Підприємство змушене вдаватися до радикальних дій щодо злісних боржників!

2017-07-05 14:08:29,
image

Станом на початок липня заборгованість серед населення –  32  млн. 284 тис. грн. Платіжна дисципліна боржників залишається вкрай негативною, тому КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» продовжує активну роботу зі споживачами, які нехтують своїми обов’язками вчасно та в повному обсязі розраховуватися за спожите.

КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» йде на зустріч проблемним споживачам, зокрема надає можливість реструктурувати свій борг. Але якщо  лояльне вирішення проблеми споживачі ігнорують, теплове підприємство подає до суду та стягує заборгованість в примусовому поряду.

Чимало споживачів не тільки не сплачують поточні нарахування, а й мають величезні борги за минулі періоди. Критично негативною залишається ситуація платіжної дисципліни «злісної тисячі» боржників. Нині маємо особові рахунки, власники яких не сплатити понад 100 тис гривень!!! 

Зокрема, споживачі з особовим № 15041815 по вул.Жуковського  боргують 115 тис.655грн та № 23002322 по вул. Князів Коріатовичів. - 104тис.532грн. відповідно. І ще близько 30 споживачів мають заборгованість за спожиті послуги, яка сягає від 50 до 90 тисяч гривень.

Такі суми накопичилися внаслідок безвідповідального ставлення, горе-споживачі роками не сплачували за комунальні послуги .

Наголошуємо на тому, що більшість безвідповідальних споживачів мають задовільний соціальний стан і можуть сплачувати за послуги.

На даний час вже вичерпано всі можливі важелі впливу й зараз працівники юридично-договірного відділу підприємства відпрацьовують процедуру, яка передбачає накладання арешту на нерухомість! Тобто, ДВС на підставі рішень суду вилучатиме помешкання з подальшою його реалізацією для погашення накопиченого боргу!

Підприємство змушене йти на такі радикальні дії, адже не може підвести відповідальних споживачів, які вчасно та в повному обсязі сплачують за комірне.

Варто розуміти, якби боржники сплатили всі накопичені суми, КП ВМР «ВМТЕ» мало б більший ресурс для ведення господарської діяльності, ремонтних робіт, придбання обладнання, що, в свою чергу, дає можливість   надавати послуги на ще більш якісному рівні.

 

Вкотре наголошуємо: сплачуйте за спожите вчасно та в повному обсязі!  • 21100 Україна, Вінницька обл.,м.Вінниця, вул.600-річчя, 13
  • (0432) 43 34 95 (диспетчер)
  • (0432) 46 03 45 (група по роботі з населенням)
  • office@vmte.vn.ua
  • http://www.vmte.vn.ua
  • Пн-Чт: 8:00 - 17:00
  • Обідня перерва: 12:00 - 13:00
  • Пт-Сб-Нд: ВихідніАктуальні теми: відеороз’яснення