КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» здійснює повірку приладів обліку

2019-08-14 10:29:14,
image

Шановні споживачі! Нагадуємо Вам про необхідність періодично повіряти індивідуальні прилади обліку гарячого водопостачання.

КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» здійснює повірку приладів обліку. Крім індивідуальних приладів обліку гарячого водопостачання, підприємство повіряє загальнобудинкові прилади обліку теплової енергії, прилади обліку холодного водопостачання, а також прилади обліку теплової енергії діаметром до 100 мм в будинках з ОСББ та установах.

Повірку на підприємстві виконує витратомірна лабораторія, що знаходиться за адресою вул. І.Миколайчука, 38А (зупинка громадського транспорту «вул. Шевченка»).  Звертаємо увагу, що лабораторія не здійснює повірку на місці експлуатації приладу обліку, повірка проводиться лише в лабораторії.

Починаючи з 2018 року повірка приладів обліку здійснюється за рахунок власників цих приладів, тобто за рахунок коштів споживачів (відповідно до ст.6 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»). Вартість повірки одного індивідуального приладу обліку гарячого (і холодного)  водопостачання – 92,03 грн.  

Найбільше звернень надходить від споживачів щодо повірки індивідуальних приладів обліку гарячого водопостачання. Тож роз’яснюємо порядок здійснення повірки:

1.Спочатку необхідно викликати контролера КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» для розпломбування індивідуального приладу обліку гарячого водопостачання. Це можна зробити кількома способами:

-      в телефонному режимі за номером (0432) 50-72-89,

 - на офіційному сайті підприємства, залишивши заявку за посиланням http://vmte.vn.ua/workMeter.html,

 - завітавши у відділ контролю енергозбуту служби збуту КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» (за адресою вул. 600-річчя, 13, 2-ий поверх).

 

Вартість розпломбування  індивідуального приладу обліку гарячого водопостачання – 25,48 грн. У випадку повірки приладу обліку холодного водопостачання, розпломбування проводить КП "Вінницяоблводоканал".

2. Після розпломбування мешканець повинен самостійно демонтувати прилад обліку та принести його до витратомірної лабораторії підприємства, пред’явивши при цьому акт розпломбування.

3. Коли споживач звертається до лабораторії, йому видають квитанцію, за якою потрібно здійснити оплату (реквізити зазначені в квитанції, сплачувати можна в будь-якому банку). Повірений прилад обліку видається при наявності квитанції про сплату послуги.

4. Після повірки прилад обліку потрібно встановити, після чого знову викликати контролера для опломбування приладу обліку та фіксації показників на момент встановлення. Вартість опломбування  індивідуального приладу обліку гарячого водопостачання –  20,68 грн (з ПДВ).

Шановні споживачі, наголошуємо на тому, що саме ви зобов’язані нести відповідальність за утримання трубопроводів у своєму помешканні в належному стані і повинні забезпечувати доступ до приладу обліку для його розпломбування  та опломбування.  • 21100 Україна, Вінницька обл.,м.Вінниця, вул.600-річчя, 13
  • (0432) 55 16 55 (приймальня)
  • (0432) 43 34 95 (диспетчер)
  • (0432) 46 03 45 (група по роботі з населенням)
  • office@vmte.vn.ua
  • http://www.vmte.vn.ua
  • Пн-Чт: 8:00 - 17:00
  • Пт: 8:00 - 15:45
  • Обідня перерва: 12:00 - 12:45
  • Сб-Нд: Вихідні