Не буде розрахунку споживачів за послуги – не буде номінацій на природний газ!

2019-03-06 14:08:56,
image

Станом на 6 березня населення боргує за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання  КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» понад 103 млн гривень! Це борг споживачів за попередні  періоди, не враховуючи нарахувань за лютий місяць, які споживачі отримають у платіжках вже наступного тижня. 

Така ситуація вкрай критична, адже від рівня розрахунку споживачів за послуги залежить рівень розрахунку підприємства  з НАК «Нафтогаз».

Постановою Кабінету Міністрів України передбачено, що рівень розрахунку теплопостачального підприємства для виділення номінацій на природний газ повинен бути на рівні 90%. (Постанова КМУ  від 19 жовтня 2018 року №867 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу»)                                                            

На сьогодні рівень розрахунків з НАК «Нафтогаз» на критичному рівні – 86%. 1 відсоток – це близько 25 мільйонів гривень. Якщо до 1 квітня КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» не збільшить рівень розрахунку з НАК «Нафтогаз»,  мова може йти про відсутність номінацій на природний газ і як наслідок – місто може залишитися без послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання!

Тож звертаємося до споживачів, які боргують за послуги! Сплатіть всі нарахування, які накопичилися у вас на особових рахунках! А також не забувайте, що вже наступного тижня ви отримаєте нові платіжки, де є нарахування за спожиті послуги в лютому. Будьте відповідальними та свідомими споживачами! Не ставте під загрозу всіх інших справних мешканців! 

 Нагадуємо: відповідно до чинного законодавства споживачі зобов’язані своєчасно сплачувати за комунальні послуги до 20 числа щомісяця відповідно до законодавства (Постанова КМУ №630 і це зазначено у договорах на надання послуг).

До боржників підприємство застосовує і радикальні дії - позови до суду. Це може призвести до заборони виїзду за кордон, арешту майна та ряду інших санкцій.  • 21100 Україна, Вінницька обл.,м.Вінниця, вул.600-річчя, 13
  • (0432) 43 34 95 (диспетчер)
  • (0432) 46 03 45 (група по роботі з населенням)
  • zmi@vmte.vn.ua
  • office@vmte.vn.ua
  • http://www.vmte.vn.ua
  • Пн-Чт: 8:00 - 17:00
  • Обідня перерва: 12:00 - 13:00
  • Пт-Сб-Нд: Вихідні