Закликаємо бути відповідальними - розраховуватися за спожите вчасно!

2020-03-23 13:21:03,
image

Забезпечення споживачів послугами з централізованого опалення та гарячого водопостачання – головне завдання КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго». Під час карантину теплопостачальне підприємство без змін працює в штатному режимі, виконуючи в повному обсязі всю необхідну роботу.

Зокрема, виконуються всі планові ремонтні роботи на мережах, здійснюється ліквідація аварійних ситуацій, коли такі виникають. 24 години на добу, 7 днів на тиждень працюють диспетчери підприємства та чергові аварійні бригади. Зокрема, у випадку термінових аварійних питань функціонує номер (0432) 43-34-95, куди споживачі можуть звертатися і вдень, і вночі.

Ми відповідально працюємо, закликаємо і споживачів КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» відповідально ставитися до розрахунку за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання.  Карантин не звільняє від сплати за спожите.

Інтернет-простором розповсюджується фейкова інформація щодо відстрочки сплати за комунальні послуги. Повідомляємо: жодних Законів щодо відстрочки платежів не приймали. Набрав чинності лише Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)", але в даному законі НЕ передбачається несплата за комунальні послуги, лише забороняється нарахування та стягнення штрафів на даний період. Радимо читати лише офіційні джерела інформації.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №630 за комунальні послуги необхідно розраховуватися до 20 числа щомісяця. Сьогодні вже 23 березня, а рівень розрахунку населення за послуги, спожиті в лютому, на досить низькому рівні лише 68,2% від нарахувань,  незважаючи на перерахунок за лютий у бік зменшення, який зробило КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго»  на виконання рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради від 05.03.2020 р. № 527.

Загалом борг населення перед теплопостачальним підприємством сягає 134 мільйона гривень! Більша частина цієї суми  – несплачені нарахування за попередні періоди, їх несплата немає жодного відношення до ситуації з пандемією, яка є наразі.

Щоб не створювати масове скупчення людей, радимо скористатися способами сплати за послуги онлайн. Нині є чимало інтернет-сервісів, за допомогою яких можна сплатити за комунальні послуги швидко, навіть не виходячи з дому. Для прикладу - pay.vn.ua.

Також Вінницька міська рада започаткувала ініціативу оплати комунальних платежів не виходячи з дому. Послугу можна замовити послугу за безкоштовним телефонним номером 0 800 216-612 з 9:00 до 17:00 по буднях. Додому приїде касир у супроводі працівника «Муніципальної варти» і представника компанії - управителя вашого будинку. Сплативши за комунальні, ви на місці отримаєте квитанцію.

Від  того, наскільки справно споживачі розраховуються за спожите, залежить рівень розрахунку підприємства за використані ресурси для надання послуг, зокрема, - це розрахунок КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» перед НАК «Нафтогаз України» за спожитий природний газ.

Тож всіх, хто ще не сплатив за комунальні послуги, закликаємо поквапитися з розрахунком. Будьте відповідальними!  • 21100 Україна, Вінницька обл.,м.Вінниця, вул.600-річчя, 13
  • (0432) 55 16 55 (приймальня)
  • (0432) 43 34 95 (диспетчер)
  • (0432) 46 03 45 (група по роботі з населенням)
  • office@vmte.vn.ua
  • http://www.vmte.vn.ua
  • Пн-Чт: 8:00 - 17:00
  • Пт: 8:00 - 15:45
  • Обідня перерва: 12:00 - 12:45
  • Сб-Нд: Вихідні