ПП «Бокуд» продовжує несанкціонований відбір гарячої води, попри кримінальне провадження!

2017-07-25 18:10:46,
image

18-20 липня представниками КП ВМР «ВМТЕ» та представниками ПП «Бокуд», які є балансоутримувачами будинку по вул. О.Антонова, 12а, проводилось обстеження внутрішньобудинкової мережі гарячого водопостачання. В результаті  виявлено, що з підвального приміщення, між 3 і 4 під’їздом вказаного будинку виведена труба гарячого водопостачання у технічне приміщення. У вказане приміщення працівники обслуговуючої будинок організації не допустили представників теплового підприємства, мотивуючи це відсутністю ключів, а прибиральниці, котрі мають доступ, були відсутні на робочому місті.

24 липня працівники теплового підприємства прибули за цією ж адресою о 9-й ранку та застали прибиральницю на робочому місті. Тим самим вдалося з’ясувати, що у підвалі функціонує кран, котрий виведено з підлоги. Працівники ПП «Бокуд» заявляють, що кран був опломбований власними засобами, втім обсяги використаної води за загально будинковим лічильником та обсяги спожитої води мешканцями за показами індивідуальних приладів обліку свідчать про несанкціонований відбір гарячої води.

Так, з січня 2017 по червень 2017 ця різниця становить 550 кубометрів гарячої води, що  грошовому еквіваленті – близько 41 тис. грн.

В свою чергу КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» не укладало договір з  ПП «Бокуд» на постачання гарячої води  вказаній обслуговуючій організації у будинку по вул. О. Антонова, 12а. В свою чергу ПП «Бокуд» здійснювало несанкціонований забір води без відповідних засобів обліку, що є порушенням вимог чинного законодавства.   

Нагадаємо, в жовтні 2016 року працівниками КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго»  вже було виявлено факт самовільного підключення службовими особами ПП «Бокуд» до мережі гарячого водопостачання теплового господарства без укладання договору про  споживання такої енергії та з порушенням установлених правил користування гарячою водою. Тоді ж було відкрито кримінальне провадження відповідно до ч. 1 ст.188-1 КК України «викрадення електричної або теплової енергії шляхом її самовільного використання».

Досі тривають слідчі дії, але справу до суду доводити не поспішають!

КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» попереджає недобросовісних споживачів, що за самовільне використання теплової енергії передбачена адміністративна і кримінальна відповідальність.

Теплове  підприємство проводить постійний моніторинг використання споживачами теплової енергії та гарячого водопостачання й  буде вживати всіх заходів щодо виявлення несанкціонованих підключень та стягнення нанесеної шкоди відповідно до чинного законодавства.

 • 21100 Україна, Вінницька обл.,м.Вінниця, вул.600-річчя, 13
 • (0432) 55 16 55 (приймальня)
 • (0432) 43 34 95 (диспетчер)
 • (0432) 46 03 45 (група по роботі з населенням)
 • zmi@vmte.vn.ua
 • office@vmte.vn.ua
 • http://www.vmte.vn.ua
 • Пн-Чт: 8:00 - 17:00
 • Пт: 8:00 - 15:45
 • Обідня перерва: 12:00 - 12:45
 • Сб-Нд: Вихідні