«Готуймо сани влітку»: саме час здійснювати підготовку будинків до наступного опалювального періоду!

2020-06-22 07:55:24,
image

КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» активно готується до опалювального сезону 2020-2021 рр, виконуючи роботи  відповідно до комплексного плану з ремонту та реконструкції обладнання теплопостачального комплексу. Крім цього, представники підприємства здійснюють перевірку всіх об’єктів теплоспоживання на готовність до опалювального періоду. Перевірка стосується і юридичних споживачів і категорії «населення».

Щодо населення: вже два тижні поспіль представники  відділу з контролю якості теплової енергії служби збуту КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» щодня проводять обстеження багатоповерхівок. На перевірках, крім фахівців з теплопостачального підприємства, обов`язково присутні представники управляючої компанії, житлово-експлуатуючої організації чи ОСББ  та уповноважені особи будинку. За результатами перевірок формується припис з переліком заходів по підготовці до наступного опалювального періоду, які необхідно виконати. 

Перелік заходів складається відповідно до Наказів Міністерства палива та енергетики України від  14.02.2007 р. № 71 “Про затвердження Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж” та Наказу від 10.12.2008р. №620/378 “Про затвердження Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду”.

Саме управляючі компанії відповідають за внутрішньобудинкову систему відповідно до договорів, укладених зі співвласниками житлових будинків  (Відповідно до Закону України №2189-VIII від 9.11.2017р. “Про житлово-комунальні послуги”). Технічне обслуговування, поточний та капітальний ремонти внутрішньобудинкових систем багатоквартирного будинку, що забезпечують постачання відповідної комунальної послуги, здійснюються співвласниками чи залученими ними уповноваженими на виконання таких робіт особами за рахунок співвласників (відповідно до вищезазначеного Закону).

Важливо! Висновком про готовність внутрішньобудинкових систем централізованого опалення та гарячого водопостачання до роботи в опалювальний період є складений та підписаний комісією двосторонній акт готовності, невід’ємною частиною якого є наявність актів гідравлічного випробування та промивання систем теплоспоживання. У випадку наявності окремих суттєвих зауважень, видача акту готовності здійснюється лише після виконання даних зауважень.

Крім того, при перевірці багатоповерхівок  до опалювального сезону 2020-2021рр. буде приділятися особлива увага виконанню зауважень, зазначених у приписах, які були видані та не виконані під час опалювального сезону 2019-2020рр.

Звертаємо увагу споживачів категорії «населення»! Хоча виконати всі роботи повинні управляючі компанії, але відповідальність лежить на плечах самих мешканців будинків (відповідно до Статті 382 Цивільного кодексу України всі власники квартир та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку є співвласниками на праві спільної сумісної власності спільного майна багатоквартирного будинку. Внутрішньобудинкові системи – це теж невід’ємна частина ваших будинків, співвласниками якого  є власники кожної з квартир).  • 21100 Україна, Вінницька обл.,м.Вінниця, вул.600-річчя, 13
  • (0432) 43 34 95 (диспетчер)
  • (0432) 46 03 45 (група по роботі з населенням)
  • office@vmte.vn.ua
  • http://www.vmte.vn.ua
  • Пн-Чт: 8:00 - 17:00
  • Обідня перерва: 12:00 - 13:00
  • Пт-Сб-Нд: Вихідні