Вчасно передали показники індивідуального приладу обліку гарячої води – отримаєте коректні нарахування!

2019-01-31 14:12:03,
image

Нагадуємо споживачам про необхідність передавати показники індивідуальних приладів обліку гарячого водопостачання до 31 числа щомісяця. Передавати показники даних приладів обліку необхідно всім споживачам без винятку, навіть тим, які не користуються послугою з гарячого водопостачання, але мають такий прилад обліку в квартирі (відповідно до пункту 14 Постанови №630 Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення»).  

До підприємства час від часу надходять звернення від вінничан, які мають індивідуальну систему опалення та не користуються послугою з централізованого постачання  гарячої води, але при цьому вони досі є нашими споживачами, договір з нашим підприємством не розривали і  мають встановлені квартирні прилади обліку гарячої води.  Часто такі споживачі не передають показники і як наслідок – бачать у платіжках нарахування за послугу з централізованого гарячого водопостачання.

Ще раз наголошуємо: якщо ви не користуєтеся послугами з гарячого водопостачання, але все одно є нашим споживачем, - передавати показники потрібно обов’язково, навіть якщо ці показники не змінюються.

Від вашого відповідального ставлення залежать коректні нарахування за послугу!

Якщо ж ви  не подаватимете показники вчасно і будете отримувати некоректні нарахування за послугу, тоді вам доведеться витрачати  свій час для виправлення ситуації і приведення показників у відповідність. Якщо ж така ситуація все-таки виникла, тоді вам доведеться звернутися у службу збуту підприємства за номером 50-72-89 для виклику контролера, щоб він зняв контрольні показники з Вашого приладу обліку гарячої води.

Але щоб такої ситуації не виникало, подавайте показники приладу обліку гарячої води вчасно – до 31 числа щомісяця! На календарі вже 31 січня, а, отже, сьогодні останній день подачі показників.

Для цього ви можете звернутися до відділу по роботі з населенням КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» за номерами тел.: 55-16-51, 46-03-45 (Графік роботи: Пн-Чт: 8:00 до 17:00, Пт: 8:00-15:45 Сб, Нд - вихідні. Обідня перерва з 12:00 до 12:45). Також надати показники можна у вінницьких центрах адміністративних послуг “Прозорий офіс”, під час сплати комунальних послуг у відділеннях банків чи Укрпошти або ж на веб-сайті https://www.pay.vn.ua, в своєму особистому кабінеті. Також можете залишити показники, зателефонувавши в Центр муніципальних систем управління за тел.: 65-10-00 та 50-01-60.

Також акцентуємо увагу на заборгованість споживачів перед теплопостачальним підприємством. Ця тема досі на часі! Станом на 31 січня заборгованість населення перед КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» становить 84 мільйони 795 тисяч грн.

Ще не всі споживачі сплатили за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання, спожиті ще в грудні місяці. Але найбільша частина із вищезазначеної суми – це борг за минулі періоди.

Вкотре наголошуємо споживачам на необхідності сплачувати за спожите вчасно і в повному обсязі до 20 числа щомісяця відповідно до пункту 18 Постанови Кабінету Міністрів України №630! Інакше можна потрапити під санкції, а це: штрафи, пеня, судовий і виконавчий збори, неможливість отримати субсидію, заборона виїзду за кордон та арешт майна, внесення до єдиного реєстру боржників.  • 21100 Україна, Вінницька обл.,м.Вінниця, вул.600-річчя, 13
  • (0432) 43 34 95 (диспетчер)
  • (0432) 46 03 45 (група по роботі з населенням)
  • zmi@vmte.vn.ua
  • office@vmte.vn.ua
  • http://www.vmte.vn.ua
  • Пн-Чт: 8:00 - 17:00
  • Обідня перерва: 12:00 - 13:00
  • Пт-Сб-Нд: Вихідні