Після перевірки будинків підприємством виявлено проблеми у внутрішньобудинковій системі ще 7 багатоповерхівок

2020-03-20 15:46:58,
image

КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» стабільно працює, надаючи послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання споживачам.  Зазначимо, що гідравлічні параметри подачі послуг відповідають  режимним картам роботи теплової мережі.

Ми завжди відкриті до спілкування  -  кожен споживач отримує відповідь, коли звертається до підприємства.

Тож, якщо надходять звернення  щодо проблем з  послугою з централізованого опалення чи гарячого водопостачання, підприємство завжди оперативно реагує.  Представники КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» не залишають споживачів  сам на сам з проблемою, постійно ініціюють  комісійні обстеження будинків для визначення причин(крім того, обстеження будинків всіх споживачів здійснюють щороку в міжопалювальний період в обов’язковому порядку).  До речі, обов’язково до таких обстежень залучають представників управляючих компаній або правлінь ОСББ, адже теплопостачальне підприємство  відповідає лише за справність зовнішніх мереж, які знаходяться поза межами житлових будинків. А щоб перевірити справність внутрішньобудинкової системи необхідна присутність представників із управляючих компаній або правлінь ОСББ.

Так під час проведення  таких обстежень  фахівці часто визначають, що в будинках є проблеми з наданням послуги із-за несправності внутрішньобудинкових систем.

Тож всі звернення споживачів з проханням обстежити будинок на якість надання послуг, які надійдуть на підприємство під час карантину, будуть опрацьовані одразу після його завершення.   

Ще протягом останніх перевірок перед карантином фахівцями підприємства було виявлено проблеми у внутрішньобудинковій системі ще 7-ми багатоповерхівок. Зокрема, в будинках за адресами: вул. Ващука,31, Космонавтів,  5, Магістратська,15, Келецька,39, А.Первозванного,2в, Соборна,91, Стрілецька,50.

Усім управляючим компаніям та головам правлінь ОСББ, які обслуговують вищезазначені будинки, працівники КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» видали припис на виконання робіт. Приписи додаємо нижче.

Звертаємо увагу споживачів, хоча виконати всі роботи повинні управляючі компанії або правління ОСББ, але відповідальність лежить на плечах мешканців будинків (відповідно до Статті 382 Цивільного кодексу України всі власники квартир та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку є співвласниками на праві спільної сумісної власності спільного майна багатоквартирного будинку. Внутрішньобудинкові системи – це теж невід’ємна частина ваших будинків, співвласниками якого  є власники кожної з квартир).

Також зазначимо, що теплопостачальне підприємство не може впливати на невиконання робіт управляючими компаніями або правліннями ОСББ. Ви, співвласники будинку, самі обираєте і укладаєте договір з управляючою компанією або створюєте ОСББ, які обслуговують і будинок, і всі внутрішньобудинкові мережі.

Звертаємось до споживачів КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго»: якщо у вашому будинку є проблеми з послугою з централізованого опалення та гарячого водопостачання, але у переліку, який ми публікуємо на офіційному сайті у розділі «новини», даної адреси не зазначено,  варто звертатися  саме до управляючих компаній або голів правлінь ОСББ. Адже всі будинки, де тимчасово призупиняють послуги у зв’язку з проведенням робіт КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», ми щодня (в робочі дні) публікуємо на сайті.

Для прикладу, актуальна інформація станом на 20 березня щодо адрес, де тимчасово призупинено послуги, - в новині за посиланням  http://vmte.vn.ua/news.html?news_id=817.

Ми  наполегливо радимо: спочатку необхідно з&rsuo;ясувати ситуацію, в чому ми вам з радістю допоможемо, адже в більшості звернень проблема в наданні послуги стосується несправностей у внутрішньобудинкових системах.

news

 

news

 

 

news

 

 

news

 

 

news

 

 

news

 

 

news

 

 

news

 

 

news

 

 

news

 

 

news

 

 

news

 

 

news

 

 

news

   • 21100 Україна, Вінницька обл.,м.Вінниця, вул.600-річчя, 13
  • (0432) 55 16 55 (приймальня)
  • (0432) 43 34 95 (диспетчер)
  • (0432) 46 03 45 (група по роботі з населенням)
  • office@vmte.vn.ua
  • http://www.vmte.vn.ua
  • Пн-Чт: 8:00 - 17:00
  • Пт: 8:00 - 15:45
  • Обідня перерва: 12:00 - 12:45
  • Сб-Нд: Вихідні