КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» проводить роз’яснювальні роботи з боржниками!

2017-06-21 16:53:03,
image

КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» постійно виконує всю необхідну роботу, аби споживачі отримували вказані послуги. Однак, є категорія споживачів з незадовільною платіжною дисципліною, що негативно позначається на діяльності підприємства.

Теплове підприємство постійно проводить роз’яснювальні роботи з боржниками. Зокрема, влаштовує обходи по домівках вінничан, які мають чималі борги, аби з’ясувати причини несплати рахунків та попередити їх про необхідність погасити заборгованість. Так, один із таких обходів КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» провело 15 червня, долучилися і телевізійники.

Під час обходів боржникам нагадують, яку суму вони заборгували за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання та закликають якомога швидше сплатити рахунки. Якщо ж у боржників немає можливості сплатити всю суму одразу, представники підприємства розповідають про можливість реструктурувати заборгованість. Для цього потрібно укласти договір з КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», що передбачає сплату боргу рівними частинами (разом із поточними нарахуваннями) протягом визначеного періоду. Оскільки в міжопалювальний сезон фінансове навантаження за оплату комунальних зменшується, це дає можливість швидше та легше погасити борг.  

Однак  боржникам наголошували і на тому, якщо вони й надалі нехтуватимуть обов’язком розраховуватися за комунальні борги,  підприємство застосовуватиме радикальні дії – доводитиме справу до суду. Згідно з чинним законодавством після відповідного судового рішення зі злісних неплатників борги стягуватимуть у примусовому порядку.

                     • 21100 Україна, Вінницька обл.,м.Вінниця, вул.600-річчя, 13
  • (0432) 43 34 95 (диспетчер)
  • (0432) 46 03 45 (група по роботі з населенням)
  • office@vmte.vn.ua
  • http://www.vmte.vn.ua
  • Пн-Чт: 8:00 - 17:00
  • Обідня перерва: 12:00 - 13:00
  • Пт-Сб-Нд: ВихідніАктуальні теми: відеороз’яснення