Не поповнюйте список боржників! Сплачуйте за спожите вчасно!

2019-01-08 11:03:25,
image

На календарі вже січень 2019-го року, КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» робить все для того, щоб споживачі не відчували холоду в своїх домівках.  Підприємство працює у стабільному режимі. Зі своєї сторони, ми виконуємо всі необхідні роботи, щоб у помешканнях вінничан було затишно і комфортно. Втім не всі споживачі відповідально ставляться до сплати рахунків за надані послуги. Проблема розрахунків за спожиті послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання залишається досить серйозною. Станом на 8 січня заборгованість населення перед КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» становить  67 млн  грн. Деякі споживачі сплатили борги, але більшість боржників так і переступили поріг нового року з боргами на своїх особових рахунках. 

Серед усіх боржників є найбільш злісний неплатник, на особовому рахунку якого несплачена сума в розмірі понад 275 тисяч гривень! Цей споживач нехтує рахунками за послуги, надані нашим підприємством, роками. Саме тому борг сягнув такої суми! 

Для комунального підприємства вкрай важливо вчасно отримувати оплату за послуги. В свою чергу, ці кошти залучаються для стабільної роботи підприємства і що головне  - для сплати за ресурси, що використовуються для надання послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання. Зокрема, більша частина коштів йде на сплату рахунків за природний газ! Саме тому від платіжної дисципліни споживачів залежить робота підприємства в цілому! Але навіть попри наявну заборгованість  теплопостачальне знаходить можливість надавати якісну послугу населенню та сплачувати за всі необхідні ресурси.

Всім споживачам нагадуємо: ви зобов’язані своєчасно сплачувати за комунальні послуги до 20 числа кожного місяця. Розрахуватися за послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання без комісій можна в: ПАТ КБ «Приватбанк», АТ «Райффайзен Банк Аваль», ПАТ «Мегабанк», ПАТ «Міжнародний інвестбанк», ПАТ «Перший інвест.банк».

Також ви маєте можливість сплачувати за комунальні послуги, не очікуючи платіжок, за допомогою сервісу https://pay.vn.ua/. Днями на сайті з’явиться інформація щодо нарахувань за спожиті послуги за попередній місяць і ви зможете сплатити за послуги  платіжною карткою, не виходячи з дому.

 КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» вкотре нагадує всім своїм споживачам: пам’ятайте – борги нікуди не дінуться, їх необхідно сплатити. Тож будьте відповідальними та свідомими, розраховуйтеся за послуги вчасно та в повному обсязі!  • 21100 Україна, Вінницька обл.,м.Вінниця, вул.600-річчя, 13
  • (0432) 43 34 95 (диспетчер)
  • (0432) 46 03 45 (група по роботі з населенням)
  • zmi@vmte.vn.ua
  • office@vmte.vn.ua
  • http://www.vmte.vn.ua
  • Пн-Чт: 8:00 - 17:00
  • Обідня перерва: 12:00 - 13:00
  • Пт-Сб-Нд: Вихідні