Сплачувати за спожиті послуги– не забаганка, а необхідність!

2020-03-19 14:20:55,
image

Мережею Інтернет розповсюджуються побоювання вінничан черг, які можуть виникати при сплаті за комунальні послуги, а також фейкова інформація щодо відстрочки сплати за комунальні послуги.

Повідомляємо: жодних Законів щодо відстрочки платежів не приймали. Набрав чинності лише Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)", але в даному законі НЕ передбачається несплата за комунальні послуги, лише забороняється нарахування та стягнення штрафів на даний період. Радимо читати лише офіційні джерела інформації. Адже орієнтуючись на неправдиву інформацію, можна накопичити чималу суму на рахунках, сплатити яку буде вже набагато важче, ніж в тому випадку, коли все платити  вчасно.

Звертаємося до споживачів, щоб вони відповідально ставилися до розрахунку за комунальні послуги, зокрема, за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання.  Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №630 за комунальні послуги необхідно розраховуватися до 20 числа щомісяця.

Станом на 19 березня населення сплатило КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго»  53,9 % від усіх нарахувань за лютий (незважаючи на перерахунок за лютий у бік зменшення на виконання рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради від 05.03.2020 р. № 527).

Загалом населення боргує понад 146 млн гривень. Але звертаємо увагу, що більша частина цієї суми – це борг за попередні періоди, його несплата немає жодного відношення до ситуації з пандемією, яка є наразі.

Щоб не створювати масове скупчення людей, радимо скористатися способами сплати за послуги онлайн. Нині є чимало інтернет-сервісів, за допомогою яких можна сплатити за комунальні послуги швидко, навіть не виходячи з дому. Для цього потрібно мати лише доступ до мережі Інтернет і платіжну картку. Для прикладу - pay.vn.ua, де можна не лише сплатити за послуги, а й завантажити платіжку в електронному варіанті.

Звісно, ми розуміємо, що є категорія населення, яка не користується мережею Інтернет, але ми впевнені, що небайдужі! діти, онуки, інші родичі  чи навіть сусіди не залишаться осторонь і прийдуть на допомогу людям старшого віку, щоб вони не стояли в чергах, і допоможуть впоратися з інтернет-простором для сплати за спожиті комунальні послуги – зокрема, за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання.

Також Вінницька міська рада започаткувала ініціативу оплати комунальних платежів не виходячи з дому. Послугу можна замовити послугу за безкоштовним телефонним номером 0 800 216-612 з 9:00 до 17:00 по буднях. Додому приїде касир у супроводі працівника «Муніципальної варти». Також обов’язкова присутність представника компанії- управителя вашого будинку, якого ви знаєте, – це убезпечить вінничан від шахраїв. Сплативши за комунальні, Ви на місці отримаєте квитанцію.

Від  того, наскільки справно споживачі розраховуються за спожите, залежить рівень розрахунку підприємства за використані ресурси для надання послуг, зокрема, - це розрахунок КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» перед НАК «Нафтогаз України» за спожитий природний газ.

КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» забезпечує послугою всіх споживачів 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 366 днів на рік і працює за будь-яких умов, карантин – не виняток. Тож закликаємо всіх поквапитися з розрахунком за спожиті в лютому послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання. Будьте відповідальними і не піддавайтеся ні фейкам, ні епідемії!  • 21100 Україна, Вінницька обл.,м.Вінниця, вул.600-річчя, 13
  • (0432) 43 34 95 (диспетчер)
  • (0432) 46 03 45 (група по роботі з населенням)
  • office@vmte.vn.ua
  • http://www.vmte.vn.ua
  • Пн-Чт: 8:00 - 17:00
  • Обідня перерва: 12:00 - 13:00
  • Пт-Сб-Нд: Вихідні