КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» готове до опалювального періоду на 92 %!

2020-08-27 13:12:55,
image

Протягом всього міжопалювального періоду КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» здійснює підготовку до нового опалювального сезону. Адже від якісної підготовки залежить успішне проходження наступного опалювального сезону.

Так, з квітня по жовтень підприємство здійснює підготовку всіх об`єктів теплопостачального комплексу, зокрема: перевірку  та ремонт котелень, центральних теплових та індивідуальних теплових пунктів, теплових мереж, мереж гарячого водопостачання.

Відповідно до комплексного плану цьогоріч підприємство здійснює реконструкцію теплових мереж по вулицях: Київська, 600-річчя, Д.Майбороди,  А. Янгеля, Некрасова, Миколайчука, Острозького, Магістратська, Пирогова, пров. Цегельний, Келецька, А. Первозванного, Хмельницьке шосе, В. Порика, В. Інтернаціоналістів.

Також цьогоріч в рамках комплексного плану здійснюється реконструкція мереж довжиною 2272 м  у двотрубному виконанні по вул.  В. Інтернаціоналістів від ЦТП 9/1(м-н Вишенька, роботи виконуються підрядною організацією).

Зокрема, в рамках інвестиційної програми,  реконструйовано  ще дві ділянки, серед яких ділянка по вул. Шевченка (роботи виконані повністю) та ділянка по вул. Л. Ратушна (роботи завершені, залишився благоустрій )  - роботи проводить  підрядна організація.

Станом на 27 серпня в рамках інвестиційної програми та комплексного плану загалом вже реконструйовано 1919,6 м теплових мереж у двотрубному виконанні на ділянках по вул.: Київська, 600-річчя, Майбороди, А. Янгеля, Некрасова, Миколайчука, Острозького, Магістратська, Пирогова, Келецька, А. Первозванного, Хмельницьке шосе, В. Порика,  Л. Ратушна, Шевченка.

Ще тривають роботи з реконструкції мереж на наступних ділянках:

 • по вул. Магістратська  78:

вже замінено відповідно до плану 89 метрів мереж у двотрубному виконанні, залишилося встановити засувки та здійснити благоустрій. Запланований термін виконання робіт -  по 31.08

 • по вул. Келецька, 94:

вже замінено відповідно до плану 40 метрів мереж у двотрубному виконанні, залишилося  ще 81,5 м. Запланований термін виконання робіт -  по 07.09

 • по пров. Цегельний, 14:

вже замінено відповідно до плану 40 метрів мереж у двотрубному виконанні, залишилося  ще 73 м. Запланований термін виконання робіт -  по 28.09

 • по вул. В. Інтернаціоналістів:
   здійснюється реконструкція мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання від центрального теплового пункту (ЦТП 9/1) довжиною 2272 м. у двотрубному виконанні (роботи виконує підрядна організація, запланований термін виконання робіт -  по 01.10).

Виконання робіт з реконструкції дозволить вилучити зі схеми теплопостачання частину аварійних ділянок мереж, завдяки чому вдасться  мінімізувати аварійні ситуації і КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» безперебійно надаватиме послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання на будинки споживачів.

Згідно з графіком вже відремонтовано:

 • 41 котельню з 44,
 • 77 центральних теплових пунктів з 84
 • 344 індивідуальних теплових пунктів з 391,
 • 1288  теплових камер із 1499,
 • проведено гідравлічні випробування 167 км теплових мереж з 177 км.

Для виконання деяких робіт проводиться тимчасове призупинення послуги з централізованого гарячого водопостачання в будинках споживачів. Без відключень проводити роботи неможливо. Тривалість відключень залежить від масштабу роботи. Якщо проводиться ремонт індивідуальних теплових пунктів (ІТП), це може бути від одного до кількох днів. Якщо говорити про зупинку на ремонт центральних теплових пунктів (ЦТП) і котелень, ремонт може тривати понад три тижні. Найдовше часу по роботі займає заміна тепломереж. Всі роботи виконуються згідно із затвердженим графіком. Можливі відхилення від графіку лише за певних технічних причин. Якщо й виникають певні відхилення, продовження терміну виконання робіт  погоджується з Вінницькою міською радою.

Звертаємося до споживачів КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», щоб вони ставилися з розумінням до тимчасових відключень гарячого водопостачання у будинках. Це не наша забаганка, ми це робимо заради вашої ж користі, щоб успішно розпочати новий опалювальний період, щоб мінімізувати ймовірність аварійних ситуацій та відключень у холодну пору року. І головне - щоб в опалювальний період у помешканнях вінничан було затишно і комфортно. Інформацію щодо проведення планових робіт ми постійно розміщуємо на нашому офіційному сайті http://vmte.vn.ua/index.html та на нашій сторінці у фейсбук https://www.facebook.com/kp.vmte/ . Інформація постійно оновлюється.

Також наголошуємо, що в міжопалювальний період необхідно готувати внутрішньобудинкові системи до наступного опалювального сезону. Це зона відповідальності  управляючих компаній, житлово-експлуатуючих організацій  та ОСББ. Звертайтеся до них, щоб вони перевірили стан внутрішньобудинкових систем, якщо необхідно  - провели ремонтні роботи. Адже від злагодженої роботи внутрішньобудинкових систем також залежить успішне проходження наступного опалювального сезону.

Саме управляючі компанії відповідають за внутрішньобудинкову систему відповідно до договорів, укладених зі співвласниками житлових будинків  (Відповідно до Закону України №2189-VIII від 9.11.2017р. “Про житлово-комунальні послуги”). Технічне обслуговування, поточний та капітальний ремонти внутрішньобудинкових систем багатоквартирного будинку, що забезпечують постачання відповідної комунальної послуги, здійснюються співвласниками чи залученими ними уповноваженими на виконання таких робіт особами за рахунок співвласників (відповідно до вищезазначеного Закону).

Хоча виконати всі роботи повинні управляючі компанії, але відповідальність лежить на плечах самих мешканців будинків (відповідно до Статті 382 Цивільного кодексу України всі власники квартир та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку є співвласниками на праві спільної сумісної власності спільного майна багатоквартирного будинку. Внутрішньобудинкові системи – це теж невід’ємна частина ваших будинків, співвласниками якого  є власники кожної з квартир).

Теплопостачальне підприємство не може впливати на невиконання робіт управляючими компаніями. Ви, співвласники будинку, самі обираєте  і укладаєте договір з управляючою компанією, яка буде обслуговувати і будинок, і всі внутрішньобудинкові мережі. • 21100 Україна, Вінницька обл.,м.Вінниця, вул.600-річчя, 13
 • (0432) 43 34 95 (диспетчер)
 • (0432) 46 03 45 (група по роботі з населенням)
 • office@vmte.vn.ua
 • http://www.vmte.vn.ua
 • Пн-Чт: 8:00 - 17:00
 • Обідня перерва: 12:00 - 13:00
 • Пт-Сб-Нд: Вихідні