Якщо маєте борги за комунальні послуги – субсидію отримаєте після їх погашення або реструктуризації

2017-06-21 16:19:24,
image

З 1 травня 2017 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 №300 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою впроваджено оновлену програму житлових субсидій.

   З урахуванням прийнятих змін у травні поточного року органи соціального захисту населення проведуть перепризначення субсидій на наступний 12-ти місячний термін, які будуть розраховані на неопалювальний сезон, а з жовтня – на новий опалювальний період.

   ЧИ ВПЛИВАЄ НАЯВНІСТЬ ПРОСТРОЧЕНОЇ ЗАБОРГОВАНОСТІ З ОПЛАТИ ЗА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ НА ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇ?

   Після закінчення строку отримання субсидії органи соціального захисту населення самостійно здійснюють розрахунок субсидії на наступний період для домогосподарств, які отримували субсидію у попередньому періоді.

 З 1 травня 2017 року в разі наявності простроченої понад 2 місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг згідно з діючим законодавством субсидія не перепризначається.

Органи соціального захисту  (на основі інформації від організацій-надавачів житлово-комунальних послуг щодо споживачів з простроченою на понад два місяці заборгованістю) повідомлятимуть про неможливість надалі отримувати субсидію.

Тож КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» закликає  всіх споживачів-субсидіантів, у яких є борги, терміново вирішити питання погашення боргу або укласти договір про його реструктуризацію. Якщо протягом 2-х місяців заборгованість буде погашено або укладено договір про її реструктуризацію — субсидія призначається з 1 травня.

У разі несплати впродовж 2-х місяців наявних боргів або не укладення договору їх реструктуризації — субсидія на наступний строк буде призначена з того місяця, в якому документально підтверджено сплату боргу або укладення договору його реструктуризації.  • 21100 Україна, Вінницька обл.,м.Вінниця, вул.600-річчя, 13
  • (0432) 43 34 95 (диспетчер)
  • (0432) 46 03 45 (група по роботі з населенням)
  • office@vmte.vn.ua
  • http://www.vmte.vn.ua
  • Пн-Чт: 8:00 - 17:00
  • Обідня перерва: 12:00 - 13:00
  • Пт-Сб-Нд: ВихідніАктуальні теми: відеороз’яснення