Сплачуйте нарахування вчасно – до 20 числа щомісяця!

2020-01-13 15:04:34,
image

На календарі вже 13 січня, вінничани вже від завтра розпочнуть отримувати в свої поштові  скриньки платіжки за комунальні послуги, спожиті в грудні місяці.

Радимо не гаяти часу і  не чекати платіжний документ у паперовому варіанті, скористайтеся сервісом pay.vn.ua, де вже можна  побачити всі нарахування по Вашому особовому рахунку, зокрема, за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання.

Звертаємо увагу: відповідно  до рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради від 09.01.2020 р. № 11 «Про зміну розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого опалення,  централізованого постачання гарячої води»   КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» провело зміни розміру нарахувань споживачам  у бік зменшення за послуги, спожиті в грудні 2019 року.

До підприємства почали надходити питання щодо суми, яку необхідно сплатити. Адже в платіжках є дві різні суми у графі «нараховано» і «до сплати». Сплачувати необхідно суму, зазначену в графі "до сплати". Це остаточна сума, враховуючи перерахунок, який було зроблено, відповідно до вищезазначеного рішення.

Незважаючи на перерахунок у бік зменшення, станом на сьогодні населення сплатило лише 8,7% від усіх нарахувань за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання за грудень перед КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго». Всього сума нарахувань за послуги, спожиті в грудні, становить понад  83,5 млн. грн. 

Загалом заборгованість категорії «населення» перед теплопостачальним підприємством сягає  понад 172  мільйона гривень, враховуючи нарахування за грудень! Серед цієї суми більше половини – борги за попередні періоди, чимало споживачів увійшли в новий 2020 рік з боргами на своїх особових рахунках.

Тож, шановні споживачі, не гайте часу, сплачуйте вже сьогодні всі нарахування, щоб не потрапити до лав боржників. Будьте  відповідальними  та не накопичуйте борги!  Пам'ятайте вони нікуди не дінуться!

Відповідно до Постанови  Кабінету Міністрів України №630 розраховуватися за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання необхідно до 20 числа.  • 21100 Україна, Вінницька обл.,м.Вінниця, вул.600-річчя, 13
  • (0432) 43 34 95 (диспетчер)
  • (0432) 46 03 45 (група по роботі з населенням)
  • office@vmte.vn.ua
  • http://www.vmte.vn.ua
  • Пн-Чт: 8:00 - 17:00
  • Обідня перерва: 12:00 - 13:00
  • Пт-Сб-Нд: Вихідні