Станом на 27 травня загальна сума боргу населення перед КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» близько 113 млн гривень

2019-05-27 11:55:38,
image

Станом на 27 травня загальна сума боргу населення перед КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» близько 113 млн гривень.

Щодо розрахунку за спожиті послуги в квітні – споживачі зобов’язані були розрахуватися до 20 травня включно (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №630). Хто не сплатив вчасно – автоматично зарахувався до списку боржників підприємства.

Звертаємо увагу споживачів, що травень підходить до завершення і скоро буде сформовано рахунки для сплати за послугу з централізованого гарячого водопостачання, спожиту в травні. Щоб нарахування були коректними, необхідно вчасно, до 31 числа, передати передавати показники індивідуальних приладів обліку гарячого водопостачання. Це потрібно робити всім споживачам без винятку, навіть тим, які не користуються послугою з гарячого водопостачання, але мають такий прилад обліку в квартирі (відповідно до Постанови №630 Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення»). 

До підприємства час від часу надходять звернення від вінничан, які не користуються послугою з централізованого постачання  гарячої води, але при цьому вони досі є нашими споживачами, договір з нашим підприємством не розривали і  мають встановлені квартирні прилади обліку гарячої води.  Часто такі споживачі не передають показники і як наслідок – отримують у платіжках нарахування за послугу з централізованого гарячого водопостачання.

Ще раз наголошуємо: якщо ви не користуєтеся послугами з гарячого водопостачання, але все одно є нашим споживачем, - передавати показники потрібно обов’язково, навіть якщо ці показники не змінюються.

Від вашого відповідального ставлення залежать коректні нарахування!

Якщо ж ви  не подаватимете показники вчасно і будете отримувати некоректні нарахування за послугу, тоді вам доведеться витрачати  свій час для виправлення ситуації і приведення показників у відповідність. Якщо ж така ситуація все-таки виникла, тоді вам доведеться звернутися у службу збуту підприємства для виклику контролера за номером (0432)50-72-89 або залишити заявку за посиланням http://vmte.vn.ua/workMeter.html, щоб фахівець зняв контрольні показники з Вашого приладу обліку гарячої води. Лише у такому випадку нарахування буде приведено у відповідність.

Але щоб такої ситуації не виникало, подавайте показники приладу обліку гарячої води вчасно – до 31 числа щомісяця! Є чимало способів для передачі показників:

 • звертайтесь у відділ по роботі з населенням КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» за номерами тел.: (0432)55-16-51 або 46-03-45 (графік роботи: пн-чт 8:00-17:00, обідня перерва з 12:00 до 12:45).
 • Також  показники можна подати у вінницьких центрах адміністративних послуг “Прозорий офіс”
 • під час сплати комунальних послуг у відділеннях банків
 • або ж на веб-сайті https://www.pay.vn.ua, в  особовому кабінеті.
 • Ще можете залишити показники, зателефонувавши в Центр муніципальних систем управління за тел.: (0432)65-10-00 та (0432)50-01-60.

Щодо боржників, з ними на підприємстві постійно проводиться роз’яснювальна робота. Якщо споживач не може сплатити всю суму одразу, працівники служби збуту пропонують реструктурувати заборгованість, що передбачає сплату боргу рівними частинами (разом із поточними нарахуваннями) протягом визначеного періоду.

Якщо споживач нехтує повідомлення і не робить кроки для того, щоб сплатити борг добровільно, підприємство змушене працювати з боржниками в судовому порядку. Відтак, боржник  може потрапити під санкції, серед яких,  зокрема,   арешт майна:  нині в державній виконавчій службі перебувають рішення на стягнення зі споживачів КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» на суму 16 мільйонів гривень.

Так, серед майна, по якому є рішення на арешт і яке підлягає вилученню, є 14 автомобілів, які в подальшому планується реалізувати через аукціон з метою погашення заборгованості споживачів перед КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго».

Крім транспортних засобів, арешт може бути накладено і на нерухоме майно, а також застосовуватися й інші передбачені законом обмеження.

Вже є перші два «кандидата», чиї приміщення будуть реалізовані. Це нежитлові приміщення. Зараз проводяться підготовчі дії до реалізації арештованих приміщень у рамках виконавчого провадження. Такі дії буде здійснено державною виконавчою службою в рамках чинного законодавства. Під дану санкцію може потрапити споживач, заборгованість якого перевищує 20 розмірів мінімальної заробітної плати (відповідно до Закону  України «Про виконавче провадження»).

Тож закликаємо всіх бути свідомими споживачами, не нехтувати рахунками, сплачуючи за послуги вчасно та в повному обсязі. • 21100 Україна, Вінницька обл.,м.Вінниця, вул.600-річчя, 13
 • (0432) 55 16 55 (приймальня)
 • (0432) 43 34 95 (диспетчер)
 • (0432) 46 03 45 (група по роботі з населенням)
 • zmi@vmte.vn.ua
 • office@vmte.vn.ua
 • http://www.vmte.vn.ua
 • Пн-Чт: 8:00 - 17:00
 • Пт: 8:00 - 15:45
 • Обідня перерва: 12:00 - 12:45
 • Сб-Нд: Вихідні