До уваги споживачів!

2018-05-29 10:35:50,
image

Шановні споживачі  КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», які мешкають в багатоквартирних будинках!
22 червня 2017 року Верховна Рада України прийняла  Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» № 2119-VIII (далі - Закон), який набув чинності з 02.08.2017 року. Відповідно до зазначеного Закону повірка індивідуальних приладів обліку гарячої води платна. Це стосується приладів обліку, термін повірки яких завершився після 01 січня 2018 року!

Згідно із п. 6 ст. 1 Закону, прилад обліку, що забезпечує індивідуальний облік споживання, - є вузлом РОЗПОДІЛЬНОГО обліку відповідної комунальної послуги.

Згідно із п. 2 ст. 6 Закону, обслуговування (опломбування/розпломбування, періодична повірка (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) вузлів розподільного обліку здійснюється ЗА РАХУНОК ВЛАСНИКІВ таких вузлів обліку.

У зв’язку з прийняттям Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, здійснила коригування тарифів і вилучила зі структури витрати, пов’язані з обслуговуванням і повіркою розподільних (квартирних) засобів обліку.

Відтак, починаючи з січня 2018 року повірка, обслуговування та заміна вузлів розподільного обліку води (квартирних лічильників) здійснюватиметься за рахунок власників таких вузлів, тобто за рахунок коштів споживачів.

Споживач при отриманні  повідомлення, в якому зазначено, що в  приладу обліку ГВП (лічильник гарячого водопостачання) закінчився термін повірки, протягом одного календарного місяця з моменту отримання повідомлення повинен здійснити повірку приладу обліку таким чином:

Для самостійного зняття лічильника ГВП потрібно зателефонувати контролеру КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» за тел. 67-11-08 та надати заявку для розпломбування лічильника. Після розпломбування мешканець може самостійно демонтувати лічильник

і принести його до витратомірної лабораторії підприємства з актом розпломбування.  Витратомірна лабораторія знаходиться за адресою: вул. І.Миколайчука 38А. т. 53-50-02. (від трамвайної та тролейбусної зупинки «вул. Шевченка»). Споживачу видається квитанція, за якою він має здійснити оплату в будь-якому банку за вказаними реквізитами. Повірений лічильник видається за наявності при собі квитанції про сплату. Після повірки та монтажу лічильника потрібно викликати контролера за тел. 67-11-08  для опломбування лічильника.

Для зручності та економії часу споживачів КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» планує незабаром ввести комплексну послугу з повірки  лічильників за заявками мешканців. Комплексна послуга включатиме:  прийняття заявки за телефоном, виїзд до мешканця, розпломбування, демонтаж, повірка лічильника, монтаж та опломбування.  На даний час вирішуються організаційні питання. Усі подробиці щодо надання комплексної послуги буде повідомлено на сайті підприємства.

Нагадуємо, КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» проводить також повірку лічильників холодного водопостачання (ХВП). У разі повірки лічильника ХВП, розпломбування проводить КП "Вінницяводоканал". 

Шановні споживачі, наголошуємо на тому, що саме ви зобов’язані нести відповідальність за утримання трубопроводів у своєму помешканні в належному стані, повинні гарантувати перекриття запірної арматури і забезпечувати доступ до лічильника для проведення робіт.

 • 21100 Україна, Вінницька обл.,м.Вінниця, вул.600-річчя, 13
 • (0432) 55 16 55 (приймальня)
 • (0432) 43 34 95 (диспетчер)
 • (0432) 46 03 45 (група по роботі з населенням)
 • zmi@vmte.vn.ua
 • office@vmte.vn.ua
 • http://www.vmte.vn.ua
 • Пн-Чт: 8:00 - 17:00
 • Пт: 8:00 - 15:45
 • Обідня перерва: 12:00 - 12:45
 • Сб-Нд: Вихідні