За період карантину виявлено проблеми у внутрішньобудинковій системі ще 6-ти багатоповерхівок

2020-05-21 10:44:19,
image

КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» завжди відкрите до спілкування  - у випадку  надходження звернень щодо наявності проблем з послугами навіть під час карантину підприємство завжди оперативно реагували – фахівці виходили на обстеження будинків (винятки –це квартири, представники в квартири споживачів не заходили, лишень перевіряли послугу в будинку загалом).

Обов’язково до таких обстежень залучають представників управляючих компаній або правлінь ОСББ, адже теплопостачальне підприємство  відповідає лише за справність зовнішніх мереж, які знаходяться поза межами житлових будинків. А щоб перевірити злагодженість внутрішньобудинкової системи необхідна присутність представників управляючих компаній або правлінь ОСББ.

Так, під час проведення  таких обстежень  фахівці часто визначали, що в будинках є проблеми з наданням послуги із-за несправності саме внутрішньобудинкових систем.

За період карантину фахівцями підприємства було виявлено проблеми у внутрішньобудинковій системі 6-ти багатоповерхівок. Зокрема, в будинках за адресами: вул. Келецька,84, вул. Генерала Арабея,2, 2а, вул. П. Запорожця, 34,            вул. С. Петлюри,28, вул. Кн. Коріатовичів, 172.

Усім управляючим компаніям, які обслуговують вищезазначені будинки, працівники КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» видали припис на виконання робіт (приписи  додаємо нижче).

Звертаємо увагу споживачів, хоча виконати всі роботи повинні управляючі компанії або правління ОСББ, але відповідальність лежить на плечах мешканців будинків (відповідно до Статті 382 Цивільного кодексу України всі власники квартир та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку є співвласниками на праві спільної сумісної власності спільного майна багатоквартирного будинку. Внутрішньобудинкові системи – це теж невід’ємна частина ваших будинків, співвласниками якого  є власники кожної з квартир).

Також зазначимо, що теплопостачальне підприємство не може впливати на невиконання робіт управляючими компаніями або правліннями ОСББ. Ви, співвласники будинку, самі обираєте і укладаєте договір з управляючою компанією або створюєте ОСББ, які обслуговують і будинок, і всі внутрішньобудинкові мережі.

Звертаємось до споживачів КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго»: якщо у вашому будинку є проблеми з послугою з централізованого гарячого водопостачання, але у переліку, який ми публікуємо на офіційному сайті у розділі «новини», даної адреси не зазначено,  варто звертатися  саме до управляючих компаній або голів правлінь ОСББ. Адже всі будинки, де тимчасово призупиняють послуги у зв’язку з проведенням робіт КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», опубліковано на сайті, а також оголошення розміщують на будинках споживачів.

Для прикладу, актуальна інформація станом на травень щодо будинків, на які призупинена послуга для проведення планових робіт  - за посиланням http://vmte.vn.ua/news.html?news_id=867 .

news


news


news


news


news


news


news


news


news


news


news
  • 21100 Україна, Вінницька обл.,м.Вінниця, вул.600-річчя, 13
  • (0432) 43 34 95 (диспетчер)
  • (0432) 46 03 45 (група по роботі з населенням)
  • office@vmte.vn.ua
  • http://www.vmte.vn.ua
  • Пн-Чт: 8:00 - 17:00
  • Обідня перерва: 12:00 - 13:00
  • Пт-Сб-Нд: Вихідні