Сплачуйте за спожите вчасно! Не доводьте справи до суду!

2018-03-23 09:31:59,
image

Шановні споживачі, звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до ч.3 ст.20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» споживач зобов’язаний оплачувати житлово-комунальні послуги у строки, встановлені договором або законом.

Розрахунковим періодом для оплати послуг, якщо інше не визначено договором, є календарний місяць. Оплата послуг здійснюється не пізніше 20 числа місяця, наступного за розрахунковим періодом (місяцем), якщо договором не встановлено інший строк, затверджено п.18 Постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. № 630.

У разі відсутності оплати за послуги з централізованого опалення та централізованого гарячого водопостачання більше трьох місяців або сума заборгованості становить від 5000 грн., КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго" формує пакет документів з судовим наказом. У разі ненадходження від боржника заяви про скасування судового наказу протягом трьох днів після закінчення строку на її подання, судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред’явлення до виконання.

Судовий наказ відповідно до ст. 95 ЦПК є виконавчим документом і підлягає виконанню за правилами, встановленими законодавством про виконавче провадження.

Примусове виконання рішень здійснюється державною виконавчою службою на підставі виконавчих документів. Державний виконавець відкриває виконавче провадження на підставі виконавчого документа.

Ст.25 ЗУ «Про виконавче провадження» передбачає, що при винесенні постанови про відкриття виконавчого провадження державний виконавець вказує про необхідність боржнику самостійно виконати рішення та зазначає, що, у разі ненадання боржником документального підтвердження виконання рішення, розпочнеться примусове виконання цього рішення зі стягненням з боржника виконавчого збору і витрат, пов’язаних з організацією та проведенням виконавчих дій, передбачених цим Законом. За заявою стягувача державний виконавець, одночасно з винесенням постанови про відкриття виконавчого провадження, може накласти арешт на майно та кошти боржника, про що виноситься відповідна постанова.

У разі невиконання боржником рішення майнового характеру у строк до 7 днів для самостійного його виконання, постановою державного виконавця з боржника стягується виконавчий збір у розмірі 10 відсотків суми, що підлягає стягненню.

Таким чином, у випадку примусового стягнення заборгованості, крім основної суми боргу, споживач буде вимушений сплатити розмір судового та виконавчого зборів!

 • 21100 Україна, Вінницька обл.,м.Вінниця, вул.600-річчя, 13
 • (0432) 55 16 55 (приймальня)
 • (0432) 43 34 95 (диспетчер)
 • (0432) 46 03 45 (група по роботі з населенням)
 • zmi@vmte.vn.ua
 • office@vmte.vn.ua
 • http://www.vmte.vn.ua
 • Пн-Чт: 8:00 - 17:00
 • Пт: 8:00 - 15:45
 • Обідня перерва: 12:00 - 12:45
 • Сб-Нд: Вихідні