської 550-350, 508-355, 068-118-09-49. В.о директора ТОВ «ЖЕО» Романюк Ірина Йосипівна 550-350.

2017-12-21 21:49:20 ( Флерко Ольга )

Доброго дня! При наявності лічильника тепла за адресою м. Вінниця, вул. Пирогова,3А, кв.71 (ос.рах.1013868) у квитанції на оплату зазначений тариф - (3,7 грн + 37,1647)=40,87 грн і за 63,9 кв.м опалювальної площі нараховано 2611,45 грн.!!! Ви пишите у своїх поясненням іншим споживачам, що тариф по вашій організації єдиний. То чому ж, при однакових умовах обліку (наявні лічильники на будинках) тарифи у платіжках споживачів по вул. Пирогова,3А - 40,87; Хлібна,28 - 40,47; а по Литвиненко-Вольгемут,27 тільки 19,51. При порівнянні тарифів з минулорічними - вони не на багато зросли, температура повітря в листопаді була вища 0 градусів. Постає питання - а скільки ж тоді буде нараховано, якщо на вулиці буде (-20)? Прошу пояснити за якими методикою і тарифами ідуть нарахування за опалення по нашому будинку, хто із відповідальних по нашому будинку присутній при знятті вашими співробітниками показників обліку тепла.

Нарахування за централізоване опалення у вашому будинку здійснюється відповідно до показників загальнобудинкового приладу теплової енергії. Сума, яку ви бачите у платіжках, утворюється відповідно до такої формули: витрата теплової енергії на будинок (відповідно до показників лічильника) множиться на тариф 1123, 71 грн за 1 гігакалорію, який є єдиним по підприємству, і ділиться на опалювальну площу будинку. Для того, щоб бути присутнім від вашого будинку при знятті показників загальнобудинкового приладу обліку теплової енергії, зателефонуйте у відділ контролю енергозбуту нашого підприємства за номером: 67-11-07 або 67-11-08.

2017-12-21 15:23:49 ( Шемчук Юлія )

Добрий день! У мене виникла проблема з показниками лічильника по електроенергії. 21.12.2017 о 17:00 я вирішила зателефонувати на номер, сказаний в єдиному рахунку, а саме 656941. Не представившись, слухавку підняла жінка і на моє питання різко відповіла, що я не туди телефоную і мою адресу вони не обслуговують, нічого толком не пояснивши і в дуже агресивній формі. На моє прохання представитись, щоб я мала змогу поскаржитись на таке відношення, жінка секунд три мовчала, а потім кинула слухавку. Навчіть, будь-даска, ваших працівників спілкуватись з людьми. Дякую

Доброго дня! Ми надаємо послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання! Номер, за яким Ви телефонували не закріплений за нашим підприємством. Адресуйте ваше звернення до підприємства, яке надає вам послуги з постачання електроенергії.

2017-12-20 09:20:37 ( Віталій Бузинов )

Доброго дня! За яким тарифом йде нарахування за опалення будинку без наявності лічильника тепла за адресою: м. Вінниця, вул. Хлібна, 28? В квитанції про оплату вказаний тариф - 38,31 грн + 2,16 грн за кв.м. Таким чином за квартиру, заг. площею 43 кв.м. згідно наданого рахунку потрібно сплатити 1700 грн. Прошу пояснити утворення ціни. Віталій Бузинов м.Вінниця, вул.Хлібна 28 кв.3

За Вашою адресою встановлений загальнобудинковий прилад обліку теплової енергії. Нарахування за централізоване опалення у вашому будинку здійснюється відповідно до показників лічильника. Сума, яку ви бачите у платіжках, утворюється відповідно до такої формули: витрата теплової енергії на будинок (відповідно до показників лічильника) множиться на тариф, який є єдиним по підприємству, і ділиться на кількість квадратних метрів у квартирі.

2017-12-17 06:29:33 ( Савіцький Юрій )

Вже декілька днів підряд за адресою пров. Ватутіна 2, з гарячого крана йде або холодна, або ледь тепла вода(градусів 15). вирішіть цю проблему, щоб наступного місяця ми не платили за неї як за холодну.

Послуга з гарячого водопостачання на Ваш будинок подається в межах норми, перебоїв та аварій немає. Для вирішення проблеми зверніться, будь ласка, до Вашого балансоутримувача - ПП «Бокуд», директор - Олєшко Юрій Миколайович, приймальна 27-14-44, диспетчерська 26-34-44, адже саме вони відповідають за внутрішньо будинкову систему.

2017-12-13 08:32:03 ( Білокур Ігор Ігорович )

Доброго дня. У нас вдома немає гарячої води. Проживаю за адресою Київська 162а/35. Думаю що забився фільтр перед лічильником. На ньому встановлена пломба, доступу самостійно не маю. Прошу допомогти у вирішенні цього питання. Дякую

Послуга з гарячого водопостачання на Ваш будинок подається в межах норми, перебоїв та аварій немає. Якщо гаряча вода у вашій квартирі відсутня – це проблеми у внутрішньобудинковій системі, за яку відповідають житлово-експлуатаційні організації. Для вирішення проблеми зверніться, будь ласка, до ЖЕК №15, що знаходиться за адресою: вул. Станіславського, 5. Контактні телефони: диспетчерська - 50-83-53, начальник - Браславський Сергій Юрійович, тел.: 65-69-14

2017-12-12 20:31:44 ( Валентин )

Добрий день! Підкажіть, як можна відмовитись від центрального опалення? Це пов'язано з тимм, що поки на вулиці тепло то і в помешкані тепло, як тільки холодає, то одразу і в квартирі холодно. А рахунок за опалення гастрономічний. Я хотів би відмовитись від центрального опалення і перейти на електричне (електроконвектри). Дякую.

На даний момент поквартирне відключення від послуги з централізованого опалення неможливе. Припинити теплопостачання можна в усьому будинку після одноголосного прийняття рішення. Тобто підтримати ініціативу повинні всі власники квартир в будинку.

2017-12-11 23:06:04 ( Дядькович Вiкторiя )

Здравствуйте. В октябре за 20 дней отопительного сезона мы заплатили 419 грн. Пришла платежка за ноябрь .За отопление в квартире площадью 44.45кв.м сумма 3070 грн., Т.е ~70 грн/ кв.м. при том что государством установлено 28.8. На доме стоит счетчик. И всегда платежки были правильные. Я так понимаю либо внесены были ошибочно неправильные данные счетчика либо он сломался, так как сумма нереально велика. Куда необходимо обратиться чтобы решить данный вопрос?

Нарахування за послугу з централізованого опалення будуть приведені у відповідність до коректних показників. Перерахунок побачите в платіжках за комунальні послуги в січні місяці.

2017-12-11 16:14:26 ( Шевчук Анастасія )

Минулого місяця в рахунку за комунальні платежі тариф на опалення був близько 8 грн а цього місяця по тарифу 21, чому так?

У Вашому будинку встановлений прилад обліку теплової енергії. Всі нарахування здійснюються відповідно до його показників.

2017-12-09 17:01:37 ( Нагорнюк Д.І. )

Особовий рахунок: 1042899 КОЦЮБИНСЬКОГО, 78 кв.199 Гар. вода нараховано - 713.35грн. Мешканців: 1 на 1 мешканця у місяць за умови підключення рушникосушильників до систем гарячого водопостачання, грн/1 мешк. 239,75 з 12 травня 2017 року Постанова НКРЕКП від 16.03.2017 № 279 " Розясніть, чому нараховану таку суму.

Інформацію передано до служби збуту нашого підприємства. Після опрацювання інформації очікуйте відповідь на електронну пошту.

2017-12-08 13:56:57 ( Ошовська Леся )

Доброго дня! Проживаю в однокімнатній квартирі за адресою П.Тичини 21, кв. 103. Підскажіть будь ласка, по якій причині тариф на гаряче водопостачання встановлено на рівні 221,60 грн. та яким чином відбувається нарахування? За попередній місяць нараховано оплату в розмірі 1026,23 грн.. В квартирі також встановлений лічильник на гаряче водопостання, по даним якого дана сума не відповідає дійсності.

Інформацію передано до служби збуту нашого підприємства. Після опрацювання інформації очікуйте відповідь на електронну пошту.

2017-12-08 13:08:52 ( Коломійчук Максим )

проживаю у двокімнатній квартирі, ОП 43,6 м2 Особовий рахунок: 1012145 За листопад (при тому, що темпеатура за вікном вище 0) нарахували за опалення 3037.57 грн. Чи немає тут ніякої помилки? Адже по субсидії маю всього 617 грн на опалення, тобто заплатити прийдеться 2400 грн - майже всю зарплату

Інформацію передано до служби збуту нашого підприємства. Після опрацювання інформації очікуйте відповідь на електронну пошту

2017-12-07 07:30:48 ( Четверик Вікторія )

Доброго дня. В будинку № 40, що по вул. О. Довженка занадто низька подача опалення у квартири. Батареї ледь теплі. Більшість мешканців будинку скаржаться на низьку температуру у квартирах, в жилих кімнатах +16 - +18 градусів, і це ще не має морозів. Усі звернення до старшої по будинку щодо збільшення подачі тепла ігноруються. Прошу вжити відповідних заходів щодо вчасної та належної якості надання послуг з опалення у відповідності до умов Договору про надання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води. Заздалегідь вдячна.

Наше підприємство подає теплоносій на ваш будинок в межах норми, перебоїв у подачі не зафіксовано. Якщо ви знаєте точно, що старша по будинку зменшує витрати теплоносія для економії, то звертайтеся до неї, щоб вона відрегулювала подачу тепла. Старша по будинку проживає у кв. №90, тел. 61-25-00. Якщо ж подача тепла буде збільшена, але батареї все-одно будуть холодні, в першу чергу, потрібно звернутися до житлово-експлуатуючої Ваш будинок організації для перевірки внутрішньобудинкової системи. Це ЖЕК№5, що знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Коцюбинського, 11. диспетчерська -50-83-47 начальник Вельгус Олександр Анаталійович 50-84-45. Якщо ж представники зафіксують, що внутрішньобудинкова система в нормі, тоді телефонуйте в диспетчерську службу нашого підприємства за номером 43-34-95 і залишайте заявку.

2017-12-06 13:29:08 ( Ставничий Андрій Анатолійови )

Доброго дня! Після встановлення теплового лічильника в будинку по вул. Саксаганського, 11 значно погіршилась якість опалення. Радіатори ледь теплі, особливо ті, які стоять на "обратке". Різниця температур між "подачею" та "обраткою" більше 30 градусів. Після попереднього звернення від 19.10.17р. приходила комісія, проводились заміри, виконувались якісь роботи, але якість опалення так і не покращилась. Наполегливо просимо надати температурний графік відпуску тепла для нашого будинку, надати роз'яснення щодо порушень під час встановлення лічильника тепла та вжити всі відповідні заходи для покращення якості опалення..

Ваша інформація передана до відділу з контролю якості теплової енергії. Сьогодні, 7.12., представники нашого підприємства разом з представниками житлово-експлуатаційної організації проведуть комісійне обстеження для з’ясування ситуації.

2017-11-29 07:39:11 ( Рибалко Оксана )

вул. Келецька, б. 39, кв. 173. холодні батареї, просимо опламбувати лічильник, для запобігання несанкціонованого доступу до лічильника некваліфікованих осіб.

29.11.2017 року до диспетчерської служби нашого підприємства надійшла заявка щодо холодних батарей. Наше підприємство подає теплоносій до Вашого будинку в межах норми. Житлово-експлуатуюча організація ЖЕО з’ясувала, що мешканці квартири №187 зменшують витрати теплоносія для економії. Тепловий лічильник наше підприємство опломбувати не може, тому що він знаходиться на балансі мешканців будинку, а не на балансі нашого підприємства. Тому з даним питанням звертайтеся до старшого по будинку або до ЖЕО, що знаходиться за адресою: м. Вінниця, Миколи Оводова, 1, тел. диспетчерської 550-350, 508-355, 068-118-09-49. В.о директора ТОВ «ЖЕО» Романюк Ірина Йосипівна 550-350.

2017-11-28 18:09:23 ( Пивовар Андрій )

Доброго дня! Мешкаю в будинку №25 по вулиці Пирогова. Не знаю, чи в ваших силах щось змінити, але з початку опалювального сезону більшу половину часу труби в квартирі абсолютно холодні. Опалення вмикають і вимикають, закономірність у цьому важко прослідкувати, але все ж таки мало не через добу труби знову холодні. Зараз у мене в квартирі дванадцять градусів. Відчуваю, що платимо гроші дарма.

Теплоносій до Вашого будинку подається в межах норми, котельня, від якої подається теплоносій - працює в стабільному режимі. 25.11.2017 року в диспетчерську службу нашого підприємства надходила заявка щодо проблеми з теплопостачанням. З’ясували, що були проблеми у внутрішньобудинковій системі, за яку відповідає житлово-експлуатуюча організація. 26.11.2017 р. ЖЕО виконав всі необхідні роботи і теплопостачання на Ваш будинок було відновлене. Якщо ж батареї у Вашій квартирі досі не гріють – зверніться до ЖЕО для вирішення даної проблеми, що знаходиться за адресою: м. Вінниця, Миколи Оводова, 1, тел. диспетчерської 550-350, 508-355, 068-118-09-49. В.о директора ТОВ «ЖЕО» Романюк Ірина Йосипівна 550-350., адже внутрішньобудинкова система – зона відповідальності житлово-експлуатуючих організацій.

2017-11-28 17:50:03 ( Злотніцький Вячеслав Миколай )

Доброго вечора. Прошу прислати майстра для вирішення проблем з опаленням по адресу проспект Космонавтів, 23, кв 90. В квартирі +19, і це при тому що працює електричний конвектор, в квартирі пластикові вікна і батареї ледь-ледь теплі. В квартирі проживає маленька дитини і я вас прошу швидко відреагувати на це звернення. Дякую.

Теплоносій до Вашого будинку подається в межах норми, перебоїв у подачі не зафіксовано. Тому, в першу чергу, потрібно звернутися до житлово-експлуатуючої Ваш будинок організації для перевірки внутрішньобудинкової системи. Це ЖЕК№6, що знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. 600-річчя, 10. диспетчерська 50-83-54, начальник -Дуднік Тетяна Борисівна 51-31-51. Якщо ж представники зафіксують, що внутрішньобудинкова система в нормі, тоді телефонуйте в диспетчерську службу нашого підприємства за номером 43-34-95 і залишайте заявку.

2017-11-23 23:30:21 ( Васюта Кирило )

По адресу космонавтов 19, есть проблема с отоплением, с утра градусник в комнате показывает всего 17 градусов, хочетса больше и не на 1-2 градуса, потому что от этого холода больше страдают дети, прошу вас прийнять меры потому как отопление сами понимаете не дешовое а тепла мы не получаем.

В першу чергу, зверніться до старшого по будинку, адже ваша багатоповерхівка обладнана вузлом обліку теплової енергії, який дозволяє регулювати подачу теплоносія до вашого будинку, якщо не було втручань з його боку, або ж ситуація не вирішується зверніться до житлово-експлуатуючої організації для перевірки внутрішньобудинкової системи. Це ЖЕК№6, що знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. 600-річчя, 10. диспетчерська 50-83-54, начальник -Дуднік Тетяна Борисівна 51-31-51. Якщо представники ЖЕКу зафіксують, що внутрішньобудинкова система в нормі, тоді телефонуйте в диспетчерську службу нашого підприємства за номером 43-34-95 і залишайте заявку.

2017-11-23 07:06:13 ( Продовікова Наталія )

В будинку 9 по вулиці Брацлавській у місті Вінниця з 20 листопада 2017 року по теперішній час (23 листопада) - ледь теплі батареї. В квартирах дуже холодно. Питання: 1. Коли буде тепло? 2. Буде зроблений перерахунок за недодане тепло?

В першу чергу, зверніться до житлово-експлуатуючої організації для перевірки внутрішньобудинкової системи. Це ЖЕК№5, що знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Коцюбинського, 11. диспетчерська -50-83-47 начальник Вельгус Олександр Анаталійович 50-84-45. Якщо представники ЖЕку зафіксують, що внутрішньобудинкова система в нормі, тоді телефонуйте в диспетчерську службу нашого підприємства за номером 43-34-95 і залишайте заявку.

2017-11-19 21:00:33 ( Крутикова Надия )

Я проживают вул.Брацлавська1/127, у мене уже 7 днив холодна батарея в кимнати и повсьому стояку 9- ти поверхивки, а також обратка по кимнати смежних двухкимнатних квартир. Це осталось писля того, як постийно скручують тепловой личильник. Людина, яркий доручили раз в мисяць знимати показники личильника и подавати их в тепломережу, дозволяе соби скручувати личильник на свой розсуд, заручившись пидтримкою 2-3 сусидив, бо им дорого платити, а остальни жители мерзнуть. Навить зараз, знаючи,що в 18 квартирах пидизду холодни батареи по його вини, всеривно йде и скручуе. Ми думали, до голова ОСББ наведе порядок в цьому, але вин його поощряет... Даже просимо всим пидиздом, прийдить розбериться, ЗРЕМОНТУЙТЕ нам систему опалення, щоб знову стало тепло! А також, ЗАБОРОНИТЬ скручувати теплоличильник, ОПЛОМБУЙТЕ його, щоб вин пидходив до нього раз в мисяць, а не по 3-4 рази щоденно скручувати. Адже в тепломережи бачуть яка погода и знають сколько потрибно давати тепла!!! Дякуем всим пидиздом, надиемось, що Ви наведете порядок!!!

Все обладнання, в тому числі теплопостачальне, яке забезпечує більше ніж 2 квартири у багатоквартирному будинку, є власністю співвласників багатоквартирного будинку. За нього і відповідає ОСББ. Зверніться до голови ОСББ для вирішення питання шляхом виставлення нормативної витрати теплоносія відповідно до приєднаного навантаження на будівлю. Теплопостачальна організація немає впливу на ОСББ у плані понаднормової подачі теплоносія. Наголошуємо на тому, що зона відповідальності нашого теплопостачального підприємства завершується зовнішньою стіною будинку. За налагодження внутрішньобудинкової системи відповідають житлово-експлуатуючі організації (ЖЕК, ЖЕО або ОСББ). У вашому випадку – це ОСББ.

2017-11-15 11:08:09 ( саша )

Доброго дня я мешкаю на вул. С. Зулінського 48а кв 55 у мене практично холодни батареі а платити треба буде за гарячі куди мені треба звернутися щоб відреагували жек нереагуе!!!

Доброго дня. Якщо батареї у вашій квартирі не гріють, в першу чергу, потрібно звертатися до житлово-експлуатуючої організації, на балансі якої знаходиться Ваш будинок, адже внутрішньо будинкова система – це зона їх відповідальності. Тож зверніться до голови ОСББ. У вашому будинку встановлений загальнобудинковий лічильник теплової енергії, він фіксує спожиту теплової енергію на будинок і ви платитимете згідно із показниками приладу обліку.

2017-11-14 17:02:16 ( Притула Ірина Леонтіївна )

Доброго дня! Я мешкаю за адресою вул. Архітектора Артинова 38 , кв. 16, м. Вінниця. Кілька днів тому, я отримала рахунок за жовтень 2017р на послуги теплопостачання на суму 3881,84 грн. Опалювальна площа згн.Договору 84,8 кв. м. З огляду на те, що в жовтні послуги опалювання надавались неповний місяць, сума рахунку видається не тільки неправомірною, але і фантастичною. Який тоді платіж я буду оплачувати у лютому 2018 року, якщо у жовтні при плюсовій Т, за 2 тижні опалювального сезону майже 4 тис. грн. ? Це ж скільки Гкал тепла було спожито? Не може бути так, що обсяги енергії спожитої на обігрівання 1 кв. м в одному будинку у 4-5 разів більші, ніж у аналогічному сусідньому, того ж року будівництва і планування. Тому , прошу вас здійснити перерахунок за послуги з централізованого опалення за жовтень 2017р. і привести їх у відповідність до Договору про надання послуг з централізованого опалення, а також надати всю інформацію по нарахованій за жовтень 2017р. сумі, згн. п.17.3 Договору про надання послуг, а саме з чого складається вартість послуг у жовтні, перелік послуг та їх вартість, показники будинкового лічильника, та ін. З повагою, Ірина Притула

У Вашому будинку встановлений прилад обліку теплової енергії. Всі нарахування здійснені відповідно до його показників. 14.11 працівники теплопостачального підприємства разом з представниками ЖЕКу обстежили ваш будинок. Було зроблено припис для налагодження системи теплопостачання, який має виконати ЖЕК. Разом з тим наше підприємство продовжує моніторити ситуацію.

2017-11-14 12:28:31 ( Кисельова Ольга Олексіївна )

У квартирі №73 по вул.600-ряччя, 42 з середини червня 2017 р проживає сім'я з 3-х чоловік. Мешканці постійно користуються гарячою водою. Я це знаю напевно, так як моя рушникосушка приєднана до загальної трубі гарячої води і постійно гаряча. . Гаряча вода на 1.09.2017 було заявлено 435, але на 13.09.2017 після моєї заяви до ЖЄКу їх показникі змінюються, і вони заявляють, що показники їх лічильника 443. Різниця складає 8. На 1.11.2017 показники все ті ж 443. Різниця за 2 місяці відповідно 0куб. Відповідно і стоки води не оплачені в повному обсязі. Прошу проконтролювати показники лічильників в квартирі, тому як заявлені показники не відповідають дійсності.

Відповідно до чинного законодавства нарахування за послугу з гарячого водопостачання теплопостачальне підприємство здійснює згідно з показниками приладів обліку, якщо такі є. Навіть, якщо споживач не передає коректні показники, все одно прилад обліку фіксує кількість спожитого. Якщо лічильників немає, то нарахування здійснюється відповідно до нормативів. У визначений період протягом року відбувається контрольне знаття показників на квартирних приладах обліку гарячого водопостачання, тому якщо споживач протягом певного періоду передає некоректні показники, все одно він буде змушений сплатити за використане.

2017-11-13 14:38:10 ( Олег Миколайович Веретянов )

Шановні друзі! В шапці рахунку за комунальніий платіж на жовтень місяць вказана субсидія на опалення в розмірі 269,75 грн, а в колонці "до сплати" її нема. На моє запитання до управління по субсидіям, вони мене направили до вас. За гарячу воду, якою я не користуюсь - субсидія є. А за опалення чомусь проігноріровано. Я думаю, якщо не субсидія, то повинні врахувати пільги, як ветерану ЗСУ. Але ні того, ні другого нема.Будь ласка, роз'ясніть.З повагою.

Відповідний підрозділ Департаменту соціальної політики Вінницької міської ради щомісяця надсилає нам файл з нарахованою субсидією. Так, за жовтень місяць субсидія на послугу з централізованого опалення за вашим ім’ям не вказана, лише на послугу з гарячого водопостачання. Зверніться, будь ласка, у відділ по нарахуванню субсидій, щоб з’ясувати ситуацію, оскільки ми субсидії не нараховуємо і платіжки не формуємо, тому роз’яснити ситуацію – не в межах нашої компетенції.

2017-11-12 13:11:55 ( Косовець Володимир )

Відсутнє опалення вул. Лялі Ратушної 28/56

Наше підприємство не відключало послугу з централізованого опалення на ваш будинок. Зверніться, будь ласка, до старшого по будинку або до ЖЕО для вирішення даної проблеми, що знаходиться за адресою: м. Вінниця, Миколи Оводова, 1, тел. диспетчерської 550-350, 508-355, 068-118-09-49. В.о директора ТОВ «ЖЕО» Романюк Ірина Йосипівна 550-350.

2017-11-10 19:09:33 ( Вяльцева Людмила )

Повторно звертаємось із вимогою налагодити постачання тепла в будинку по вул. Келецька, 94. З моменту попереднього звернення працівники установи розрили проїжджу частину двору, працювали на елеваторних вузла, в результаті чого лише збільшилася подача тепла на лічильник обліку, проте тепла у самому будинку так і немає: t 52-55 на вході у підвалі, так звана "обратка" - t 30-35. Усі інстанції, до яких ми звертаємося щодня по багато разів, обіцяють "завтра" все владнати, називаючи винного - водоканал, тепломережа, ЖЕК. ВИМАГАЄМО термінового втручання керівництва для усунення проблеми, а не відписок служби тепломережі (тел 46-77-69) про те, що є диспетчерська служба. Дві доби поспіль густа біла пара встеляє двір будинку. Що ви, шановні, обігріваєте? І хто платитиме за обігрів вулиці й ненадане до будинку тепло? Другий тиждень розрита яма не дає ні пройти, ні проїхати. Урочисто обіцяємо платіжки за листопад повернути до установи, яка не спроможна виконати покладені на неї обов'язки. P.S. Ви з нас знущаєтесь?

Наші спеціалісти працюють для визначення проблеми. Якщо вирішення проблеми - в межах нашої компетенції , то її буде оперативно усунено.

2017-11-10 18:40:06 ( Михайлик Лариса )

Доброго дня. Звертаюсь по нарахуванню за жовтень. Особовий рахунок 01035052. Номер лічильника гар.води 15054496 Я мало використовую гарячої води. На сьогоднішній день за лічильником у мене показник 10,5. По оплаті переплата 15.00. З якого дива мені нарахували ще 3,17? Відкоригуйте будь ласка! Прошу мені не приписувати показники з потолка!

Інформацію з показниками лічильника передали у відділ по роботі з населенням нашого підприємства. Ми здійснюємо нарахування відповідно до показників, які нам надають споживачі. Для коректних нарахувань потрібно подавати показники лічильника вчасно, інакше нарахування за послугу буде здійснюватися відповідно до нормативів.

2017-11-03 06:59:28 ( Дощанська К. )

03 листопада- вул. Данила Нечая 77а- ЧОМУ В КВАРТИРІ ЗНОВУ ХОЛОДНІ ВСІ БАТАРЕЇ? ЦЕ ЯКЕСЬ ЗНУЩАННЯ НАД ЛЮДЬМИ, АДЖЕ Я СПЛАЧУЮ ЗА ВСІ ПОСЛУГИ ВЧАСНО!!!!!

Котельня, від якої ви отримуєте теплоносій, обладнана датчиком температури зовнішнього повітря, тому з підняттям температури повітря знижується температура теплоносія. Про всяк випадок наші фахівці перевірять ваш будинок.

2017-11-01 11:59:46 ( Вяльцева Людмила )

Доброго дня. Звертаємося з вимогою усунути проблеми з подачі тепла у будинку № 94 по вул. Келецькій. Протягом двох тижнів стукаємо у всі двері з приводу неналежної температури у теплоносіях. Різні інстанції відсилають нас одна до одної, якісь роботи начебто й ведуться, та у квартирах ХОЛОДНО! Залишаємо за собою право звернення до місцевого та державного телебачення та у профільне міністерство, коли місцева влада неспроможна виконати свою роботу. Відкриті люки, з яких пар здіймається у небо, становлять загрозу для життя людей. Існує ризик, що безпритульні зірвуть крани у люках. Чому ми маємо сплачувати за тепло, що воно йде у повітря? Ганьба горе-працівникам!

З 1-2 листопада працівники КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» проводитимуть ремонтні роботи пориву мережі.

2017-10-30 18:51:56 ( Кароліна Бундаш )

30.10 приблизно о 18-30 після незрозумілих звуків "булькання води" зникло опалення по вул. Заболотного, 9, кв.125

Зверніться до житлово-експлуатуючої організації ЖЕО, що вас обслуговує, для перевірки внутрішньобудинкової системи. ЖЕО знаходиться за адресою: м. Вінниця, Миколи Оводова, 1, тел. диспетчерської 550-350, 508-355, 068-118-09-49. В.о директора ТОВ «ЖЕО» Романюк Ірина Йосипівна 550-350.

2017-10-30 12:43:40 ( Ставничий Андрій Анатолійови )

Після встановлення теплового лічильника в будинку по вул. Саксаганського, 11 значно погіршилась якість опалення. Радіатори ледь теплі, особливо ті, які стоять на "обратке". Різниця температур між "подачею" та "обраткою" більше 30 градусів. Прошу вжити всі відповідні заходи та покращити якість опалення.

Ваша заявка прийнята, очікуйте на комісію, до складу якої входять представники нашого підприємства та житлово-експлуатуючої організації, для вирішення проблемної ситуації.

2017-10-30 10:24:01 ( Шпукал Майя )

Доброго дня. Підкажіть, як розірвати з вами договір на теплопостачання (опалення). Куди звернутися і які надати документи. Чесно мені вже надоїло слухати та шукати винних в поганому опалені в квартирі (ледь теплі батареї).

Відключення від послуги централізованого опалення можливе за умови відключення усієї багатоповерхівки. У вашому випадку варто звернути увагу на внутрішньобудинкову систему, оскільки теплоносій у радіаторах інших квартир відповідає усім нормам, отже, є розбалансування внутрішньобудинкової системи.

2017-10-29 22:05:20 ( Романов Сергій Петрович )

Шановні. Налагодьте якусь адекватну взаємодію з www.pay.vn.ua., або дайте можливість подавати дані онлайн на вашому сайті а не пробувати півдня додзвонитися до вас. І ще, якщо я не подаю дані по лічильнику то це означає що він показує рівно те саме що показував місяць чи й два назад тобто ніяких змін немає, я не користувався гарячою водою тому що був відсутній в місті, або користувався бойлером. Ваша програма автоматично безпідставно тулить що хоче. Прошу повідомити мене на підставах яких Законів ви самовільно вписуєте значно завищені дані по лічильниках. Виключно підстава опираючись на Закон а не на відомчі нормативні акти. В доповнення до попереднього. Лічильник 282574 на кухні. Показує 200. В липні було 197. Тобто за серпень, вересень, жовтень спожито 3 кубометра гарячої води. Спожито в жовтні, в силу певних причин. Я хочу подати дані а там вже - 214,13 ??? Для чого ви створюєте оцю плутанину ??? Я повинен вам півдня намагатися додзвонитися, подати дані, тому що пей вн уа не приймає пониження даних. Ні водоканал, ні газ, ні електрики так не роблять. Нуль значить нуль якщо не подають дані. Потім все рівно оплатять, навіть дорожче, послуги не дешевіють. Добре що хоч в ванній кімнаті вибрав за жовтень те що ви "напланували". Але оплатити не можу поки ви не приведете в відповідність показники лічильника на кухні тому що не хочу наперед оплачувати 14 кубометрів.

Відносини між споживачами і виконавцями в сфері надання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води регулюються Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типовим договором про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затвердженими Постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 р. за № 630, якими визначаються обсяги, режими, термін надання послуги та порядок розрахунків. Нарахування за послугу з централізованого постачання гарячої води по вашому особовому рахунку визначається згідно належного Вам права на пільги в розмірі 50% відповідно до частини шостої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист » та проводиться за фактичним обсягом спожитої гарячої води, відповідно до показників індивідуальних приладів обліку, квартирних лічильників 1)КВ-1,5 № 269727; 2)КВ-1,5 № 282598. Варто зазначити, що пільги споживачам з оплати послуги з централізованого постачання гарячої води надаються за фактичними витратами, але не вище нормативів (норм) споживання, визначених Постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 року № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування». Даною постановою, соціальний норматив, для користування послугою з централізованого постачання гарячої води, щодо оплати якої держава надає пільги становить 1,6 м3 на одну особу на місяць. Також, за пунктом 2 угоди «Про порядок розрахунків та ведення обліку спожитої гарячої води», Ви, як споживач послуг з централізованого гарячого водопостачання, зобов’язані в термін з 25-го по 30-е число поточного місяця передавати в службу збуту теплопостачального підприємства кінцеві показники лічильників щомісячно або щомісяця проводити оплату із зазначенням об’ємів спожитої води для відповідного проведення нарахувань. Також, для забезпечення точності нарахувань, в єдиному рахунку за надані житлово-комунальні послуги, який друкується та доставляється на Вашу адресу за замовленням КП ВМР «ВМТЕ» ТОВ «Центр муніципальних систем управління» на початку кожного, наступного за розрахунковим, місяця зазначено, що поточні показники лічильників Ви можете подавати в останні 5-ть днів звітного місяця, використовуючи сервіси: - зателефонувавши оператору за телефоном (0432) 65-11-11 (0432) 65-10-00; (0432) 46-03-45; (0432) 55-16-51; - автоматично (у тональному режимі) за телефоном (0432) 50-01-60; - при оплаті в касах або платіжних терміналах; - на сайті pay.vn.ua з зазначенням показів в особистому кабінеті без проведення оплати або при її виконанні. Згідно Вашого звернення від кореговано показники лічильників ГВП 1) КВ -1,5 № 269727 теперішні показники 200м2 2) КВ-1,5 № 282598 теперішні показники 240м2, які надійшли в травні 2017р. з вашої оплати.

2017-10-22 19:11:30 ( Мурга Олена )

Здравствуйте! Около месяца не получаем горячую воду - вместо нее в лучшем случае теплая, около 40 градусов. Со вчерашнего дня, (21/10) из горячего крана течёт вообще холодная вода. Исправьте, пожалуйста, проблему. Адрес: г. Винница, ул.П.Тычины, дом 21, кв 42. Спасибо.

У вашому будинку припинено гаряче водопостачання у зв’язку з поривом у внутрішньобудинковій системі. Ремонтні роботи має провести ЖЕК№26. Зверніться до ЖЕКу для уточнення інформації: м.Вінниця, вул.Фурманова, 1, диспетчер 63-20-03, директор Панчук Анатолій Степанович 63-20-03

2017-10-19 11:24:24 ( Нечипор Микола Степанович )

З початку опалювального сезону холодні батареї.

Наше підприємство подало теплоносій до Вашого будинку ще до 13 жовтня. Якщо батареї у вашій квартирі досі не гріють, звертайтеся до житлово-експлуатуюючої організації (ЖЕК, ЖЕО чи ОСББ), на балансі якої знаходиться Ваш будинок. Можливо є проблеми у внутрішньобудинковій системі, а це зона відповідальності житлово-експлуатуюючих організацій.

2017-10-18 12:30:40 ( Максим Коломійчук )

Поки на вулиці тепло, чи не можна зменшити температуру у батареях? Бо то доводиться відкривати вікна через спеку у квартирі. А потім нам тов. Гройсман буде розказувати, як потрібно економити і, що 1800 грн. за опалення - це "економічно обгрунтована" ціна.

Зараз, у зв’язку з підвищенням температури зовнішнього повітря, якраз відбувається зниження гідравлічних режимів для регулювання подачі теплоносія до будинків.

2017-10-17 17:02:13 ( Дощин Оксана Іванівна )

Нарешті, коли надворі +20 - у нас запалили. Мені хочеться плакати, тому що шалені гроші я плачу за непотрібні мені "послуги", за пересушене повітря, за постійно відчинені вікна, за дискомфорт в квартирі. Як таке можна робити у бідній країні з нищим населенням? Кому це вигідно? Мені - так точно - ні. Чи можна відключитися від таких послуг? Я краще поставлю електроконвектори, які будуть працювати, коли мені це потрібно

Шановна Оксано Іванівно, ми розпочали опалювальний сезон згідно із рішенням Вінницької міської ради, яке прийняли у зв’язку з тим, що впродовж трьох діб середня температура зовнішнього повітря становила не більше +8°C. Ми подали теплоносій оперативно, протягом трьох днів в будинки всіх наших споживачів. Зараз, у зв’язку з підвищенням температури зовнішнього повітря, відбувається зниження гідравлічних режимів для регулювання подачі теплоносія до будинків.

2017-10-16 15:55:48 ( Винницкий Дмитрий )

Доброго дня! Вул. Замостянська 51 Вже 6 днів немає теплопостачання, на сайті вказано, що стався прорив. Вирішіть будьласка цю проблему.

У вашому будинку зафіксовано порив внутрішньобудинкової системи – це зона відповідальності експлуатуючої організації. Зверніться до ЖЕКу №5, що знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Коцюбинського, 11, диспетчерська -50-83-47, начальник - Вельгус Олександр Анаталійович 50-84-45

2017-10-15 07:21:25 ( Мала Наталія )

Добрий ранок.Мені не зрозуміло,чому при такому теплі (в цю хвилину 7 годин ранку 15 жовтня)+13 градусів ,необхідно відкривати вікна не на провітрювання в квартирі,а повністю.?Чому я повинна опалювати вулицю?.Коли ви навчитесь працювати?Чому не можна вдень, при таких температурах,(а вдень взагалі має бути до 20 і так цілий тиждень) опалення включати тільки на кілька годин вечером ?Чому я повинна платити за цю безгосподарність зі своєї пенсіі?Ця неймовірна байдужість не дає просто нормально дихати,а не вмирати.Коли навчитесь жити не по вказівкам ,а по розуму?Я не хочу вам платити за це.

Відбувається зниження гідравлічних режимів для регулювання подачі теплоносія при високих температурах зовнішнього повітря.

2017-10-14 17:06:41 ( Савчук Наталя )

Литвиненко 32, 2 під'їзд підвал знову прорив гар.води, а в 3 підвалі взагалі філіал водоспаду, куди мені ще скаржитись, щоб усунули проблему

Пориви внутрішньобудинкової системи гарячого водопостачання – це зона відповідальності експлуатуючої організації. Зверніться до ЖЕО. що знаходиться за адресою: м. Вінниця, Миколи Оводова, 1, тел. диспетчерської 550-350, 508-355, 068-118-09-49. В.о директора ТОВ «ЖЕО» Романюк Ірина Йосипівна 550-350.

2017-10-13 10:30:13 ( Хомяк Тетяна )

Доброго дня! Хочу поскаржитись на те, що на проспекті Юність, будинок 43, замість гарячої води тече ледь-ледь тепла, вже третій день. Як можна вирішити це питання? Поперше це створює великий дискомфорт, а по друге-ми платимо за гарячу воду, а не за теплу. Дякую, за розуміння і чекаю вашої відповіді.

Наразі проводиться регулювання гідравлічного режиму у зв’язку з ліквідацією аварійної ситуації. Впродовж дня (орієнтовно після обіду) гаряче водопостачання має бути в нормі.

2017-10-13 01:24:04 ( Курков Станіслав )

Як, коли і до кого маю потрапити на прийом для врегулювання питання, зазначеного у графі "Вид звернення". Проблема виникла з причини некоректного визначення нарахувань за спожиту теплоенергію у період "жовтень 2016 - лютий 2017 р.", внаслідок чого нарахування підприємством КП ВМР "Вінницяміськтеплоенерго" і УСЗ населення (субсидії) відбулося за різними тарифними шкалами. Повідомте також на чиє ім"я має бути подана відповідна заява на предмет врегулювання

Для вирішення Вашого запитання зверніться у службу збуту КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» за номером телефону: 46-03-45 або приходьте за адресою: вул. 600-річчя, 13, перший поверх, служба збуту. Графік роботи: пн.-чт: з 8:00 до 17:00, пт.: з 8:00-15:45, обідня перерва: 12:00-12:45. Звертаємо увагу, що у понеділок 16 жовтня - вихідний день.

2017-10-11 09:42:57 ( Коломійчук Максим )

Доброго дня. У оселя на 5-му поверсі, у ванній кімнаті холодна батарея (змієвик) певне, через повітряний затор. Після подачі тепла вчора у батареях в кімнатах зтравили повітря, вони гарячі. А от у ванній кімнаті такої можливсті зробити нема, відсутній клапан.

Дякуємо за лист. Теплопостачальне підприємство подає теплоносії і відповідає за зовнішні мережі, за внутрішньо будинкові мережі несуть відповідальність експлуатаційні організації.

2017-10-10 23:03:24 ( Моторний Володимир )

Абонент 1167148 Моторний Володимир Петрович Заболотного 5, кв. 29 Шановні друзі! 29.09.2017 на електронному сервісі (сайт https://pay.vn.ua) мною було передано фактичні покази лічильників гарячої води за вересень поточного року 36.0 м.кб. (кухня) та 62 м.кб. (санвузол). Попередні покази (за серпень поточного року) були такі ж самі, тобто, гарячу воду у вересні я не споживав. Проте у отриманому за вересень п.р. рахунку Вами виставлено показники 38.36 м. кб. (кухня) та 69.09 (санвузол) гарячої води, яку я не сопживав. З урахуванням того, що відомості мною були передані згідно з Вашими вимогами своєчасно, мені не зрозуміло, чому Вами виставлено до сплати якісь розрахункові величини. Я — пенсіонер і переплачувати через технічні негаразди, або неуважність ваших співробітників не маю змоги та й бажання. Прошу внести показання моїх лічильників гарячої води за вересень 2017 р. розмірах: 36.0 м.кб. -кухня (попередні покази 36.0 м.кб.) і 62 м.кб. - санвузол (попередні покази 62.0 м.кб.). У випадку недовіри до моїх даних, пропоную дати вказівку контролеру щодо їх перепровірки шляхом обходу. Дане повідомлення пропоную вважати офіційною заявою та надати відповідь на мою поштову, або електронну адресу vykatny@outlook.com , або за телефоном +380688539631 згідно із Законом України “Про звернення громадян”. З повагою, Володимир Петрович 10.10.2017

Шановний Володимир Петрович, дякуємо за лист. Нарахування приведенні у відповідність до Ваших показників.

2017-10-07 16:22:02 ( Дисюк Тарас )

Відсутнє водопостачання як холодної так і гарячої води, вул. Дмитра Майбороди 15, кв. 68. 8 поверх. Дайте знайти якщо потрібна додаткова інформація

Станом на ранок 9.10 гаряче водопостачання подається відповідно до норм та безперебійно. Аварійні ситуації за адресою Дмитра Майбороди 15 - відсутні.

2017-09-25 16:16:37 ( Михайло Козачук )

14.06.2017 контролером КПВМР «Вінницяміськтеплоенерго» Чеснік-Кміт Л.М. розпломбовано тепловий лічильник SensoStar №31284327 встановлений за адресом: м.Вінниця, вул.Стрілецька, 1 кв.48 та надано припис про необхідність проведення його повірки. На момент розпломбування діяв Закон України «Про метрологію та метрологічну діяльність» в редакції, згідно ч.4 ст.17 якої було передбачено, що періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобів вимірювальної техніки (результати вимірювань яких використовуються для здійснення розрахунків за спожиті для побутових потреб електричну і теплову енергію, газ і воду), що є власністю фізичних осіб, здійснюються за рахунок суб’єктів господарювання, що надають послуги з електро-, тепло-, газо- і водопостачання. Відповідно до п.4 ст.17 зазначено вище закону, що діє на теперішній час відповідальність за своєчасність проведення періодичної повірки, обслуговування та ремонту (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобів вимірювальної техніки (результати вимірювань яких використовуються для здійснення комерційних розрахунків за спожиті теплову енергію і воду) також покладено на суб’єктів господарювання, що здійснюють обслуговування відповідних засобів вимірювальної техніки. На підставі викладеного, відповідно до п.6 Порядку надання засобів вимірювальної техніки на періодичну повірку, обслуговування та ремонт, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 8 липня 2015 р. № 474, ПРОШУ: Провести повірку теплового лічильника SensoStar №31284327, встановленого за адресом: м.Вінниця, вул.Стрілецька, 1 кв.48.

- Відповідно до Розділу ІІ Статті 6 п. 2 Закону України №2119-VIII від 22 червня 2017р. “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання” Обслуговування1 та заміна вузлів розподільного обліку2/приладів - розподілювачів теплової енергії здійснюються за рахунок власників таких вузлів обліку, якщо інше не встановлено законом або договором. Періодична повірка засобів вимірювальної техніки вузлів розподільного обліку здійснюється згідно з міжповірочним інтервалом, зазначеним у технічному паспорті на цей засіб, але не менш як один раз на шість років для засобів механічного типу та не менш як один раз на дев’ять років для засобів інших типів. Законом України №2119-VIII не передбачено обов’язку теплопостачальної організації виконувати повірку квартирного (розподільного) приладу обліку теплової енергії. Для проведення повірки належного Вам квартирного (розподільного) вузла обліку теплової енергії необхідно звернутися до організації, яка має дозвіл на проведення даних робіт, після чого звернутися до теплопостачальної організації для проведення пломбування та взяття на абонентський облік. Примітки: 1- обслуговування вузлів обліку - огляд, опломбування/розпломбування, періодична повірка (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж), ремонт засобів вимірювальної техніки, які є складовою частиною вузла обліку, забезпечення дистанційної передачі результатів вимірювання (за наявності), ремонт та заміна допоміжних засобів вузла обліку, а за згодою власника (співвласників) будівлі також охорона або страхування вузла обліку; 2- вузол розподільного обліку - вузол обліку, що забезпечує індивідуальний облік споживання відповідної комунальної послуги в будівлях, де налічуються два та більше споживачів.

2017-09-14 17:29:06 ( Титаренко )

показник ГВ - 80 куб.м адреса вул. С.Зулінського, 7Б кв.4 о/р15007483

Добрий день!Для коректних нарахувань за гаряче водопостачання потрібно передавати покази лічильника вчасно, з 25 числа і до кінця поточного місяця за телефонами 46-03-45, 55-16-51, 46-73-46, на сайті www.pay.vn.ua та в касах пошти чи будь-якого банку, котрий приймає комунальні платежі, при оплаті комунальних послуг. Категорія онлайн-скарги створена для оперативного реагування на аварійні та проблемні ситуації, тому чіткіше формулюйте ваші запитання. Дякую!

2017-09-08 16:43:08 ( Цирканюк Любов )

З 05.09.2017 року по теперішній час відсутня гарячя вода, холодна рушникосушка.

Для опрацювання інформації та швидкого реагування на Ваше звернення, вкажіть, будь ласка, адресу, де відсутнє гаряче водопостачання.

2017-09-08 12:27:55 ( Богдан )

Доброго дня! Скажіть, а хто розвішує недостовірну інформацію? Повісили на будинку - з 6-ї ранку 5го вересня по 6-у ранку 6-го вересня не буде гарячого водопостачання. Сьогодні вже 8-е вересня, водопостачанням так і не пахне. Що це таке?

Для опрацювання інформації та швидкого реагування на Ваше звернення, вкажіть, будь ласка, адресу, де відсутнє гаряче водопостачання.

2017-08-23 21:18:16 ( Кравчук-Прибельська Антоніна )

ДУЖЕ хочеться знати, КОЛИ ВЖЕ НАРЕШТІ буде гаряча вода на Лялі Ратушної, 79?????????? В нас з 6 червня, вже майже 3 місяці, вона відсутня!!! Чим ваша організація займається, якщо не виконує свої прямі обов'язки?? І не треба спиратися все на ремонт, адже окрім того, що розрили половину двору, більше ніякого руху не помітно! Можемо ми хоча б на 1 вересня нормально помитися???!

У період з 6.06.2017 року по 31.07.2017 року КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» не здійснювало відключення гарячого водопостачання на ваш будинок. Якщо у вашу квартиру в цей період не надавалася послуга з гарячого водопостачання або ж надавалася неякісна послуга, то це можуть бути проблеми у внутрішньобудинковій системі. Якщо ж проблема у всьому будинку, звертайтесь до нашої диспетчерської служби із заявкою щодо перевірки якості надання послуг. КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» не несе відповідальності за технічний стан та експлуатацію внутрішньобудинкових мереж опалення та гарячого водопостачання і не проводить роботи у внутрішньобудинкових системах. Експлуатуючою організацією Вашого будинку являється ТОВ «ЖЕО». Саме ця організація несе відповідальність за технічний стан та експлуатацію внутрішньобудинкових мереж опалення та гарячого водопостачання. Тому щодо відсутності централізованого гарячого водопостачання в період з 6.06.2017 по 01.08.17 потрібно звертатися в ТОВ «ЖЕО», що знаходиться за адресою: м. Вінниця, Миколи Оводова, 1, тел. диспетчерської 550-350, 508-355, 068-118-09-49. В.о директора ТОВ «ЖЕО» Романюк Ірина Йосипівна 550-350. Щодо відключення гарячого водопостачання у період з 1.08.2017 року: КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» проводить реконструкцію теплової мережі, тому й відключено гаряче водопостачання на ваш будинок. Ремонтні роботи планують завершити 1.09.2017 року. Якщо внутрішньобудинкова система вашого будинку буде в задовільному стані, то послуга з централізованого гарячого водопостачання буде відновлена 1.09.2017 року.

2017-08-16 19:50:20 ( Коротинська )

Прошу ,Вас розпломбувати мені лічилиник за адресою вул. Антонова, 27, кв 138, тому , що протікає кран подачі горячої води у квартиру.На моє звернення ваш диспечер дозволив працівникам жеку Бокуд скласти акт та розпломбувати,але вони відмовляються.Заздалегідь вдячна.

Інформацію передано до відділу контролю енергозбуту. Сьогодні до 12:00 очікуйте контролера для розпломбування лічильника.

2017-08-15 15:15:35 ( Сироватко Наталія )

Доброго дня! В нашому будинку відсутнє гаряче водопостачання з 27.07.17 (вул.Шимка 14 а ).Так з 10.08.2017 по 24.08.2017 проводяться планові ремонті роботи.Чому водопостачання буле відсутне 2 тижні до проведення планових ремонтних робіт.? Та чи відновиться гаряче водопостачання з 25.08.2017 після ремонтних робіт.Представники ПП "БОКУД" напевно самовільно закрили наш будинок ,аргументуючи тим ,що в будинку проблема з трубами у підвалах.На заміну труб потрібно зібрати величезну суму коштів . В нашому будинку налічується 56 квартир, половина з яких має автономне опалення ( вони не підлягають розподілу суми коштів на заміну труб). Також в нашому будинку є загальнобудинковий лічильник газу. Рахунки за газ дуже непід'ємні (в мене відсутній лічильник газу).

У зв’язку з обстеженням технічного стану внутрішньобудинкової системи гарячого водопостачання житлового будинку по вул. Шимка, 14а виявлено аварію (спричинену витоком гарячої води). Розподільчі трубопроводи системи гарячого водопостачання в підвальному приміщенні будинку знаходяться в аварійному стані. Тому 27.07.2017 р. перекрито подачу гарячої води на житловий будинок по вказаній адресі. Відновлення подачі гарячого водопостачання на будинок відбудеться після ліквідації аварії та огляду представником КП ВМР “Вінницяміськтеплоенерго” місця проведення робіт. КП ВМР “Вінницяміськтеплоенерго” не несе відповідальності за технічний стан та експлуатацію внутрішньобудинкових мереж опалення та гарячого водопостачання. Експлуатуючою організацією Вашого будинку являється ПП “Бокуд”, що знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Ватутіна 46, диспетчерська - 26-34-44, начальник - Олєшко Юрій Миколайович 27-14-44. Щодо відключення гарячого водопостачання у період з 10.08 по 24.08.2017 року: КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» проводить планові ремонтні роботи по підготовці обладнання до опалювального періоду 2017-2018 рр. на котельні за адресою Шимка 18а, від якої подається гаряче водопостачання на Ваш будинок за адресою вул.Шимка 14а, тому й подача гарячого водопостачання на даний період припинена. У разі виконання ремонтних робіт у внутрішньо будинковій системі гарячого водопостачання експлуатуючою ваш будинок організацією (ПП «Бокуд») до 24.08.2017 року послуга з централізованого гарячого водопостачання буде відновлена. КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» виконує всі ремонтні роботи згідно із запланованим графіком. Тому щодо відсутності централізованого гарячого водопостачання в період до 10.08 та після 24.08.17 потрібно звертатися в ПП «Бокуд». Питання щодо лічильників газу - не в межах нашої компетенції, оскільки КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» надає послуги лише з централізованого опалення та гарячого водопостачання.

2017-08-14 11:05:00 ( Максим Шоробура )

Чому немає гарячої води в будинку по вул. Келецька 98?

Подача гарячого водопостачання станом на сьогодні до вказаного будинку за адресою Келецька, 98 нашим підприємством не припинялася. Якщо все ж відсутнє гаряче водопостачання, то це проблеми у внутрішньо-будинковій системі. За роботу внутрішньо-будинкової системи відповідають ЖЕК або ОСББ. Тож для вирішення даного питання зверніться в ЖЕК або ОСББ, за яким закріплений ваш будинок.

2017-08-03 15:21:56 ( Поляков Юрий )

Не гріє низ батарей централ. опалення. Хто може зробити очистку та скільки це коштує? Чи є ця інформація на вашому сайті, я не знайшов. Чи робите ви гідропневматичну чистку батарей?

Очисткою та гідропневматичною промивкою внутрішньобудинкових систем теплопостачання займається не теплове підприємство, а центральна аварійно-диспетчерська служба Департаменту житлового господарства Вінницької міської ради.

2017-07-31 14:32:39 ( Ямчук Віктор )

З того часу, як були введені в експлуатацію новітні технології опалювальної системи, в наших квартирах в будинку по вулиці Київська-162а (а саме - «дитяча кімната») температура опалення опустилась до критичної. Дані причини порушення в роботі опалювальної системи були підтвердженні представниками ЖЕКу №15, але ніяких дій для усунення ситуації, що склалося, не було прийнято. Ми, мешканці будинку, сподіваємось, що наша скарга буде розглянута і будуть прийняті належні міри до початку опалювального сезону.

Житловий будинок по вул..Київська,162а відповідно до проекту реконструкції системи тепло забезпечення від котельні по вул..С.Зулінського,9 був обладнаний індивідуальним тепловим пунктом(ІТП) з погодним регулюванням насосів в залежності від температури зовнішнього повітря. Протягом опалювального періоду 2016-2017рр звернень щодо неякісної послуги з централізованого опалення по зазначеному будинку до КП ВМР ВМТЕ не надходило. Параметри теплоносія на виході з ІТП відповідали режиму роботи котельні та повинні були забезпечувати нормативною температурою повітря в приміщеннях мешканців. Відповідно до наказу №620/378 від 10.12.2008р. «Про затвердження Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду» експлуатуючій організації житловий будинок, було надано перелік заходів, які необхідно виконати для підготовки до опалювального періоду 2017-2018рр. На даний час в між опалювальний період послуга з централізованого опалення не подається. На початку опалювального сезону 2017-2018рр. в 10-ти денний термін комісією в складі працівників КП ВМР ВМТЕ та представника обслуговуючої Ваш будинок організації (ЖЕК-15) будуть перевірені якісні показники теплоносія на роботу внутрішньо будинкової системи опалення. В разі виявлення відхилень будуть вжиті невідкладні заходи щодо приведення їх до нормативних показників.

2017-07-31 12:46:15 ( Ярошепта Олег )

Рядом с домом по 600летия70 проходят трубы. Они подтекают уже третий день. Приймите меры!!!!!!

По витоках біля житлового будинку 600-річчя, 70 виконання робіт заплановано на 01.08.17р.

2017-07-30 03:02:27 ( Титаренко В )

Певний період я майже не проживаю в квартирі, а тому не споживаю гарячу воду і відповідно за неї не сплачую. Чому мені щомісяця нараховують біля 3 кубів і виставили рахунок на 1269,70 грн (претензія №15007483 від 14.07.2017)? На теперішній час показник складає 77 кубів, а нарахували 97. Прошу привести показник на 77 кубів і в подальшому непроводити безпідставних нарахувань. Адреса вул. С.Зулінського,7Б кв.4. Завчасно дякую.

Згідно із угодою «Про порядок розрахунків та ведення обліку спожитої гарячої води» споживач зобов’язаний в термін з 25-го по 30-те число поточного місяця передавати кінцеві показники лічильників. В разі не передання показників, нарахування за гаряче водопостачання здійснюється згідно із нормативом, а це 3,15 куба на одну особу. Контролером відділу контролю енергозбуту будуть зняті показники та відповідно до фактичних показників нарахування за гаряче водопостачання буде приведено у відповідність.

2017-07-29 23:08:51 ( Слободянюк Ольга )

Я проживаю по вул.Москаленко 65\27.В нашому домі вже 3 місяці немає гарячої води,а оплату нараховують.За що я повинна платити?Розберіться з нашим жеком 'Бокуд',бо вони вже обнагліли.Так само опалення.За що кожен місяць нараховуеться 108.22 грн ?Чому я повинна платити за воду якої немае так само і за опалення,розберіться!

На разі ситуація щодо відсутності гарячого водопостачання в будинку з’ясовується. Конкретно по кВ.№27 буде проведено обстеження на предмет відсутності або заміру температурних параметрів гарячого водопостачання. З 2012р. звернень на адресу теплового підприємства щодо відсутності або наданню неякісних послуг з централізованого опелення та гарячого водопостачання у даній квартирі не надходило.

2017-07-28 20:14:48 ( Cлавик )

Добрый день! Во вторник в нашем доме по ул К маркса 34 пропала горячая вода, со слов старшей по дому и деспетчера жека, отключения воды в связи с прорывом трубы, воду включат только после замены трубы за счет жильцов дома, сумма со слов старшей по дому немалая около 1000 с квартиры, + еще дни на работу, выходит что люди будут сидеть без горячей воды неделями или даже месяца, потомучто таких денег за неделю несобрать

Гаряче водопостачання відключено на будинок 25.07.17 о 16:15 в зв’язку з виявленими витоками у внутрішно-будинковій системі. При обстежені трубопроводів ВБС виявлено 23 місця, де встановлено бандажі та забито кілки, а також витоки води у 3-х місцях. На даний час недоліки не усунено.

2017-07-27 12:13:24 ( Юрий Анатольевич )

вулиця Марії Литвиненко-Вольгемут, 40 під'їзд номер 2 Из подвала доносится шум будто утечка воды. Началось днем до вчерашнего отключения воды, продолжилось после подачи воды, всю ночь и продолжается... Прошу устранить утечку, или то что вызывает этот шум.

Гаряче водопостачання відключено на будинок (1 та « під’їзди) 27.07.17 о 15:40 після усунення пориву ЖЕО гаряче водопостачання відновлено 28.07.17 о 08:06. 01.08.17 майстром Павловим В.А. повторно обстежено підвал житлового будинку, витоків не виявлено.